DoubleLine درآمد راه حل های صندوق اعلام مارس سال 2020 توزیع

لس آنجلس, مارس 2 سال 2020 /PRNewswire/ — DoubleLine درآمد راه حل های صندوق (“صندوق”) است که داد و ستد در بازار بورس نیویورک تحت نماد DSL در این هفته اعلام توزیع $0.15 هر سهم برای ماه مارس سال 2020. توزیع به موضوع زیر سود سهام, ثبت و پرداخت تاریخ های تعیین شده توسط این صندوق به هیئت امنا.

مارس سال 2020

اعلامیه

پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020

سود سهام

چهار شنبه, مارس 11 سال 2020

رکورد

پنج شنبه, مارس 12 سال 2020

پرداخت

سهشنبه, مارس 31 سال 2020

این آزادی مطبوعات است نه برای گزارش مالیات اهداف است. آزادی مطبوعات صادر شده است, اعلام میزان و زمان توزیع اعلام شده توسط هیئت امنا. این امکان وجود دارد که توزیع ممکن است شامل عادی درآمد و سود سرمایه بلند مدت و یا بازگشت سرمایه است. برای کسب اطلاعات در مورد اینکه آیا توزیع شامل بازگشت سرمایه, لطفا با ما تماس بگیرید و یا پس از توزیع تاریخ پرداخت. میزان توزیع درآمد و مالیات فنی توزیع مصمم هستند در پایان مشمول مالیات سال است. در اوایل سال 2021 صندوق را ارسال سهامداران یک فرم 1099-DIV تعیین چگونگی توزیع پرداخت شده توسط صندوق در طول قبل از تقویم سال باید مشخص برای اهداف گزارش توزیع در یک سهامدار مالیات بازگشت.

در مورد DoubleLine درآمد راه حل های صندوق

صندوق سرمایه اولیه هدف این است که به دنبال بالا درآمد فعلی; ثانویه آن هدف این است که به دنبال افزایش سرمایه. صندوق به دنبال رسیدن به آن اهداف سرمایه گذاری با سرمایه گذاری در پرتفوی سرمایه گذاری های انتخاب شده برای توانایی های بالقوه خود را به بالا و ارائه فعلی درآمد رشد سرمایه و یا هر دو. DoubleLine سرمایه LP (“DoubleLine”), صندوق سرمایه گذاری, مشاور انتظار دارد که این صندوق به طور معمول سرمایه گذاری حداقل 80 درصد از دارایی های خالص آن (به علاوه هر گونه استقراض برای اهداف سرمایه گذاری) در اوراق بهادار بدهی و دیگر تولید درآمد و سرمایه گذاری در هر نقطه در جهان از جمله بازارهای در حال ظهور. صندوق ممکن است سرمایه گذاری در وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار از هر نوع و ممکن است سرمایه گذاری بدون محدودیت در اوراق بهادار دارای درجه زیر سرمایه گذاری (معمولا به عنوان “عملکرد بالا” اوراق بهادار یا “اوراق قرضه”). هیچ تضمینی وجود ندارد که صندوق آن رسیدن به اهداف سرمایه گذاری. سرمایه گذاری در این صندوق شامل خطر اصلی از دست دادن.

در مورد DoubleLine سرمایه LP

DoubleLine سرمایه است مشاور سرمایه گذاری ثبت شده تحت مشاوران سرمایه گذاری عمل 1940. از 31 دسامبر 2019 از سه ماهه چهارم DoubleLine سرمایه و مرتبط با آن اشخاص (“DoubleLine”) موفق $149 میلیارد دلار در دارایی های سراسر همه وسایل نقلیه از جمله باز پایان وجوه متقابل جمعی تراست سرمایه گذاری, بسته پایان وجوه ارز داد و ستد وجوه و صندوق های تامینی و متغیر مقرری UCITS و حساب جداگانه. DoubleLine دفاتر می توان با تلفن در (213) 633-8200 و یا از طریق ایمیل در [email protected]. رسانه می تواند رسیدن به DoubleLine از طریق ایمیل در [email protected]. DoubleLine® یک علامت تجاری ثبت شده از DoubleLine سرمایه LP.

به عنوان خوانده شده در مورد DoubleLine درآمد راه حل های صندوق لطفا دسترسی این گزارش سالانه در www.doublelinefunds.com تماس بگیرید و یا 888.308.3838 به دریافت یک کپی. سرمایه گذاران باید در نظر صندوق سرمایه گذاری هدف, خطرات اتهامات و هزینه با دقت قبل از سرمایه گذاری. سرمایه گذاری در این صندوق باید تشکیل کامل برنامه های سرمایه گذاری. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشید که صندوق تنها می تواند به دست آمده از طریق یک کارگزار.

این سند است نه یک پیشنهاد به فروش اوراق بهادار یا درخواست پیشنهاد برای خرید اوراق بهادار و نه باید وجود داشته باشد هر گونه فروش و یا ارائه این اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن از جمله فروش و یا ارائه مجاز نیست.

صندوق سرمایه گذاری شامل خطر است. اصلی از دست دادن ممکن است.

سهام از پایان بسته های سرمایه گذاری اغلب شرکت های تجاری در تخفیف به ارزش خالص دارایی ها که ممکن است افزایش سرمایه گذاران خطر از دست دادن. این خطر ممکن است بیشتر برای سرمایه گذاران انتظار برای فروش سهام خود را در یک دوره نسبتا کوتاه پس از اتمام ارائه عمومی است. وجود خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در این صندوق است.

سرمایه گذاری در اوراق بهادار بدهی به طور معمول کاهش در ارزش زمانی که نرخ بهره افزایش یابد. این خطر است که معمولا بیشتر برای طولانی مدت در اوراق بهادار بدهی. سرمایه گذاری در دارایی-حمایت و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار شامل خطرات اضافی که سرمایه گذاران باید آگاه باشند از جمله ریسک اعتباری پیش پرداخت در معرض خطر ممکن است illiquidity و به طور پیش فرض و همچنین به عنوان افزایش استعداد ابتلا به عوارض جانبی تحولات اقتصادی است. عملکرد گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده نتایج. صندوق ممکن است سرمایه گذاری خارجی در اوراق بهادار است که شامل بیشتر نوسانات سیاسی و اقتصادی و خطرات ارز و تفاوت در روش های حسابداری. این خطرات بیشتر برای سرمایه گذاری در بازارهای در حال ظهور. سرمایه گذاری در پایین رتبه و بدون رتبه اوراق بهادار در حال حاضر یک خطر بزرگ از دست دادن به اصل و سود بالاتر از امتیاز اوراق بهادار. استراتژی های سرمایه گذاری ممکن است دستیابی به نتایج مورد نظر با توجه به اجرای تاخیر دیگر زمان بندی عوامل مدیریت نمونه کارها و تصمیم گیری های اقتصادی و یا شرایط بازار و یا سایر عوامل پیش بینی نشده. علاوه بر این صندوق ممکن است سرمایه گذاری در سایر دارایی ها و سرمایه گذاری از جمله در میان دیگران REITs اعتباری به طور پیش فرض معاوضه کوتاه فروش مشتقات و شرکت های کوچکتر که شامل خطرات اضافی. این DoubleLine درآمد راه حل های صندوق (“صندوق”) است متنوع بسته-پایان مدیریت سرمایه گذاری شرکت.

این مواد ممکن است شامل اظهاراتی است که تشکیل “به دنبال اظهارات” تحت اوراق بهادار ایالات متحده ، به دنبال اظهارات شامل, در میان چیزهای دیگر, پیش بینی برآورد و اطلاعات در مورد امکان و یا در آینده نتایج جستجو مربوط به این صندوق در بازار و یا نظارتی تحولات است. دیدگاه های مطرح شده در اینجا هستند و نه تضمین آینده عملکرد و یا اقتصادی نتایج و شامل خطرات خاص ابهامات و مفروضات است که می تواند باعث نتایج واقعی و نتایج به اختلاف مادی از دیدگاه های مطرح شده در اینجا. دیدگاه های مطرح شده در اینجا موضوع را به تغییر در هر زمان بر اساس اقتصادی در بازار یا دیگر شرایط و DoubleLine متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی دیدگاه ها بیان اینجا. در حالی که ما جمع آوری این اطلاعات از منابع اعتقاد به قابل اعتماد DoubleLine نمی تواند تضمین دقت و صحت اطلاعات ارائه شده است. هر گونه بحث خاص اوراق بهادار باید در نظر گرفته شود توصیه به خرید یا فروش این اوراق بهادار. دیدگاه های مطرح شده در اینجا (از جمله به دنبال بیانیه ای) ممکن است با اتکا به عنوان مشاوره سرمایه گذاری و یا به عنوان نشانه ای از صندوق تجارت قصد. اطلاعات موجود در اینجا این است که نه نشانه ای از صندوق های آینده, نمونه ترکیب.

توزیع شامل تمام توزیع پرداخت صرف نظر از منبع و ممکن است شامل درآمد خالص سود سرمایه و/یا بازگشت سرمایه (ROC). ROC را نباید با عملکرد و یا درآمد. یک صندوق بخش 19a-1 توجه کنید اگر قابل اجرا باشد, شامل اضافی توزیع ترکیب اطلاعات و ممکن است به دست آمده با مراجعه به www.doublelinefunds.com. نهایی تعیین توزیع مالیات خواهد بود ساخته شده در فرم 1099 DIV و فرستاده شده به سهامداران است. در یک مالیات بر اساس همانطور که از تاریخ 28 فوریه سال 2020های اخیر در دسترس رقم برآورد مولفه های توزیع تجمعی برای سال مالی تا به امروز را شامل برآورد بازگشت سرمایه از $0.000 (0%) به ازای هر سهم. این مقدار تخمینی و واقعی مقادیر و منابع برای گزارش مالیات اهداف ممکن است تغییر کند پس از نهایی تعیین مالیات فنی و ممکن است به تغییرات بر اساس قوانین و مقررات مالیاتی.

هر گونه مالیات و یا حقوقی اطلاعات ارائه شده صرفا خلاصه ای از ما درک و تفسیر برخی از درآمد فعلی قوانین و مقررات مالیاتی و جامع نیست. سرمایه گذاران باید با مشورت مشاور مالیاتی خود را و یا وکیل برای مشاوره و اطلاعات در مورد وضعیت خاص است. نه صندوق و نه هیچ یک از نمایندگان آن را ممکن است قانونی یا مشاوره مالیاتی.

Quasar Distributors, LLC فراهم می کند و تشکیل پرونده دولت برای DoubleLine سرمایه LP.

©2020 DoubleLine سرمایه LP.

منبع DoubleLine

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de