گنبد به شکل کلیسا در شهر فینیکس باز می شود پس از بیش از یک دهه از ساخت و ساز

گنبد به شکل کلیسا از بین 10 در ققنوس باز جمعه پس از بیش از یک دهه از ساخت و ساز.

ساخت و ساز آغاز شد در La Luz del Mundo, یا نور جهان به زبان انگلیسی در اکتبر 2008 و تکمیل شده است به طور انحصاری توسط داوطلبان.

برای سال مردم را مورد سوال چه ساختمان جنوبی ایالتی 10 نزدیک 16 خیابان است و به همین دلیل مصرف آن را تا زمانی به پایان خواهد رسید. آنها تعجب اگر آن را رصد کرد.

یکی از دلایل تکمیل این کلیسا در زمان بسیار طولانی شد و در سال 2008 با رکود اقتصادی باعث رکود در ساخت و ساز با توجه به کلیسا سخنگوی آریزونا Isaias کامپوس جونیور

کلیسا مشخص شده باز با برش روبان مراسم در صبح روز یکشنبه و پس از 2 ساعت خدمات در اسپانیایی متمرکز در consecrating معبد. کامپوس گفت که ظرفیت جدید معبد 4,700 اکثریت بود که در تمام طول مراسم.

نقره گنبد به شکل معبد ویژگی های بسیاری از مجسمه های یافت نشد هر جای دیگری در جهان ساخته شده به طور خاص برای ققنوس, سایت کامپوس گفت.

سفید داخل گنبد است که همه با هدف نسبت طلایی بال فرشته که پشت تریبون. اصلی طبقه نادیده گرفته شده توسط یک بالکن دقیق است با نماد, مانند, آبی, ستون ساخته شده از مربع کوچکتر است که قرار است به نمایندگی از فردی مردم نماز کامپوس گفت.

قسمت بالای گنبد دارای چندین رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای. شمع مجسمه های خط قسمت پایین گنبد مانند کسانی که بر روی شمعدان شرح داده شده در کتاب مقدس کامپوس گفت.

کلیسای برگزاری مراسم و وقایع از طریق هفته به اوج خود رسید در آخر مراسم در گلندیل در روز جمعه. کامپوس گفت: آنها انتظار داشته 10,000 مختلف مردم از طریق در طول هفته.

برای کامپوس داشتن هر دو عضو از شاخه های دیگر از کلیسا و ققنوس جامعه در حال حاضر مهم بود.

“ما هنوز در کلیسای جامعه” کامپوس گفت.

دین بر اساس پروتستان آغاز شده در سال 1926 در گوادالاخارا, مکزیک است و در حال حاضر در سراسر ایالات متحده است.

کلیسا این است که موضوع جنجال پس از رابطه جنسی-جرم اتهامات عنوان شده علیه کلیسا شد.

در ماه ژوئن وزارت دادگستری کالیفرنیا به اتهام “رسول” Naasón جقوین گارسیا, 50, با چند فقره جنایت از جمله قاچاق انسان تولید پورنوگرافی کودکان و تجاوز به عنف از یک جزئی در لس آنجلس بین 2015 و 2018.

این کلیسا دارای زمین های خریداری شده در غار نهر منطقه و برنامه ای برای باز کردن یکی دیگر از ساخت و ساز وجود دارد در آینده کامپوس گفت.

جمهوری خبرنگاران Uriel J. Garcia و تیلور Seely کمک به این داستان. رسیدن به خبرنگار در James.Carr@arizonarepublic.com و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر