دورین Garlid سوگند یاد تمپه اولین بومی آمریکایی عضو شورای

دورین Garlid گرفت در روز شنبه به عنوان اولین آمریکایی های بومی عضو تمپه شورای شهر.

Garlid سوگند یاد از دفتر در طول یک virtual مراسم همراه با شهردار جدید کوری جنگل و وقت اعضای شورای سفت Keating و جوئل ناوارو.

Garlid سابق KSAZ -TV Fox 10 کسب و کار, مدیریت رهبری در این مسابقه برای سه شورای کرسی در ماه مارس انتخابات. او درگیر شده است در جامعه برای سه دهه خدمت در تابلوهای مختلف و کمیسیون. او جایگزین Councilwoman Arlene چانه که منصوب به پر کردن یک صندلی خالی در شورای مارس 2019.

Garlid عضو ملت ناواهو است و مادری آمریکایی به خدمت در شورا یک نقطه عطف او افتخار است. در روز پنج شنبه او تشکر خانواده و ساکنان به عنوان او در زمان ،

“من می دانم که وجود دارد به چالش کشیدن بار در کشور ما, در کشور ما و در شهر ما و حرکت رو به جلو ما خواهد شد که تصمیم گیری های دشوار را اما من نمی توانستم از آنها بخواهید برای بهتر شهردار و شورای برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات است که ما رو به” او گفت:. “بنابراین افتخار و خیلی هیجان زده شروع به خدمت شما ما فوق العاده است.”

Garlid قبلا به عنوان رئیس تمپه محله مشورتی کمیسیون و عضو تمپه اثرات آموزش و پرورش پایه و اساس و نیوزیلند جامعه توسعه شرکت عضو هیئت مدیره در میان دیگر سازمان های جامعه است.

Garlid شد 2020 تمپه MLK تنوع برنده جایزه برای بالا بردن نوجو فرهنگ و تاریخ از طریق جامعه ایران به نام “مادر من نوجو داستان است.”

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de