شک بیش از مترقی پلیس افزایش می یابد پس از توسان در مرگ بازداشت

زمانی که توسان رئیس پلیس کریس مگنوس وارد توسان 2016, او با یک شهرت برای بودن مترقی است. در کار قبلی در ریچموند کالیفرنیا او مالیده و برخی از افسران راه اشتباه خود را با اولویت به صورت جامعه محور به جای یک رابطه جنسی خشن-در-جنایت فلسفه است.

مگنوس سریع برای محکوم کردن کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس. او شده است یک حامی #Blacklivesmatter جنبش برای سال. او نهاد سیاست در توسان در نظر گرفته شده برای جلوگیری از استفاده غیر ضروری از زور.

اما حتی است که جلوگیری نمی کند در مرگ بازداشت 27-کارلوس Adrian Ingram-لوپز در دست توسان پلیس در ماه آوریل و یا اعتراض عمومی که دنبال کرده است.

Ingram-لوپز برهنه شد, دست به دستبند و رو به پایین برای 12 ساعت. او خواهش کرد که مادر بزرگ خود را به زبان اسپانیایی برای آب بارها و بارها قبل از او درگذشت.

“نانا ayúdame” او التماس کرد.

Ingram-لوپز نهایی کلمات را تبدیل به یک پاره پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس در توسان شهر 548,000 ساکنان 42 درصد از آنها اسپانیایی شناخته شده برای آن سیاست مترقی.

سه افسران درگیر استعفا داد و در ماه گذشته. فرمانده گفت: آنها اخراج شده اند اگر آنها نمی, استعفا برای نقض این سیاست کمک Ingram-لوپز.

این Pima County دفتر معاینات پزشکی رد علت مرگ “نامشخص.” آن را یافت که Ingram-لوپز درگذشت به عنوان یک نتیجه از ایست قلبی ناگهانی و عوامل فیزیکی داری توسط افسران و کوکائین مسمومیت.

به تعجب بسیاری از مگنوس ارائه استعفای خود را پس از مرگ. شهردار و شهرستان کاهش یافته است مدیر خود را ارائه و از او پرسید که منجر به اداره پلیس از طریق این زمان.

Ingram-لوپز وکیل خانواده نیز توافق مگنوس باید باقی بماند.

Magnus گفت: Arizona Republic او امیدوار است که این حادثه منجر به تغییرات بیشتر در این بخش.

“هنگامی که شما در گذشته خشم و ناامیدی و شکست در اعتماد است که به ناچار اتفاق می افتد دنبال چیزی شبیه به این, پس از آن ما باید به شکل از چگونه ما بازسازی چگونه ما همه چیز را بهتر به جلو رفتن ما چگونه درک هر یک از دیگر,” او گفت:.

اما برای طرفداران Ingram-لوپز از مرگ اثبات شده است که یک رئیس سیاست و رهبری هستند و نه به اندازه کافی برای جلوگیری از افغانستان.

“چه اتفاقی افتاد به کارلوس Adrian برجسته چه فعالان از جمله سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, Tucson شده اند گفت: سال های سال است که این ایده مترقی پلیس وجود ندارد” Tiera Rainey یک سازمان با موضوع زندگی توسان گفت.

Zaira Livier مدیر اجرایی گروه حمایت از مردم دفاع ابتکار گفت: طرفداران هستند نه به دنبال تغییر روسای پلیس’ سیاست اما برای جلوگیری از بسته افسران به پاسخ های غیر کیفری تماس.

“وجود دارد هیچ چیز مانند مترقی نیروی پلیس. این چیزها به سیستم ساخته شده,” او گفت:. “رئیس مگنوس می تواند فریاد در بالای ریه های خود همه او می خواهد در مورد آموزش که افسران پلیس در حال رفتن را از طریق. و اصلاحات است که آنها ممکن است مایل به گرفتن اما شما در حال رفتن برای پایان دادن به بیشتر از همان.”

آنها می گویند این است که چرا شورای شهر باید reallocate برخی از اداره پلیس وجوه به خدمات اجتماعی و آموزش و پرورش و مراکز اجتماعی.

“هنگامی که مردم در حال ذوات جرم راه می رود پایین” Rainey گفت. “هنگامی که مردم به مسکن و غذا و آنها دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی و مراقبت های پزشکی. اینها چیزهایی است که مردم را نه ارتکاب جرم.”

