آیا اطلاعات در coronavirus در آریزونا پشتیبانی از شتاب دولت بازگشایی?

یک هفته پیش در آریزونا دولتی mlb گفت: داده های مورد استفاده برای اندازه گیری موفقیت دولت COVID-19 پاسخ را پشتیبانی نمی کند و محدودیت های بلند در کسب و کار خاص فقط رتبهدهی نشده است.

“این سخت است-مبارزه دستاوردهای او گفت:” دولت در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. با اذعان به رشد واکنش او مواجه شده برخی از صاحبان کسب و کار قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و Arizonans پس از یک ماه اقتصادی shutdown او گفت: “ما به دست آورده ایم که در آن ما هستند و ما در حال رفتن به خنثیسازی این است.”

توسط دوشنبه, روز قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در ققنوس جمهوریخواه فرماندار هل دادن به جلو با مرحله بعد از بازگشایی طرح و مطمئن عمومی آن تصمیم گیری شد و “امن”.

دولت حتی متوقف کار این تیم آن را با استفاده از مدل اثرات بالقوه از COVID-19 در آریزونا گفتن آن را به “توقف” تا پاییز فصل آنفولانزا.

چه تغییر در پنج روز ؟

به گفته فرماندار قوی تر داده های جمع آوری شده پس از یک آخر هفته “تست حمله رعد اسا” نشان داد نزولی مدار در بسیاری از COVID-19 شاخص مجلس پیشنهاد متحده دیدار با آغاز بازگشایی.

اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند داده های Ducey تکیه بر روشن نیست به اندازه کافی برای نشان دادن و پایدار در سراسر-هیئت مدیره کاهش شيوع COVID-19 در آریزونا.

مثلا Ducey تبلیغ کاهش جمعیت از مثبت COVID-19 انجام شد. که یک معیار کلیدی و اعداد را نشان می دهد رو به پایین شیفت. اما ممکن است بیشتر به گسترش آزمایش در آریزونا — هنوز هم در میان بدترین در کشور سرانه — نسبت واقعی کاهش عفونت های جدید.

فرماندار همچنین گفت: دولت در بیمارستان به حال مقدار زیادی از تخت های موجود برای پاسخ به یک بیماری همه گیر مربوط به افزایش. درست است اما تلاش برای اضافه کردن جدید تخت بیمارستان است و تحت تاثیر بستری اطلاعات خام تعداد افراد در بیمارستان به دلیل COVID-19 واقع بالا رفته است.

“من نمی تواند اعتماد به نفس است که آریزونا است که واقعا در فلات دوره و یا حتی فراتر از آن” دکتر توماس Tsai, استادیار بهداشت, سیاست و مدیریت در دانشگاه هاروارد جهانی سلامت گفت: Arizona Republic.

“وجود دارد نگران است که باز کردن بیش از حد به زودی ممکن است تنها افزایش تعداد موارد در چند هفته.”

دولت بهداشت و درمان مدیر: اطلاعات صدا

دفتر والی نیست پاسخ به سوالات در مورد اطلاعات.

اما دکتر کارا مسیح, مدیر وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی ایستاده بود توسط فرماندار قضاوت در مورد کاهش در تست مثبت درصد و کافی بیمارستان ظرفیت. کاخ سفید شامل دو شاخص و همچنین به عنوان روند در گزارش COVID مانند بیماری در آن مرحله به مرحله بازگشایی دستورالعمل.

این استاندارد اجازه می دهد متحده به استفاده از 14 روز کاهش در درصد مثبت آزمایش به عنوان یک معیار اگر آنها دیده نمی شود 14 روز کاهش در تایید COVID-19 مورد — سخت تر از هدف برای دیدار با. در آریزونا روزانه مورد اعداد را به طور کلی افزایش در طول زمان با چند نرخهای پایین در اینجا وجود دارد.

فرماندار تاکید شده است که خام مورد تعداد افزایش خواهد یافت همانطور که بیشتر مردم در حال آزمایش است که درست است. او شده است کمتر صوتی در مورد این واقعیت است که درصد مثبت آزمون را به طور طبیعی کاهش می دهد اگر دولت بهبود در دسترس بودن و اجازه می دهد بیشتر مردم آزمایش به عنوان آریزونا را در طول هفته گذشته.

