دیکسون هوندا در حال حاضر سه سه با جاده امریکا پیروزی

شروع نهم دیکسون به ظاهر گیر کرده در یک بسته از اتومبیل های رقابت چهارم از طریق نهم برای اولین بار دو ده دور از 55-lap مسابقه تا خود را Ganassi تیم منتخب خود را به توقف دوم در دامان 26. خروج pit lane با هیچ نزدیکی و ترافیک دیکسون لرزاند کردن یک سری از فوق العاده سریع دور خود را پیدا کنید دوم به قدرت هنگامی که گودال توقف دنباله به این نتیجه رسیدند در دامان 30.

دیکسون بارها و بارها به چالش کشیده و قدرت برای رهبری پس از آن شروع به پریدن کرد و جلوتر در دور نهایی متوقف می شود تحت احتیاط در دامان 40. یک بار در مقابل, دیکسون باقی مانده در اتهام به پایان برساند با وجود یک سری از اواخر مسابقه احتیاط پرچم به نمره خود 49هفتم حرفه ای Indy car پیروزی و سه در یک ردیف برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

اواخر مسابقه دنباله ای از هشدار ارائه هوندا-صفحه rookie الکس Palou با فرصت او نیاز به دیل Coyne مسابقه با تیم Goh راننده شروع به پریدن کرد از ششم به پنجم به سوم در یک سری از بلند پروازانه سبقت حرکت می کند در این موفقیت راه اندازی مجدد. قوی پایان ترویج Palou تا سوم در چکرز پس از شروع اواسط زمینه در 14th. تریبون پایان بهترین به تاریخ در وعده rookie را ایندی ماشین حرفه ای.

هوندا رانندگان چهار نفر از پنج اتمام موقعیت و هشت از 10. پس از شروع, سوم, Ryan Hunter-Reay زد در گروه سرب برای تمام روز, اتمام چهارم با Andretti Autosport هم تیمی Colton Hertaپنجم. Santino Ferrucci زد به عنوان بالا به عنوان دوم در دیل Coyne مسابقه با Vasser-سالیوان هوندااما نزدیک برخورد با یک ماشین کندتر طی نهایی گودال توقف کاهش یافته و دوم-سال ایندی راننده خودرو به ششم در چکرز.

شروع چهارم گراهام رحال شبیه یک پتانسیل مسابقه برنده در باز کردن از روی لئامت دادن اما یک سوخت گیری موضوع در اولین توقف گودال کاهش یافته است رحال Letterman Lanigan راننده عمیق در این زمینه است. قوی بازیابی دیدم رحال پنجه راه خود را به عقب به هفتم در پایان. هم تیمی Takuma ساتو مشغول به کار راه خود را از 15هفتم تا نهم با مارکوس اریکسون گرد کردن به بالا 10 برای هوندا با وجود چرخش در دامان نهایی.

با سه برد به عنوان بسیاری از مسابقات این فصل هوندا نیز همچنان به رهبری IndyCar تولید کنندگان مسابقات با غیر رسمی در مجموع 267 امتیاز به 213 امتیاز برای شورلت.

بعدی
امروز مسابقه بود باز دور از doubleheader برگرد گروه جایزه بزرگ آخر هفته در جاده های آمریکا. فردا 55-lap آخر شروع می شود در 12 p. m. EDTبا پوشش زنده در NBC. دوم doubleheader شرح زیر بعدی آخر هفته 17-18 ژوئیهدر بیضی در آیووا جاده سریع السیر.

هوندا مسابقه محتوای رسانه های اجتماعی و فیلم از برگرد گروه جایزه بزرگ در جاده های امریکا در دسترس خواهد بود در Facebook (https://www.facebook.com/HondaRacingHPD) و در توییتر در (https://twitter.com/HondaRacing_HPD). تولید شده توسط CoForce رسانه های دیجیتال یوتیوب بسته های تصویری را می توان در یافت: https://www.youtube.com/HondaRacingHPDTV.

نقل قول
اسکات دیکسون (Chip Ganassi مسابقه هوندا) شروع نهم اول به پایان رسید; سوم متوالی INDYCAR پیروزی برای باز کردن 2020 فصل و 49هفتم حرفه پیروزی: “من مطمئن هستم که چگونه است که اتفاق افتاده! من می دانم که ما تا به حال بزرگ کردن دور [خروج از چاله] و در دامان نیز هست. ما قطعا افتخار طراحی شده توسط هوندا در اینجا. این یک آخر هفته برای ما. ما قطعا نمی شروع به راه ما می خواستیم [مقدماتی نهمین] اما ما تماس گرفته شده و آن را در کمی بهتر برای مسابقه. عالی بود مرد! اما من این تیم می کند چنین کار شگفت انگیز به پوشش تمام پایگاه های. من افتخار این تیم و افتخار هر کس در آن است.”

الکس Palou (دیل Coyne مسابقه با تیم Goh هوندا) آغاز شده 14هفتمبه پایان رسید سوم: “این شگفت انگیز است, آن را احساس می کند خیلی خوب است. از آن زمان به از اینجا دریافت کنید [پایان بر روی سکو]. ما هنوز هم نیاز به تمرین بیشتر, اما ما در حال گرفتن وجود دارد. من در حال تبدیل شدن بیشتر و راحت با ماشین و با این تیم است. من کمی خوش شانس امروز به صداقت با ری استارت. این یکی از آن روزها شما سعی می کنید چیزی و آن را با این نسخهها کار! ما تا به حال شانس سختی در مرحله مقدماتی [14th] اما خوب شانس در این مسابقه است.”

تد کلاوس (رئیس جمهور هوندا عملکرد توسعه) در امروز, هوندا پیروزی در GMR جایزه بزرگ: “امروز تلاش توسط اسکات دیکسون و Chip Ganassi مسابقه تیم نشان داد و دقیقا به همین دلیل آنها باید برنده بسیاری از مسابقات و قهرمانی در طول سال. که درخشان نژاد استراتژی و اجرای کامل توسط هر دو راننده و تیم آن را به کار. آن شگفت انگیز بود و به خوبی به دست آورده سومین پیروزی متوالی برای اسکات و هوندا. الکس Palou تا به حال برخی از فوق العاده راه اندازی مجدد و آن را بزرگ برای دیدن او به خوبی به دست آورده در نتیجه پس از نشان دادن آنقدر با سرعت در اوایل این فصل است. Ryan Hunter-Reay نیز سوار عالی نژاد, آیا به عنوان Santino Ferrucci. اما برای سوختگیری موضوع در اولین توقف من فکر می کنم گراهام رحال را به چالش کشیده و برای پیروزی. جک هاروی نیز سزاوار بهتر شانس خود بزرگ مقدماتی تلاش و مسابقه سرعت. بهترین از همه, ما را وادار به انجام این کار دوباره فردا!”

NTT INDYCAR SERIES برگرد گروه جایزه بزرگ
مدار: جاده امریکا (4.0-mile road course), Elkhart, دریاچه, Wis.
2019 برنده: الکساندر رسی (Andretti Autosport) 132.894 mph متوسط
آب و هوا: آفتابی, گرم, 82 درجه F

بالا-10 نتایج مسابقه:

Fn.

سنت

راننده

تیم

تولید کننده

دور

یادداشت

1.

9.

اسکات دیکسون

Chip Ganassi مسابقه

هوندا

55

116.027 mph متوسط

2.

5.

Josef Newgarden

تیم Penske

شورلت

55

+2.5386 ثانیه

3.

14.

الکس Palou-R

DCR با تیم Goh

هوندا

55


4.

3.

Ryan Hunter-Reay

Andretti Autosport

هوندا

55


5.

7.

Colton Herta

Andretti هاردینگ Autosport

هوندا

55


6.

6.

Santino Ferrucci

DCR با Vasser-سالیوان

هوندا

55


7.

4.

گراهام رحال

رحال Letterman Lanigan

هوندا

55


8.

12.

Patricio O’Ward

کلید مک لارن SP

شورلت

55


9.

15.

Takuma ساتو

رحال Letterman Lanigan

هوندا

55


10.

13.

مارکوس اریکسون

Chip Ganassi مسابقه

هوندا

55


دیگر هوندا نتایج

16.

20.

ژاک Veach

Andretti Autosport

هوندا

55

در حال اجرا

18.

8.

فلیکس Rosenqvist

Chip Ganassi مسابقه

هوندا

54

در حال اجرا

19.

11.

الکساندر رسی

Andretti Autosport

هوندا

54

در حال اجرا

22.

10.

مارکو Andretti

Andretti Herta Autosport

هوندا

39

نیست پایان – مکانیکی

23.

2.

جک هاروی

مایر Shank مسابقه

هوندا

37

نیست پایان – مکانیکی

منبع هوندا مسابقه/HPD

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de