‘زندگی ما را هر زمانی که Black lives matter’

Ingram-Lopez مرگ اتفاق افتاده است یک ماه قبل از فلوید را کشته و در مینیاپولیس در مه 25. فلوید مرگ باعث تظاهرات در شهر فینیکس, توسان و در سراسر جهان است.

Ingram-لوپز اسپانیایی مرد و پدر 2 دختر ساله, یک یادآوری به بعضی ها که Latinos نیز با برخورد خشونت آمیز پلیس تعاملات است که باعث شکاف بین آنها و ادارات پلیس در سراسر کشور است.

در مقیاس ملی ، #Blacklivesmatter جنبش در درجه اول متمرکز شده است در افراد سیاه و سفید و درستی پس Livier گفت.

اما این مهم است که به چشم پوشی رابطه منفی هیسپانیک مردم با پلیس بیش از حد, او گفت:. در نهایت او گفت: برای مردم اسپانیایی زبان که برخی از آنها برای شناسایی به عنوان قهوه ای, هدف همان است: برای پایان دادن به پلیس قتل همه مردم است.

“زندگی ما را هر زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست,” او گفت:.

Rainey گفت: #Blacklivesmatter است نه یک انحصاری جنبش است. اما دلیل است که آن را با تمرکز بر مردم سیاه و سفید است چرا که آنها در پایین از “یک نژادی سیستم کاست.”

“اگر شما می توانید ایجاد یک جهان که در آن آنها (مردم) می تواند به صورت رایگان و زنده گذشته در سن 35 است که در جهانی که همه مزایای” Rainey گفت.

در 8 سال 39 نفر توسط پلیس توسان

بین سال 2011 تا 2018 Tucson افسران پلیس را به ضرب گلوله افراد در 55 موارد است. از آن 39 نفر کشته شدند و دو نفر از آنها زن بودند با توجه به اطلاعات جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل توسط Arizona Republic.

متوسط سن فرد به ضرب گلوله های پلیس در توسان 33 است جمهوری یافت می شود.

این Pima County دفتر دادستان پاک است افسران جنایی هر تخلف در 54 از تیراندازی. یکی از مورد انتظار است.

دادستانی دریافت کرده توسان پلیس تحقیقات مربوط به مرگ Ingram-لوپز. آن را به تصمیم می گیرید اگر هر گونه اتهام باید در برابر افسران.

پولیس ملی بنیاد یک سازمان ملی در پلیس مطالعات انجام مطالعه برای ققنوس اداره پلیس در سال 2018 برای شکستن رکورد تعداد پلیس تیراندازی. در میان 20 ادارات پلیس با بالاترین نرخ از تیراندازی پلیس که سال مطالعه بر داشت توسان اداره پلیس تا به حال 10 بالاترین تیراندازی رای دادن.

آن را در بر داشت توسان افسران پلیس به ضرب گلوله در 1.13 برای هر 100,000 نفر است. در مقایسه مسا اداره پلیس بود که رتبه شماره 4 بود 1.46 تیراندازی برای هر 100,000 نفر است. نیویورک پرجمعیت ترین شهر در کشور رتبه 20 با .05 تیراندازی برای هر 100,000 نفر است.

بخشی از انتقاد مگنوس دریافت شد که اداره پلیس را ندارد Ingram-لوپز را به صورت عمومی تا دو ماه بعد از مرگ او.

بر خلاف پلیس تیراندازی Magnus گفت: پلیس در طول تاریخ آگاه نیست از در مرگ بازداشت.

در دهه گذشته, گفت, وجود داشته است 12-مرگ در دوران بازداشت از جمله Ingram-لوپز در توسان اداره پلیس. هفت بودند مصمم به خودکشی و پنج نفر به دلیل ایست قلبی. در چهار ایست قلبی موارد دادستان پرونده نیست هر گونه اتهام.

مگنوس گفت که در حال حرکت رو به جلو خود را اداره خواهد شد انتشار اولیه جزئیات در بازداشت, مرگ و میر, از جمله با انتشار بر روی بدن فیلم دوربین در عرض 72 ساعت قطع نظر از مسائل حقوقی است.

