همین جونیور جزئیات بایدن را “لیبرال امتیاز’ در این کتاب اوت

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور کتاب جدید “لیبرال امتیاز” خواهد بود خود منتشر شده هفته از کنوانسیون حزب جمهوری خواه در پایان ماه اوت Axios گزارش روز شنبه.

در یک مصاحبه تلفنی با خروجی اخبار مایک آلن Trump Jr., 42 گفت: کتاب خود را به تمرکز بر روی یک طرف از جو بایدن و رکورد خود مطبوعات را نادیده می گیرد.

با توجه به آلن Trump Jr., شده است و در پایان کتاب در حالی که در قرنطینه پس دختر, Kimberly Guilfoyle آزمایش مثبت برای coronavirus. او گفت که آزمایش منفی است.

رئیس جمهور پسر بزرگتر گفت: Allen خود را انتشارات تلاش است “یک شات در سراسر کمان” به ناشران سنتی — و او را ترویج به 5.2 میلیون پیروان توییتر و 3.1 میلیون Instagram طرفداران.

او گفت: کتاب صوتی خواهد بود به عنوان خوانده شده توسط Guilfoyle, یک وکیل و سابق فاکس نیوز که شخصیت ملی است صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مالی و کسی است که پس از 1.7 میلیون نفر در توییتر و 647,000 در Instagram.

“این که چگونه ما آمد تا با ایده برای او را به انجام کار کتاب های صوتی,” او گفت: Allen. “ما را به نوبت خواندن سوره را با صدای بلند برای جریان. . . . عشق در زمان COVID.”

T. J. Ducklo بایدن ملی مطبوعات, منشی, نام این پروژه “از جان گذشته و احساساتی است.”

“وجود دارد هر چیزی بیشتر در مورد نام تجاری از Donald Trump Jr. تلاش به پول نقد در یک کتاب پر از نفرت انگیز نهفته است و لام در مورد جو بایدن” او پاسخ داد: Axios گزارش شده است.

“این آخرین در یک سری از جان گذشته و احساساتی تلاش برای منحرف کردن اذهان از رئیس جمهور را تاریخی و بی مهارت از coronavirus پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im