داگ جونز می گوید او را رای به محکوم کردن تهمت

آلاباما بهداشت ، داگ جونز اعلام کرده است که رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقاله از استیضاح سیاسی برگزار می شود.

“سناتور انتخاب می شوند به انتخاب های دشوار” جونز در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به مطالعه حقایق از هر شماره قبل از تماس با ما و ورزش ما قضاوت مستقل در همراهی با سوگندهاى ما را. گرانش این لحظه جدی بودن این اتهامات و مفاهیم برای آینده ریاست جمهوری و کنگره ها همه کمک به این دشواری که با آن من را وارد تصمیم من”

جونز بود که پیروز در انتخابات ویژه در سال 2017 علیه ایران چلنجر Roy Moore, است آسیب پذیر ترین سناتور دموکرات برای انتخابات ماه نوامبر و به عنوان یک امکان رای به تبرئه رئیس جمهور با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت در دولت خود را.

اما جونز دادستان سابق گفت: “من اجرا نمی شد به امید شرکت در استیضاح محاکمه یک بموقع-رئیس جمهور منتخب اما من نمی تواند و نمی خواهد کوچک از وظیفه من دفاع از قانون اساسی و به بی طرفی و عدالت” با توجه به تپه.

هفته گذشته جونز نشان داد او می تواند تقسیم رای خود را زمانی که او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز بود که او تعمق در مورد خانه مدیر مقاله دومین استیضاح در مورد انسداد کنگره است.

اما جونز گفت که او به این نتیجه رسیدند که “پس از بررسی دقیق شواهد و توسعه در جلسات عمومی آشکار حقوقی سوابق و محاکمه به اعتقاد من رئیس جمهور عمدا و unconstitutionally مسدود کنگره با امتناع از همکاری با تحقیقات در هر راه” تپه گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر