پزشکان بدون مرز, UC San Francisco ارسال مراقبت های بهداشتی کارگران به ملت ناواهو

تیم مراقبت های بهداشتی کارگران فرستاده شده اند برای کمک به ملت ناواهو در آن مبارزه با کروناویروس جدید.

ملت ناواهو — که دهانه سه متحده — بوده است-آمار COVID-19 گیر با بیش از 3,204 شناسایی موارد و 102 تایید مرگ که از دوشنبه شب.

در اواخر ماه آوریل مراقبت های بهداشتی کارگران با پزشکان بدون مرز و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو فرستاده شد برای کمک به جوامع مختلف بر ملت ناواهو از جمله Kayenta و Chinle در آریزونا. آنها پیش بینی باقی می ماند در این مناطق برای حداقل یک ماه.

پزشکان بدون مرز کار در پیشگیری از عفونت تماس, ردیابی

یک تیم از نه نفر از پزشکان بدون مرز فرستاده شد به ارائه کمک به ملت ناواهو در Kayenta و گالوپ, New Mexico, با توجه به بیانیه ارائه شده به آریزونا جمهوری توسط سازمان سخنگوی نیکو D’Auterive.

بخش کوچکی از این تیم کار کرده است از اواسط ماه مارس با یک پوبلو قبیله در شمال نیومکزیکو بیانیه ای گفت:. بقیه تیم وارد بر ملت ناواهو در اواخر ماه مارس و پیش بینی باقی می ماند در این منطقه حداقل تا ماه ژوئن با توجه به این بیانیه.

“همانطور که در چندین بخش دیگر از ما در حال همکاری نزدیک با مقامات محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سازمان هایی که به طور مستقیم در پرداختن به نیازهای گروه های آسیب پذیر به خصوص به COVID-19 با توجه به کمبود منابع برای محافظت از خود و خانواده خود را” بیانیه ای گفت:.

این تیم خواهد تمرکز تلاش خود را بر “ارائه راهنمایی های فنی به امکانات مراقبت های بهداشتی و جوامع برای کمک به پیشگیری از عفونت و کنترل” با توجه به این بیانیه. این امر نیز با “دیگر بازیگران” به گسترش تماس ردیابی در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس جدید در این بیانیه گفت.

آنها همچنین می خواهم به کار با رهبران قبیله ای به “افزایش دسترسی به ارتقاء سلامت و عملی آموزش و پرورش” با توجه به این بیانیه.

ژان Stowell رئیس سازمان COVID-19 تیم پاسخ در آمریکا گفت: جمهوری سازمان تصمیم می گیرد که در آن برای ارسال تیم پس از نظارت بر داده ها و عوامل مختلف است.

“ما وارد شده و با آگاهی کامل از ملت ناواهو مقامات و (Indian Health Service) شده اند و به خاطر باز بودن و سطح همکاری آنها نشان داده ایم, تیم ما,” او گفت:.

دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو می فرستد 7 پزشکان و پرستاران 14

هفت پزشکان و 14 پرستاران از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو سفر در تاریخ 22 آوریل به ملت ناواهو برای یک ماه داوطلبانه انتساب این دانشگاه گفت: در آزادی مطبوعات.

آنها را به کار در تیم هفت در بیمارستان در Chinle و گالوپ در آریزونا و شیپرکک در نیومکزیکو با توجه به آزادی مطبوعات.

مراقبت های بهداشتی کارگران تخصص در بحرانی فشرده و مراقبت حاد و بیمارستان, پزشکی, آزادی مطبوعات گفت.

با توجه به آزادی مطبوعات مراقبت های بهداشتی کارگران درخواست شده توسط همکاران دانشگاه که کار بر روی ملت ناواهو. UCSF سلامت یاران می فرستد که مردم به ملت ناواهو تا 49 کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد فعلی یا سابق UCSF همراهان از جمله 25 که نوجو.

“COVID-19 پاره سراسر خطوط گسل موجود بی عدالتی ساختاری و حاشیه نشینی و ضربه ملت ناواهو در یک نرخ بالاتر از 48 ایالت” گفت: Sriram Shamasunder استادیار پزشکی در UCSF و بنیانگذار برنامه کمک هزینه تحصیلی.

“COVID-19 به ما نشان داده که ما در حال محدود, هم, همه ما,” او ادامه داد. “ما سپاسگزار برای UCSF تیم است که تصمیم به رفتن به نیویورک و در حال حاضر ملت ناواهو و برای همه دست نامرئی که کمک به ایجاد همبستگی اتفاق می افتد.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de