نگران نباشید Vikings طرفداران انتخاب LSU جاستین جفرسون تکرار نمی Troy ویلیامسون شکست مفتضحانه

 

با اولین انتخاب در سال 2020 پیش نویس وایکینگ ها با استفاده از انتخاب آنها دریافت در تجارت Stefon Diggs به جای Stefon Diggs.

وجود یک منطق است. نیز وجود دارد یک کمی تند و زننده نوستالژی.

زمانی که وایکینگ ها معامله Randy Moss به Oakland Raiders پس از سال 2004 فصل مهاجمان به آنها هفتم انتخاب در سال 2005 پیش نویس است.

که با انتخاب وایکینگ ها را انتخاب ماس’ جایگزینی. نام او در تروی ویلیامسون. که کار نمی کند به خوبی.

خوشبختانه برای وایکینگ ها, جاستین جفرسون و ویلیامسون باید کمی در مشترک دیگر از موقعیت. ویلیامسون سریع بود و خام است. Jefferson ساخته شده است مانند یک نمونه NFL گیرنده او بسیار عالی است دست و تبحر او در بزرگترین بازی فوتبال کالج در سال گذشته است.

باید وایکینگ ها استفاده کرده اند و اولین انتخاب در یک گیرنده زمانی که آنها چنین آشکار در مقابله با چپ و cornerback?

شاید. اما حرکت بعدی خود را نشان داد که آنها در عشق با هر یک از تکل یا, cornerbacks در دسترس در 22 یا 25. آنها معامله 25 انتخاب کنید به 49ers برای 31 انتخاب کنید و دو دیگر میدارد نشان میدهد که هیچ یک بازیکن وایکینگ ها بودند و از جان گذشته را.

آنها در حال بازی شانس و اضافه کردن عمق.

به یاد داشته باشید فقط به خاطر تحلیلگر X تا به حال وایکینگ ها در نظر گرفتن یک یا مقابله با cornerback با 22nd انتخاب کنید به این معنا نیست که وایکینگ ها ساخته شده یک اشتباه در انتخاب یک گیرنده. آنچه واقعا مهم است این است که جفرسون تبدیل به یک بازیکن خوب است. و او به نظر می رسد مانند یک امن انتخاب می شود بسیار پربار در وایکینگها’ جرم با دقیق کارفرمایی و یک ستاره گیرنده در آدم Thielen به حمله دفاعی توجه و عمل به عنوان یک مربی.

حرکت نزولی: کالج گیرنده گاهی اوقات مشکل تطبیق فیزیکی و پیچیده NFL دفاع. برخی از همین حالا به خوبی انجام به عنوان rookies; برخی از هرگز آن را. به عنوان مثال: ویلیامسون و Laquon Treadwell رتبه به عنوان دو تا از بدترین Vikings اولین سرآمد در سال های اخیر تاریخ حق رای دادن.

جفرسون به نظر می رسد به مهارت و تجربه به مراتب بهتر از یا, اما او باید به خودش ثابت کند به سرعت به پر کردن یک سوراخ بزرگ در وایکینگها’ جرم.

NFL اولین بازی گاه به گاه پنج شنبه پیش نویس برجسته Winnebago در جلوی خانه, یک مربی پیش نویس بازیکنان در حالی که با پوشیدن شلوارک در پاسیو کودکان و نوجوانان در پیش نویس (زندگی) و یک معاون رئیس جمهور از پرسنل نشسته خونتان در یک مقطعی کوچ ساخت میدارد راه هر فانتزی فوتبالیست در زمین می کند.

ضمنا “Winnebago در جلوی خانه” است نه یک تعبیری. شیرها مدیر کل باب کوین خود را به حال حمایت از آن مرد نشسته در یک Winnebago در جلوی خانه.

پس از آن یک تعبیری اما این استعاره ای است. در یک لیگ ورزشی اتومبیل و وانت و کامیون و شیر باقی می ماند از نظر سرعت و سبک Winnebago.

شیرها پیش نویس ایالتی اوهایو cornerback جف Okudah با انتخاب سوم در پیش نویس است. وجود دارد هیچ چیز با آن اشتباه انتخاب دیگر از آن ساخته شده بود به جای ستاره cornerback داریوش كشتن که شیرها به مربی مت پاتریشیا فرار کردن. بنابراین شیرها تا به حال انتخاب سوم در پیش نویس و با استفاده از آن را برای یک اشتباه است. این است چگونه شیرها باقی می ماند شیرها, سال پس از سال است.

از راه دور نسخه از پیش نویس NFL نبود بد است. دیدن بازیکنان در خانه های خود با خانواده پوشیدن عرق و لباس تر بود یابم از تماشای آنها سعی کنید به شکست دادن هر یک از دیگر با باند-شایسته مناسب.

من به هنری Ruggs در اتاق نشیمن خود را با پوشیدن یک لباس بلند و گشاد.

اولین بازی گاه به گاه پنج شنبه در پیش نویس NFL تاریخچه تولید خیلی خوب تلویزیون نشان می دهد اگر شما از ذهن نیست NFL کمیسر راجر Goodell بلند, استماع, برای تبدیل شدن به یکی از روبات ها در Westworld.

Goodell سعی در ترویج 2020 پیش نویس خواهد شد که در وگاس جز این است که در سال 2020 و پیش نویس در حال حاضر نقل مکان کرد و از وگاس. بنابراین او را ترویج بعدی پیش نویس بودن در دالاس, حتی اگر آن را در کلیولند.

حداقل او اجرا نمی کند تیم مورد علاقه خود را.

 

جیم Souhan پادکست شنیده می شود در TalkNorth.com. در توییتر: @SouhanStrib. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de