Doc Holliday را در سالن سنگ قبر را به چالش کشیده است آریزونا مشروب بخش حاکم است که این سالن نیست به اندازه کافی کنترل سلاح گرم در استقرار آن است.

که ادعای مورخان ذکر شد و همچنین نگرانی رئیس نوار را هم اسم جان هنری “Doc” هالیدی زمانی که او زندگی می کردند در شهر آریزونا در اواخر 1800s. که اختلاف در آن هالیدی و سه نفر دیگر از lawmen نگاه به خلع سلاح یک گروه از کابوی ها توسط OK کررل به پایان رسید بد.

در زمان مورد مشروب بخش دستور Doc Holliday را به طور موقت نزدیک آن حرکت درب به مدت دو هفته به دلیل چهار حوادث است که این ادعا نقض مشروب قوانین. سه درگیر سلاح; دو به پایان رسید با کسی که شات.

پس از یک حادثه تیراندازی گروه گزارش اشاره سالن به نظر می رسید به جشن می گیرند با یک علامت است که در خارج از پیشنهاد آبجو بود یک ضرورت پس از تیراندازی.

که ثبت نام با توجه به مشروب بخش نشان داد که نوار را صاحب فاقد نیاز “شخصیت اخلاقی خوب.”

حوادث مربوط به اسلحه دولت مشروب بخش شارژ, ریشه در بخشی از بار این عمل اجازه می دهد کاربران برای چک کردن اسلحه های خود را با متصدی بار قبل از جذب. که با توجه به مشروب بخش به منزله تخلف از قانون دولت است که نیاز به میله برای نگه داشتن مردم از علنا حمل اسلحه به نوار.

نوار خواسته دادگاه را به نقد و بررسی این بسته سفارش در ماه ژانویه است. یک شنوایی نشده است برنامه ریزی شده است.

Doc Holliday آن باقی مانده است برای باز کردن کسب و کار در حالی که آن را درخواست سفارش.

نوار صاحب Noreen Carrafa نه بازگشت به درخواست برای اظهار نظر در سمت چپ با متصدی بار که جواب تلفن. یک وکیل برای بار Joel Borowiec از سیرا ویستا کاهش یافته بود.

اما در قانونی براده نوار ادعا آن چیزی اشتباه و ناعادلانه بودن هدفمند توسط سنگ قبر مارشال ، همچنین استدلال می کند که دولت مشروب قوانین روشنی در مورد فرآیند برای یک فرد مسلح در چک کردن سلاح خود را قبل از tippling.

در یک خیابان که در آن تاریخ هنوز هم پژواک

Doc Holliday را در سالن نشسته همراه آلن خیابان اصلی جاده را از طریق شهر نگه داشته و عمدا اسفالت نشده برای بیرون کشیدن یک غرب تم.

همراه با آسفالت و وسایل نقلیه نیز نگهداری می شود خاموش آلن خیابان اجازه می دهد گردشگران فضای بیشتری برای سرگردان کردن پیاده رو های چوبی و ترک فضای کافی برای صحنه gunfights.

سالن نشسته در مورد دو بلوک به دور از O. K. Corral, سایت 30 ثانیه تیراندازی ساخته شده است که شهر معروف در سراسر جهان است.

به عنوان تاریخ و افسانه گفتن آن به تازگی deputized Holliday, پیوست, خود, دوست, Marshal Wyatt Earp و دو نفر دیگر lawmen که به خلع سلاح یک گروه از کابوی ها شناخته شده است به علت مشکل.

کابوی مسلح در نقض فرمان است که سلاح گرم مورد نیاز به بررسی خواهد شد و در این شهر محدود است. رویارویی تبدیل به یک جنگ با تفنگ یا تپانچه که به کشته شدن سه نفر از کابوی ها.

Reenactments صحنه هستند در قبر چهار بار در روز نشانه ای از چگونه این شهر پس از در آغوش خود غرب و فرهنگ.

که در آغوش است و نه گسترده به شهر تاریخی تنگ مقررات سلاح گرم است. شناخته شده به عنوان شهر بیش از حد دشوار است به مرگ قبر افزود: یکی دیگر از نام مستعار — “متمم دوم شهر” — در سال 2017. تا حد زیادی حرکت نمادین انجام شد به امید شهرهای دیگر به دنبال کت و شلوار و نشان دادن حمایت خود را برای حق حمل سلاح شهردار گفت: در آن زمان.

این شهر را تصویب دشوار محدودیت های جعلی سلاح گرم پس از یک اشتباه در یک صحنه در ضربات پنالتی. یک بازیگر به اشتباه لود تفنگ خود را با گلوله واقعی و نه شاهد. یک شخص بازیگر در بیمارستان بستری شد; یک توریست پایین بلوک مجروح شد. فرمان جدید مورد نیاز هر گروه به استخدام کسی برای بازرسی و بار سلاح قبل از نشان می دهد آغاز می شود.

جدید غرب: است سنگ قبر را gunfight فرمان قانونی است ؟

سالن مدعی انتخابی اجرای’

Doc Holliday این سالن با توجه به مشروب محقق گزارش انجام یک کار خوب از خلع سلاح آن الکل-جذب مشتریان به عنوان مورد نیاز قانون است. همچنین با توجه به این گزارش ندارد تماس با پلیس پس از یک مبارزه شکست که در سمت چپ یک زن خونریزی از سر.

نوار خواسته است یک Cochise County قاضی به بررسی اداری یافته های این بخش است. حرکت خود را ثبت اواخر ماه گذشته گفت: این بار به دنبال چه بود عمل استاندارد در قبر: نیاز به کاربران برای بررسی اسلحه های خود را در نوار.

نوار گفت که قربانی انتخابی اجرای طرح که دولت مشروب عوامل “به نظر می رسد نه به تعداد بازدید هر میله در سنگ قبر.” این استدلال که یک متصدی بار برگزاری یک حامی سلاح در پشت نوار شد تمرین مشترک میان میخانه.

دولت قانون باعث می شود آن را غیر قانونی برای یک کارمند از یک نوار به اجازه کسی با اسلحه گرم “باقی می ماند در محل مجوز.”

این سالن در آن استدلال حقوقی می گوید: روش خود را از داشتن کاربران بررسی اسلحه با متصدی بار comports با دولت قانون است. کسی که چک در تفنگ حرکت متحده است و دیگر در اختیار آن است. و کسی که از پرداخت این لایحه است و دست خود را تفنگ به عقب رفتن است به باقی می ماند در نوار حرکت می گوید.

“معنای کلمه باقی می ماند” می خواند حرکت “است و نه روشن شده است و یا تعریف شده مانند اجازه می دهد تا یک مجوز به دانستن دقیقا آنچه در آن به معنی.”

دولت در پر کردن آن با دادگاه معتقد است که این رشته از تیراندازی و خشونت در Doc Holliday این سالن باید روشن قانون را به معنی. این حرکت گفت: این بار باید با اتخاذ سیاست معقول است که می تواند نگه داشته اند سلاح از دست کاربران که نوشیدن.

در آن حرکت دولت همچنین به نقل از شهادت مارشال که توصیف Doc Holliday این سالن به عنوان داشتن یک “تاریخچه یک خشونت wild-west نوار.”

کنترل اسلحه?: تنظیم سلاح به عنوان طولانی به عنوان آنها شاهد شلیک

گلوله پرواز در یک رشته از دعوا

رشته ای از حوادث در Doc Holliday را در ماه اکتبر آغاز شد 2017.

مردی به نام جیمز رابرتسون وارد سالن و به عنوان سفارشی بر اساس این گزارش بررسی خود اسلحه گرم با متصدی بار.

مرد رشد نظم استدلال با دیگر کاربران و دستور داده شد به ترک این گزارش می گوید. متصدی بار با توجه به گزارش, داد, این مرد اسلحه گرم به همسرش که متعاقبا آن را به شوهرش.

رابرتسون اقدام به بارگذاری سلاح خود را در داخل نوار این گزارش گفت:. کلامی مبارزه از سر گرفته شد و فیزیکی. رابرتسون تفنگ رفت سه یا چهار بار زده و یک مرد در پا.

هیچ کس متهم شد در این حادثه. رابرتسون است پس از ثبت 1 میلیون اطلاع از ادعا علیه Cochise County گفت: فیلم های گرفته شده در نوار به وضوح نشان می داد او قربانی یک حمله و نمایندگان چپ او را زندانی طولانی تر لازم است.

دومین حادثه ذکر شده توسط مشروب محققان در Doc Holliday رخ داده است در ماه ژانویه سال 2018 است.

ایالات متحده مارشال خدمات آژانس که تحت آن هالیدی به طور خلاصه deputized توسط Earp شد که در حالی اتفاق افتاده است که به کار به عنوان یک سوارکار اسب دوانی شدن دیسک در سالن. پس از دستگیری مقامات یافت که او نیز ذخیره می شود و سلاح خود را در نوار روال تمرین گروه ادعا میکند که تخلف از مشروب قوانین.

بعد از آن در همان ماه وجود دارد یکی دیگر از تیراندازی در Doc Holliday است.

یک مرد وارد نوار و نشان داد متصدی بار که تفنگ خود را لود نشد. او مجاز به نگه داشتن آن در این گزارش گفت:. مرد نوشید 10 آبجو و نعناع مشروب و پس از لود تفنگ خود را به عنوان او در سمت چپ این گزارش گفت:.

او به ضرب گلوله یک مرد فقط در خارج از درب Doc Holliday, این گزارش گفت:.

روز پس از آن تیراندازی با توجه به گزارش Doc Holliday ارسال شده این علامت در خارج از سالن. “خاکستر به خاکستر و گرد و غبار به گرد و غبار. زمانی که کسی به ضرب گلوله…آبجو است!”

نهایی حادثه در مارس 2018 درگیر یک مبارزه فیزیکی با هیچ gunplay. اما مشروب بخش گفت: نوار آگاه نیست پلیس در مورد مبارزه که در سمت چپ یک زن خونریزی از سر. این بار نیز یکی از مردان درگیر در این مبارزه بود که یک کارمند در نوار بهره گیری از یک شب-وظیفه به بازگشت و ادامه نوشیدن.

حادثه به پلیس توجه زمانی که معاون اتفاقی برای متوقف کردن کامیون زن در حال رانندگی بود و متوجه صدمات به صورت و بدن خود را.

این بود که پس از حادثه است که وزارت مشروب کنترل شارژ با موارد متعددی از نقض قوانین و مقررات.

یک جلسه در مورد این موضوع برگزار شد و بیش از چهار روز در ماه ژوئن 2019 تایید یافته است. سالن دادگاه تجدید نظر به مدیر مشروب بخش جان Cocca. او در تایید این یافته ها در ماه سپتامبر. سالن سپس به دادگاه تجدید نظر به مشروب هیئت مدیره. این توافق با یافته در طول یک جلسه در ماه ژانویه است.

هنوز سالن نمی خواهد تسلیم و خواسته است یک قاضی در Cochise County Superior Court به بررسی کل فرآیند اداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de