DOJ Declassifies Memo تعریف مولر پروب دامنه

وزارت دادگستری منتشر کرده است که جزئیات بیشتر در این راهپیمایی سفارشات تحویل داده شده Aug. 2, 2017 به ویژه وکیل رابرت مولر را بررسی دریدن چهار نام از جمله کارتر صفحه جورج Papadopolous پل Manafort و ژنرال مایک فلین.

قبلا طبقه بندی شده یادداشت از آن پس اقدام دادستان کل راد Rosenstein, “محدوده بررسی و تعریف از قدرت” فرستاده شد برای تعریف محدوده مولر را بررسی و به آن چهار و احتمالا یک پنجم آن باقی مانده است redacted.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. و بهداشت ، چاک Grassley R-آیووا درخواست کرده بود که declassification از این یادداشت و دادستان کل ویلیام بر پیروی.

“حقوقی بنیاد مولر بررسی است فاسد شده” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. گفت: فاکس نیوز’ “Hannity” در شب چهارشنبه.

“به همین دلیل این یادداشت بسیار مهم است.”

این دومین از سه یادداشت از Rosenstein بود که کارگردانی این کاوشگر به دلیل دادستان کل سابق جف جلسات’ recusal از روسیه بررسی است.

این یادداشت مشخص اتهامات علیه پنج نفر به صورت بالقوه “تبانی با مقامات دولتی” که گراهام استدلال این یادداشت نشان می دهد که ریشه های مولر بررسی شد و بر اساس یک پرونده افشا و خنثی و FBI FISA سوء استفاده ها و تخلفات.

اولین یادداشت فرستاده شده در مارس 2017, نوشته شده به عنوان یک مرور کلی برای جلوگیری از شناسایی اهداف. یک سوم یادداشت نوشته شده Oct. 20, 2017, اضافه مایکل کوهن ریک دروازه راجر سنگ و دیگر افراد را به دامنه مولر را پروب سیاسی گزارش شده است.

هنوز redacted بخش دوم یادداشت ممکن است نشان می دهد فرد مذکور یا اتهام نیست یا هنوز متصل به جریان موضوع با توجه به گزارش.

صفحه هرگز متهم و اف بی آی مورد بررسی قرار گرفته و برای آن FISA سوء استفاده در به دست آوردن حکم به نظارت او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im