Rep. Doug Collins, R-Ga., گفته نیوز مکس تلویزیون در روز سه شنبه است که او هنوز هم “احساس” را در خود اعمال قرنطینه با وجود آینده در تماس با فرد مبتلا به کروناویروس در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس ماه گذشته.

“من احساس بزرگ” کالینز گفت: “نیوز مکس در حال حاضر” توسط گوشی و اضافه کرد که او را به نگه داشتن خود را در “زمانبندی” و منزوی خود را به عنوان یک احتیاط.

او تایید کرد که اگر چه او با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه در گفت و نه با او پرواز در نیروی هوایی یک به یک “مخلوط کردن در برنامه ریزی” و اضافه کرد که او نگران نیست تهمت شده است در معرض ویروس.

کالینز گفت که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری “واقع در اینجا در گرجستان” است “یکی از بهترین در جهان است” و اشاره کرد که “همان گروه ما در حال کار با اینجا ابولا متوقف در آهنگ های خود را.”

او گفت: “ما می خواهیم مردم فقط نگاه در آنچه که ما در حال انجام است . . . شستن دست های خود را نمی رفتن اگر شما فکر می کنم شما بیمار هستید. اگر شما بیمار هستید و علائم شبه آنفولانزا, رفتن به دکتر و تست شده است. هر کسی که نیاز به آزمایش می شود وجود دارد یک آزمون برای آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de