عامل دیگری که پیچیده در صد مقایسه: Ducey اضافه شدن داده های جدید مجموعه — درصد مثبت آنتی بادی, نتایج آزمون — به مخلوط.

مسیح گفت: فرماندار نمودار ترکیب نتایج حاصل از تست های تشخیصی که نشان می دهد تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای COVID-19, با کمتر قابل اعتماد سرولوژی آزمون که با هدف نشان دادن اینکه مردم قبلا این بیماری با شناسایی COVID-19 آنتی بادی است.

مسیح گفت:, آن را مناسب برای مخلوط تشخیصی و سرولوژی نتایج آزمون زیرا در برخی از مواقع سرولوژی مثبت تست همراه با علائم و قرار گرفتن در معرض “می توان به عنوان یک مورد است.” او اذعان کرد هر چند که مقامات بهداشت شد “هنوز تعیین چه سرولوژی مثبت (تست) به معنی.”

“ما نمی دانیم که زمانی که شما در حال انجام مثبت serologies در جمعیت عمومی وجود دارد می تواند مثبت کاذب” او گفت:.

در حالی که DHS داده ها نشان می دهد کاهش در درصد مثبت تشخیصی نتایج دانشگاه هاروارد Tsai و گفت: روند رو به پایین از درصد مثبت آزمایش است “لازم است اما کافی نیست” را نشان می دهد که موارد در downslide.

“تست مثبت رای خود را ندارد هدف” Tsai گفت. “هدف این است که به تعداد کمتری موارد کمتر از تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان کمتری از مردم در حال مرگ از COVID-19.”

جمهوری نیز خواسته مسیح در مورد فرماندار بیمارستان ظرفیت نمودار نشان داد که نسبتا ثابت درصد از تخت های بیمارستانی و فشرده-تخت های مراقبت در استفاده از COVID-19 بيمار — بین 9-10 ٪ و 17-19 ٪ در هفته های اخیر.

او تایید بيمارستان بود “اضافه شده خوب نسبت تخت جدید در پاسخ به شیوع بیماری” در هفته های اخیر پس از تعدادی از بیماران بستری و تخت ICU در استفاده از COVID-19 بيمار می تواند به عنوان افزایش درصد پایدار باقی می ماند.

جمهوری استفاده Ducey را درصد و خام تخت اعداد ارائه شده توسط DHS برای تعیین تقریبی تعداد تخت در استفاده از COVID-19 بيمار از مارس 11 به 2.

تعداد COVID-19 بيمار اشغال تخت بستری به وضوح trended به سمت بالا به عنوان دولت اضافه شده بیش از 2500 از کسانی که به موجودی خود را. در اواسط ماه آوریل COVID بيماران با استفاده از بین 600-650 بستری تخت; در اواخر مارس آنها در 800s و 900s; در آغاز ممکن است آنها در صدر 1,000.

ICU تخت استفاده افزایش داده است و نه به عنوان به طور چشمگیری: به طور کلی تعداد تخت کوچکتر است و شده اند وجود دارد تناوبی نرخهای پایین در استفاده از. اما به طور کلی COVID-19 بیماران رفت و از اشغال حدود 350-360 تخت ICU در اواسط ماه آوریل به بیش از 400 در اواخر مارس و شروع ممکن است.

مسیح گفت: دولت خواهد شد “در ادامه به نظارت” که متریک.

آهسته آزمایش سطح شیب دار تا گزارش نشدم پیچیده داده

هر دو مشهور و مسیح باید گفت افزایش تست در دسترس بودن باید اجازه دولت برای دریافت یک دسته بهتر در محدوده این بیماری همه گیر و تاثیر آن در اینجا است که مقامات درک خواهد تنها به بهبود طی سه آخر هفته “تست برق آسا” آغاز شد که در آخر هفته گذشته.

هنوز هم از شنبه, دولت تا به حال فقط تست شده حدود 1.3 درصد از ساکنان آن است. قیصر بنیاد خانواده صفوف آریزونا 51 در تست هر 1000 ساکنان پشت تمام کشورهای دیگر و واشنگتن ،

دولت Rep. Amish Shah یک ققنوس دموکرات و طب اورژانس پزشک نوشت: در یک گسترده Facebook پست جمعه که “توانایی برای انجام گسترده و سریع تست به عنوان بخشی از یک استراتژی جامع برای پیگیری و ردیابی تمام نتایج به دنبال انزوای کامل برای موارد مثبت خواهد به طور موثر و جراحی حذف ویروس از گردش خون.”

اما دولت نیز نیاز خواهد بود برای دیدن یک روند رو به پایین در موارد و مرگ و میر او گفت که آن را تا کنون نکرده است. “اگر ویروس در حال گسترش است به صورت تصاعدی ما تماس ردیابی تیم هرگز گرفتن با caseload بدون روزافزون منابع,” او نوشت.

گزارش وقفه شده اند یکی دیگر از موانع در طول همه گیر با پر از لکه های آخر هفته گزارش اغلب به تاخیر انداختن بالغ از موارد شناخته شده و مرگ و میر چند روز.

به دلیل آن طول می کشد زمان برای مردم به نمایش علائم و تست شده و به دولت برای دریافت و علنا گزارش نتایج داده های عمومی را می بیند به طور معمول نشان می دهد وضعیت در این زمین یک زن و شوهر هفته پیش. که به نوبه خود باعث می شود آن را برای به چالش کشیدن مقامات برای پاسخ در زمان واقعی است.

سهشنبه دیدم بالاترین تنها بعد از گزارش مرگ و میر ناشی از COVID-19 اما روشن نیست اگر سنبله با توجه به این تاخیر. چهارشنبه اعداد نشان داد 31 جدید و میر, دومین کشور پس از سه شنبه.

خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن گفت که او فکر Ducey تا به حال ساخته شده “OK تصمیم” دوشنبه اما او “قادر نخواهد بود به آن می گویند که یک داده محور تصمیم گیری بر اساس چند روز ارزش داده است.”

“ما در حال حاضر می دانیم که آخر هفته داده زودگذر است برای شروع با و وجود دارد یک تغییر بزرگ با تست حمله رعد اسا که تاثیر روی داده گفت:” فروتن دولت سابق بهداشت مدیر.

“اما این را نمی گویم که این یک تصمیم بد چرا که شما نمی توانید به مانند این برای همیشه لطفا برای. وجود دارد بیش از حد وثیقه, خسارت, و است که بهداشت عمومی اثر است.”

فروتن گفت: او می خواهم برخی از تشویق عوامل مانند کاهش در بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته و آزمایش و تلاش برای استخدام بیشتر تماس با ردیاب.

اما او مشکل توسط دولت پرداخت توجه زیادی به “وقتی که” باز کردن کسب و کار و کمتر به “چگونه”.

کسب و کار نیاز به تجهیزات مانند ماسک و پاک کننده است و ممکن است نیاز به نصب پلکسی گلاس موانع, او گفت:. و یا آنها ممکن است مبارزه با زنجیره تامین مسائل است که توانایی خود را با خیال راحت باز کنید.

“شما می توانید می گویند” هنگامی که زمان مناسب برای باز کردن آرایشگر مغازه ها و سالن مو?’ من فکر می کنم که اشتباه سوال بپرسید” فروتن گفت. “سوال درست است که در حال آرایشگر مغازه ها و سالن های آماده برای باز کردن مسئولانه?”

‘چشم طوفان’

Tsai, دانشگاه هاروارد, استادیار گفت: دولت ها باید به دنبال روشن و مداوم سیگنال های که موارد روند رو به پایین.

این شاخص باید شفاف گزارش به مردم, او گفت:.

مانند فروتن Tsai و هشدار داد “پر سر و صدا” COVID-19 داده های آسیب دیده با روزهای هفته و کارهای عقب افتاده. و او گفت: مسئولان نباید تکیه بیش از حد به شدت در هر یک شاخص است.

اجتماعی فاصله تلاش های خریداری شده زمان Tsai و گفت: اما این زمان باید عاقلانه استفاده می شود: بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند منجر به افزایش موارد در هفته های آینده زمانی که در حالت ایده آل, درصد از موارد مثبت باید به طور مستمر کاهش در طول زمان اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از ویروس.

“ما در چشم طوفان و این به آن معنا نیست که این طوفان بیش,” او گفت:.

“ما نیاز به مطمئن شوید که این زمان بود که پس از صمیم قلب خرید این استراحت دوره ای که ما در حال حاضر ما در حال استفاده از این زمان عاقلانه به آماده شدن برای موج بعدی.”

رسیدن به خبرنگاران در [email protected] یا [email protected] آنها را دنبال کنید در توییتر @mpolletta و@rachelleingang.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im