اما او قبول نمی کند با آن است. او گفت: انتشار اطلاعات قبل از بررسی کامل شده است می تواند آسیب شد. او گفت: او از انتشار فیلم یک حادثه تیراندازی در حداقل ظرف 72 ساعت اما در-مرگ در دوران بازداشت پیچیده تر هستند.

“ما در حال رفتن به انتشار اطلاعات اولیه در مورد این مرگ و میر حتی اگر ما نمی تواند تضمین نماید که آن را دقیق,” او گفت:. “من نمی دانم که چیز زیادی به شما حقیقت را بگویید چرا که با این در بازداشت, مرگ و میر, شرایط واقعا می تواند بسیار پیچیده و همیشه آنچه به نظر می رسد در ابتدا.”

حمایت از رئیس

ادواردو Coronado, Ingram-لوپز وکیل خانواده قبلا گفته جمهوری که خانواده موافقت با توسان شهر مدیر و شهردار که مگنوس باید بماند.

“(Ingram-لوپز) مادر گفت: “او وجود ندارد او این کار را نکردند به پسر من — من نه نگه داشتن او را شخصا مسئول'” کورونادو گفت.

او افزود که این خانواده معتقد است مگنوس است “احتمالا بهترین فرد” برای رسیدگی به وضعیت در حال حاضر به دلیل به اتهام او در زمانی که این حادثه اتفاق افتاده است که خطوط ارتباطی بین خانواده و گروه می تواند مختل مگنوس’ برکناری.

توسان شهردار رجینا رومرو در بیانیه ای گفت: مگنوس نباید مجبور به استعفا شد. طولانی نیست پس از, شهرستان, مدیر, Michael ارتگا فرستاده رومرو و اعضای شورای شهر می گویند او نمی خواهد قبول مگنوس’ استعفای آریزونا دیلی استار گزارش داد.

“تمرکز من بر این واقعیت است که زندگی یک شخص Tucsonan کارلوس Adrian Ingram-لوپز دلیلی بود از دست داد,” رومرو گفت. “بهترین راه ما می توانیم افتخار کارلوس Adrian حافظه است که با گرد هم آمدن و فوری اقدام به ساخت بهتر و بیشتر فقط جامعه است.”

عضو شورای Paul دورهام در توییتر گفت که او امیدوار است به “اطمینان از این هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

“من عمیقا متاثر نگران و نا امید با این حادثه است. من به اشتراک گذاری در شهردار رومرو تسلیت به خانواده و پیوستن به همکاران من در یک تعهد برای اطمینان از این هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او نوشت.

رومرو گفت: توسان اداره پلیس بهره مند است از مگنوس’ رهبری و اصلاحات است.

“رئیس مگنوس آورده به جلو فکر کردن تغییرات به TPD سیاست ها و شیوه های آموزش و ساخته شده است روابط قوی با جامعه ما از او پیوست این گروه در سال 2016” او گفت:. “در حال حاضر زمان برای با هم کار کنند و بازسازی اعتماد عمومی در اداره پلیس با افزایش شفافیت و حصول اطمینان از پاسخگویی و دوباره تصور چگونه ما با ارائه ایمنی به جامعه ما است. من مشتاقانه منتظر به کار با رئیس مگنوس برای انجام این اصلاحات است.”

Magnus گفت: او ارائه شده به استعفا از آنجا که او فکر می کردم که هر چیزی که او گفت می مانند صدا و بهانه. او گفت که چه اتفاقی می افتد با اداره پلیس است که در نهایت مسئولیت خود را که “هر دو خسته کننده و گاهی اوقات ترسناک.”

او گفت: خوشحالم که در این شهر مدیر و شهردار باید به او اجازه اقامت.

تغییر پلیس در توسان

مگنوس که بزرگ شد در میشیگان گفت: او همیشه در حال شور و شوق برای عدالت اجتماعی مسائل.

او گفت: به عنوان یک نوجوان او داوطلب برای ایالات کارگران مزرعه در لانسینگ شرکت در مبارزات سیاسی و کمک به راه اندازی یک شماره 800 برای افراد جوان به یادگیری در مورد حقوق خود است.

مردم فکر می کردند او خواهد بود تا آخرین نفر به یک افسر پلیس است.

“من همیشه دیده می شود پلیس به عنوان یک راه برای همکاری با اعضای جامعه. اما من به آسانی تشخیص دهند که این رویکرد به پلیس مورد است نه در همه جا و آن است که هنوز هم یک مشکل واقعی در بسیاری از شهرهای,” او گفت:. “ما باید یک راه طولانی برای رفتن به عنوان یک حرفه و من هرگز اعلام پیروزی یا ماموریت انجام به عنوان یک رئیس.”

پس از فلوید مرگ برخی از روسای پلیس باید استعفا در نور از افسران خود را به کشتن کسی در حالی که دیگران باید نگهداری استفاده-از-نیروی سیاست.

در ققنوس رئیس Jeri ویلیامز در ماه ژوئن ممنوع او ماموران با استفاده از یک کنترل به معنای قطع جریان خون به مغز.

در توسان مگنوس در حال حاضر قرار داده و ممنوعیت strangleholds و chokeholds و همچنین ممنوعیت ماموران تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه. اما او گفت: بیشتر وجود دارد به انجام است.

او می خواهد برای پایان دادن به جملات در اتحادیه قرارداد است که اجازه می دهد بخش برای پاکسازی استفاده-از-نیروی شکایت آزار و اذیت جنسی تاریخ و تاریخ انضباطی از افسران. او گفت که این می تواند اجازه می دهد افرادی که نباید یک افسر به حرکت از یک بخش به دیگری.

او گفت: روسای پلیس باید قدرت بیشتری در تصمیم گیری اینکه آیا ماموران پلیس اخراج شدند. برای مثال او گفت: برخی از توسان افسران پلیس شده اند قادر به گرفتن شغل خود را به عقب پس از داوران و یا شهر خدمات ملکی کمیسیون که می شنود تجدید نظر از اخراج کارکنان در افغانستان یک پولیس را فسخ است.

ققنوس دارای یک روند مشابه و طرفداران را مورد انتقاد قرار پنل اجازه می دهد افسران به شغل خود را به عقب و حتی پس از پاک کردن شواهد و مدارک علیه آنها.

مگنوس که دارای مدرک کارشناسی ارشد در روابط کار گفت: او را درک کردند که حقوق بیش از حد, اما مواردی وجود دارد که در آن پیدا کردن یک “میانه زمین مناسب نیست.”

به عنوان مثال او گفت که او تا به حال توصیه می شود شلیک افسر نیکلاس شاخ که دستگیر شد و متهم در یک خشونت خانگی مورد. اتهامات بعدها رد کرد. خدمات ملکی کمیسیون لغو مگنوس’ تصمیم گیری و معلق شاخ به جای Magnus گفت.

“این بسیار دشوار است برای روسای پلیس برای برگزاری افسران پاسخگو,” او گفت:.

بودجه به طور کامل پلیس

مگنوس مخالف تلاش های پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس.

او گفت: او از افزایش بودجه برای خدمات اجتماعی است که می تواند کمک به کاهش جرم و جنایت. اما در نظر گرفتن منابع از اداره پلیس و صرفا با تکیه بر مددکاران اجتماعی برای موقعیت های خاص راه حل نیست, او گفت:.

برای مثال او گفت: وقتی که می آید به تماس های مرتبط با افراد دچار بی خانمانی و در برخورد با مسائل مربوط به سلامت روان او فکر می کند که افسران و مددکاران اجتماعی باید با هم کار کنند.

“من فکر می کنم که هنگامی که شما دریافت بهترین نتایج,” او گفت:. “اما این ایده فقط گفت: ‘ما قصد داریم به همه چیز را که شامل مشکل اجتماعی و حرکت آن را به کسی دیگر و پلیس فقط رفتن به مبارزان جرم یا پاسخ گوی اضطراری’ آن را برای تلفن های موبایل خیلی خوب به مردم که می دانید چیزی در مورد هر جنبه ای از این کار.”

حرکت رو به جلو او گفت: او می داند که او نمی تواند یک زندگی است.

“اما اگر راه وجود دارد که ما می تواند به جلوگیری از از دست دادن زندگی در آینده” او گفت:. “که همیشه یک هدف اصلی.”

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

Arizona Republic خبرنگاران جاشوا بولینگ و BrieAnna فرانک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im