آیا شما نگران شما جدید کروناویروس?

در اینجا برخی از پیشنهادات در مورد آنچه انجام می دهند.

در نظر گرفتن این پیشنهادها به اتاق اورژانس

داشتن تب و سرفه و تنگی نفس است در مورد اما مقامات بهداشتی توصیه به عجله به اتاق اورژانس مگر اینکه آن را یک وضعیت تهدید کننده زندگی.

در نظر گرفتن جایگزین مانند مراقبت های فوری و یا اولیه-ارائه دهنده مراقبت.

“در حالت ایده آل ما می خواهیم مردم را به دنبال مراقبت در مناسب ترین محل. ما می خواهم به رزرو اورژانس برای مردم واقعا داشتن اضطراری,” دکتر گفت: Michael سفید افسر ارشد پزشکی برای Valleywise سلامت سیمرغ است.

“ما می دانیم آنها ممکن است تاسیس پزشک مراقبت های اولیه وجود دارد اما ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در مکانهای دیگر که ممکن است مناسب تر از ER.”

پزشکی از راه دور که در آن بیماران دیده می شود از طریق کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند است همچنین جایگزین خوبی برای اتاق اورژانس برای کسی که نشان خفیف علائم COVID-19 دکتر کارا مسیح, Arizona Department of Health Services, مدیر گفت: آریزونا در سنای بهداشت و خدمات انسانی کمیته در روز چهارشنبه.

نگه داشتن افرادی که به طور جدی بیمار از اورژانس کمک خواهد کرد که حفاظت از آریزونا سیستم مراقبت های بهداشتی, او گفت:.

“اکثر مردم خواهد بود به احتمال زیاد خوب در ساخت مطمئن شوید که آنها نوشیدن مقدار زیادی مایعات” مسیح گفت.

با استناد به اطلاعات منتشر شده از چین, او گفت: 81 درصد از جدید کروناویروس موارد خفیف هستند.

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و آنها نیز شبیه به آنفولانزا و دیگر بیماری های ویروسی دستگاه تنفسی.

که در معرض بیشترین خطر است ؟

افرادی که مسن هستند و یا افراد با زمینه ای شرایط پزشکی در بالاترین خطر ابتلا به بیماری شدید. نیز در معرض خطر هستند افرادی که به تازگی از سفر به چین و کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

تا کنون کودکان به نظر می رسد که تحت تاثیر این ویروس به عنوان آنها توسط آنفولانزا.

یک واکسن هست و شناخته شده برای درمان آنفولانزا اما هیچ واکسن و هیچ درمان اثبات شده برای کروناویروس جدید است که همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

تماس های آینده پس از ارائه دهنده آماده می کند

بیمارانی که آیا در نهایت رفتن به مطب پزشک یا مراقبت های فوری برای سفر مطمئن شوید که به جلو تماس بگیرید به طوری که آنها می تواند برای شما آماده سفید گفت. بسیاری از کلینیک های محلی باید پروتکل در محل برای افراد مبتلا به طور بالقوه عفونی, بیماری ها, و آنها می خواهند برای جلوگیری از افشای سایر بیماران در تاسیسات.

همان درست است برای هر کسی که نشانی از رفتن به اتاق اورژانس است و نشان COVID-19 علائم سفید گفت. مطمئن شوید که برای تماس های آینده. شما نمی خواهید به گسترش بیماری به مردم در اتاق انتظار و شما نیز نمی خواهید به قرارداد هر بیماری از آنها را هر دو.

اتاق های اورژانس دیدن افراد با شرایط شدید و اغلب در معرض خطر فوری با توجه به حملات قلبی و سکته مغزی و صدمات شدید.

“اگر شما شدید تنفس مشکل و یا شما احساس می کنید واقعا ناراحت کننده شما باید به ER” سفید گفت. “شما همچنین باید اجازه دهید آنها را می دانم که شما می آیند به طوری که آنها می تواند آماده برای دیدار و صفحه نمایش شما بلافاصله.”

اگر کسی علائم کروناویروس جدید و آنها را افراد مسن و لازم نیست یک بیماری زمینهای آنها ممکن است یک اولویت بالا وقتی که می آید به کسی که دیده می شود ، به عبارت دیگر شما وجود دارد می تواند برای ساعت ها با تعداد زیادی از افراد بیمار. یا بدتر سرریز بیماران در اورژانس محلی اتاق می تواند پایمال کردن سیستم و جلوگیری از کسانی که بیشترین بیمار از درمان آنها نیاز دارید.

نگاهی ساده احتیاطی برای حفاظت از سلامت

آریزونا است که در میان شلوغ فصل آنفولانزا در حال حاضر و این مهم است که بیماران مبتلا به ماندن آگاهانه در مورد چگونه به نگه داشتن هر دو آنفولانزا و COVID-19 از گسترش. این بدان معناست که به طور منظم شستن دست گرفتن یک شات آنفولانزا و ماندن خانه از محل کار یا مدرسه زمانی که بیمار است.

مقامات بهداشت عمومی معتقدند COVID-19 اسپرد از فرد به فرد از طریق قطرات تولید شده توسط کسی که مبتلا به این ویروس معمولا توسط سرفه یا عطسه.

چگونه بسیاری از موارد گزارش شده در آریزونا ؟

آریزونا تا به حال یک مورد تایید شده از جدید کروناویروس و یک فرض مثبت مورد. نه از بیماران شده است به طور جدی بیمار است.

از روز شنبه نزدیک به 95,000 موارد COVID-19 بیماری گزارش شده بود در سطح جهانی و در 73 کشور جهان است. از کسانی که بیماری 3,214 مرگ و میر ثبت شده است.

دولت در بخش بهداشت و درمان در نگه داشتن چوب خط حساب کردن از کروناویروس جدید, موارد, اینجا, از جمله تعدادی از افراد آزمایش شده است. به عنوان پنج شنبه, 36 نفر آزمایش شده است. در علاوه بر این به دو تست مثبت شش تا به حال در انتظار نتایج.

دولت در بخش بهداشت و درمان در این هفته برنامه ریزی شده بود یک سری از وب سایت سمینار هدفمند به کارگران در خاص مشاغل و جوامع مانند اجرای قانون مراقبت دراز مدت موسسات و بیمه بهداشت و درمان.

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im