DNC صندلی خواستار حفظ مقدماتی رفتن را از طریق پست الکترونیکی رای گیری

حزب دموکرات رئیس تام پرز است که با اصرار می گوید که هنوز برگزار مقدماتی برای رای دادن از طریق پست و گسترش اولیه رای گیری برای حفظ فرایند اولیه رفتن.

تماس به پست الکترونیکی رای گیری برای همه ثبت نام رای دهندگان گنجانده شد با توصیه برای “نه-بهانه رای گیری غایب” که اجازه می دهد تا رای گیری اولیه. همچنین در هر تپه پرز گفت: حوزه های رأی گیری باید خود را گسترش و ساعت و روز از خدمات به منظور کاهش جمعیت و خطوط.

پس از قرار دادن این رای ممکن است صرفا گسترش آن را به حتی بیشتر خطرناک زمان برای ضربه زدن به مراکز رای دهی.

“ایالات متحده است که هنوز برگزار اولیه انتخابات باید تمرکز بر اجرای اقدامات فوق به آن را آسان تر و امن تر برای رای دهندگان به حق قانونی خود برای رای دادن به جای حرکت مقدماتی به بعد از آن در چرخه هنگامی که زمان در اطراف این ویروس باقی می ماند غیر قابل پیش بینی” پرز گفت: در هر تپه.

“حق رای به بنیاد دموکراسی ما و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت و گسترش است که حق به جای آوردن روند دموکراتیک را متوقف کند.”

پرز در توئیتر خود نوشت:

“این بحران یک استارک یادآوری از نیاز به گسترش اولیه رای گیری رای از طریق پست و بدون بهانه رای گیری غایب. ما باید به ساختن آن آسان تر برای مردم را به رای دادن — به خصوص در موقعیت های شبیه به این — سخت تر نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر