DNA شهروندی توسط سرمایه گذاری است که بیش از همه سنت کیتس و نویس, وزیر امور خارجه علامت برانتلی می گوید در جدید FT PWM مستند

لندن, ژوئیه 10 سال 2020 /PRNewswire/ — فدراسیون سنت کیتس و نویس است اقتصاد خود را متنوع از طریق تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) برنامه تاسیس در سال 1984. صندوق گزینه که تابعیت آرای کمک به فراهم می کند دولت با منابع به پیاده سازی اجتماعی و اقتصادی طرح در سراسر دوقلو سلیمان. این است که با توجه به وزیر امور خارجه مارک Brent, مصاحبه جدید مستند حرفه ای توسط حرفه ای مدیریت ثروت (PWM) – یک نشریه از بار مالی.

آقای Brent است که به تازگی انتخاب مجدد نخست وزیر نویسمی گوید که نوبت به نقش بسیار مهم برای ساکنان جزایر و اقتصاد کشور است. نخست وزیر تیموتی هریس معرفی رشد پایدار صندوق (SGF) در سال 2018 به عنوان سریع ترین و امن ترین مسیر به شهروندی دوم. اثبات آن به خصوص جذاب برای سرمایه گذاری خانواده.

“این صندوق فراهم می کند درآمد مستقیم به دولت” آقای Brent گفت PWM. “و وقتی اتفاق می افتد که البته دولت پس از آن منابع برای انجام یک میزبان از پروژه های اجتماعی و یک میزبان از توسعه و پروژه های زیربنایی برای کشور است. و ما به اطراف نگاه سنت کیتس و نویس , و شما می بینید DNA که بیش از همه. ما فقط راه اندازی یک کاهش فقر برنامه که در آن خانواده های فقیر داده می شود مکمل بررسی در هر ماه. بنابراین آن است که واقعا واقعی تاثیر در زندگی عادی شهروندان ما و من فکر می کنم این چیزی است که باعث می شود آن را بسیار مهم برای ما است.”

او توضیح داد که چگونه بزرگتر از کشورها مانند آمریکا و کانادا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید تکرار جزایر’ اصلی مهاجرت سرمایه گذار ، “ما در آغاز آن را در اینجا, اما آن را نه در اینجا ماند” آقای Brent می گوید. “در اروپا به عنوان مثال شما باید مکان هایی مانند مالت و قبرس و پرتغال – همه آنها ارائه برخی از نوع. بزرگ کانادا ارائه برخی از نوع است که جلب البته بسیاری از هنگ کنگ چینی به مکان هایی مانند ونکوور. در ایالات متحده, شما باید ویزای EB-5 برنامه ای است که در محل قرار داده شد. همه این مدل ها از همان موضوع اما این موضوع به حق در اینجا در سنت کیتس و نویس.”

علت سعی و کوشش برای سنت کیتس و نویس است که در میان دقیقترین و است که به سرمایه گذاران خارجی اطمینان. یک زمان محدود در حال حاضر اجرا می شود برای خانواده های چهار تا برای به دست آوردن تابعیت برای US$150,000 از طریق SGF.

تماس با ما:

[email protected]
www.csglobalpartners.com

منبع CS شرکای جهانی

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de