شک و تردید باقی بماند برای Dem رای دهندگان در مورد زن نامزد در سال 2020

در یک دنیای کامل, سوزان rita gary یک زن 73 ساله و بازنشسته خواهد بود, رای گیری, رای گیری برای ماساچوست ایالت الیزابت وارن در نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی سهشنبه, او می گوید. اما که نمی خواهد اتفاق می افتد.

“من مطمئن هستم که بهترین نامزد برای رفتن مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن” rita gary گفت: به تازگی به عنوان او ایستاده بود در بازگشت از یک کنفرانس اتاق گوش دادن به تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ به عنوان بخشی از شکار برای بهترین نامزد برای به چالش کشیدن جمهوری وقت.

Rita gary نگرانی کرده است coursed از طریق دموکراتیک اولیه برای ثبت نام در رای گیری, مصاحبه, و در حال حاضر اولین رای. در آیووا قفقاز دوشنبه گذشته بسیاری از دموکرات ها نیست اولویت بندی شکستن جنسیتی مانع به دفتر بیضی و آنها با مشاهده زن بودن به عنوان یک مانع به جای یک مزیت در رقابت است.

تنها در حدود یک سوم از آیووا caucusgoers حمایت یک زن نامزد شده است. شکوه حزبی میدان شد و دو مرد, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز. زنان تنها کمی بیشتر از مردان به یکی از سه زن در مسابقه با توجه به AP VoteCast یک نظرسنجی از بیش از 3000 رای دهندگان ایالت آیووا.

اکثر دموکرات آیوا گفت مهم است برای یک زن به رئیس جمهور در طول عمر خود را. اما بسیاری از رای دهندگان از جمله حدود نیمی از زنان گفت: یک زن نامزد خواهد باید یک زمان سخت تر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“او فقط می خواهد استفاده کنید که در برابر او بود و او هیلاری” rita gary گفت: به دنبال بازگشت به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مسابقه در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016. “او نمی بحث است. او فقط توهین. من فکر نمی کنم او را که همان اثر اگر او رفت تا در برابر یک مرد قوی.” Rita gary گفت: او قصد دارد برای رای Sanders.

کسانی که برداشت در حال حاضر غیر قابل انکار باد مخالف برای زنان در این مسابقه که در ماه را صرف ساخت این صورت است که یک زن می تواند برنده. به عنوان آنها به دنبال موفقیت در نیوهمپشایر هر دو وارن و مینه سوتا بهداشت ، ctq باید کار به انرژی رای دهندگان در مورد شانس را به تاریخ و متقاعد کردن آنها ممکن است در این سال در این مسابقه با این رئیس جمهور.

“در سال 2020 ما می توانیم و باید یک زن برای ریاست جمهوری” وارن گفت: در سی ان ان تاون هال هفته گذشته و چند روز پس از مصرف سوم در آیووا. Klobuchar آمد و در پنجم. آسوشیتد پرس است نه به نام یک برنده در آیووا حزبی چون مسابقه است ؛

مردم آیووا نمایندگان شان به نظر می رسد باز به این پیام. دموکراتیک ترین رای دهندگان در کشور 72 درصد گفت: آنها فکر می کردند مهم این است که آمریکا برای انتخاب یک رئیس جمهور زن در طول عمر خود را که شامل تقریبا دو سوم از مردان است.

اما بیشتر حل و فصل شد به قرار دادن آن را برای یکی دیگر از انتخابات. که درست بود از مردان و زنان است. این نظرسنجی نشان می دهد که 34 درصد از زنان رای دادند Warren Klobuchar یا longshot نامزدی هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard در مقایسه با 28% از مردان است.

به طور کلی بسیاری از رای دهندگان دموکرات فکر کردم این امر می تواند سخت تر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. در حدود نیمی از زنان گفت: آنها فکر می کردند یک زن نامزد خواهد باید یک زمان سخت تر در مقایسه با مورد 4 در 10 مردان است. مردانی که پناه که نگرانی بودند به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به رای دادن برای یک زن از یک مرد.

کارشناسان می گویند این یافته ها در خط با الگوهای سنتی در رای گیری توسط جنسیتی زنان معمولا نمی یکی شدن در اطراف یکی از خود را. “هیچ کس برای رفتن به برنده شدن در یک انتخابات با وحدت زنان چون زنان نه یک واحد بلوک” گفت: کتی دولان یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی. “هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد که برای ما که زنان نامزدها رای بسیار بیشتری را برای زنان نامزدها بیش از مردان است.”

تحلیلگران می گویند این هیچ جای تعجب است که زنان بیان بیشتر اضطراب در مورد یک زن شکست دادن نسبت ناروا داده است که از طریق تجربه شخصی آنها آشنا هستید با موانع جنسیتی.

“زنان بیشتر احتمال دارد به تجربه یا مشاهده تبعیض جنسیتی یا تبعیض” گفت: جیل Lawless یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ویرجینیا است.

قابل توجه کارشناسان گفت: هیچ نشان داده است که زنان underperform یا بهتر مردان در انتخابات عمومی. اما Lawless اشاره کرد که نیاز به مبارزه است که درک است که یک زن نمی تواند برنده, در واقع ممکن است علیه کاندیداهای زن در این مسابقه است.

“هر زمان که آنها در حال تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان که یک زن می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها در حال صحبت کردن در مورد مراقبت های بهداشتی و یا امور خارجه,” او گفت:.

وارن صرف سال تلاش برای جلوگیری از جنس موضوع دیدن سوال در مورد فراگیر جنسیتی در سیاست به عنوان از دست دادن-از دست دادن گزاره. یا او اذعان کرد که زن بودن ایجاد انواع چالش ها به دلیل ذاتی تعصب و به نظر می رسد ناله در مورد آن و یا به او گفت: آن را یک مشکل و بنابراین به نظر می رسد از لمس او گفت: مشاوران.

اما از آنجا که سال جدید, Warren منتقل شده استراتژی به طور چشمگیری در نظر گرفتن این موضوع ، او آن را به طور مستقیم در این ادعا که ساندرز پیشنهاد کرده بود یک زن نمی تواند برنده شدن در کاخ سفید و پس از آنها درگیر شدند و در مورد آن در طول بحث در آیووا حاضر به تکان دادن دست خود را در تلویزیون ملی.

در روزهای آخر قبل از, آیووا, وارن شروع به صحبت کردن در مورد یک زن electability. او در حال حاضر تکرار در هر کمپین توقف که زنان باید انجام بهتر در انتخابات اخیر نسبت به مردان تأکید بر نقش زن داوطلبانی که کمک دموکرات ها در بازپس گرفتن کنترل از خانه در سال 2018 است.

“جهان تغییر کرده است پس از سال 2016” وارن گفت: در طول یک تظاهرات هفته گذشته در Keene, New Hampshire. “زنان شده اند بیش از حد مردان در رقابتی مسابقه. می تواند پیروز شود ؟ شما شرط می بندم زنان می تواند پیروز شود.”

Pushpa Mudan یک زن 68 ساله بازنشسته پزشک یکی از کسانی که اضطراب زنان که چسبیده به او اسلحه. او با حضور وارن تجمع روز چهارشنبه در یک کالج در Nashua, New Hampshire.

او گفت که او دیده وارن سه بار در ماه های اخیر و همچنین با حضور اخیر Klobuchar تجمع و هنوز تصمیم گیری بین این دو هر چند او به احتمال زیاد خواهید انتخاب کنید وارن در اصلی. Mudan گفت: انتخاب یک زن به عنوان رئیس جمهور است که یک موضوع برای او, اما او می ترسم که هیچ یک قادر خواهد بود به رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم این کشور برای در نظر گرفتن خود را یک کشور پیشرفته است و بسیار دور پشت سر بقیه جهان با داشتن یک زن در بالاترین موقعیت” او گفت:. “مکان هایی مانند پاکستان و ترکیه تا به حال یک زن رئیس جمهور. نه اینجا. اما راه تهمت قرار می دهد آنها را از آن سخت است برای هر گونه به آن فکر می کنم. آن را می شود بسیار سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر