منطقه به بررسی اسلام, امتحان, سوالات, انتقاد Scottsdale, کالج ‘با عجله به قضاوت’

این Maricopa County Community College District دفاع Scottsdale استاد انتقاد در رسانه های اجتماعی برای سوالات مسابقه است که به طور ضمنی با تروریسم تشویق تحت اسلامی ایمان است.

یک مسلمان دانشجو در اسکاتسدیل, کالج در زمان ارتکاب جرم به این سوال که بخشی از یک مسابقه اداره در ماه گذشته در جهان سیاست ،

دانش آموز گردش سوالات در رسانه های اجتماعی باعث واکنش. مدرسه هفته گذشته عذرخواهی کرد و گفت این توافق با دانشجویی که سوال نادرست بودند و استاد خواهد عذرخواهی می کنیم.

اما این منطقه که Scottsdale, کالج بخشی روز دوشنبه گفت که سوال ارسال شده در اجتماعی, رسانه های خارج از متن گرفته شد و کاهش یافت و در محدوده این دوره است.

آن وعده داده شده تحقیقات فوری.

مشکل با عجله به قضاوت’

استیون گونزالس, منطقه موقت صدراعظم آلمان گفت که او مشکل توسط یک “با عجله به قضاوت” توسط کالج و شکست آن به دنبال روش های مناسب در پاسخ به این بحث.

“من عذر خواهی شخصا و به نمایندگی از ماریکوپا کالج برای ناهموار شیوه ای که در این به کار گرفته شد و برای ما عدم توجه کامل برای ما استاد حق آزادی تحصیل” گونزالس در بیانیه ای گفت.

تحقیقات او گفت: “من این انتظار به پایان خواهد رسید با تمام عمدی سرعت. پس از نتیجه گیری از تحقیقات من به شما اطمینان مناسب پاسخگویی هر جا از هر شکست رخ می دهد.”

این منطقه همچنین قصد دارد برای تشکیل یک کمیته آزادی علمی به قهرمان آزادی علمی آموزش و پرورش و آموزش و به حل و فصل آزادی علمی اختلافات به امید حصول اطمینان از این اساسی علمی ارزش است بهتر درک کرده و متوجه شدم در کنار ما تعهد طولانی مدت به ارزش گنجاندن” گونزالس گفت.

این تحقیقات را شامل نیست استاد که در هیچ خطر از دست دادن شغل خود گونزالس گفت.

این Maricopa County Community Colleges مدیره با صدور بیانیه ای بعد از ظهر دوشنبه کف موقت صدراعظم تصمیم.

“شده است وجود دارد مقدار قابل توجهی از بی اساس اطلاعات غلط توزیع شده در مورد برنامه درسی, دانشجو, و, استاد,” این هیئت در بیانیه ای گفت:. “که اطلاعات غلط به رهبری به اتهامات جدی و تهدید به یکی از خود ما اعضای هیئت علمی با غیر این صورت unblemished گذشته است.”

استاد نیک گلدار گفت: تهدید در برابر مدرسه و خود را در رسانه های اجتماعی آنقدر نگران کننده است که او و خانواده اش را ترک خانه خود را برای ایمنی خود را.

در 24 سال تدریس در کالج گلدار گفت کالج مدیران اغلب خواهد ارسال ایمیل خطاب به آن “SCC اعضای خانواده است.”

“به نظر می رسد خیلی افتضاح من به پرتاب خود را ‘خانواده’ به رسانه های اجتماعی اوباش” گلدار گفت. “این واقعا چیزی است که بدست من پایین ترین.”

پرسش از متن گرفته شده استاد می گوید:

این مسئله ناشی از امتحان سوالات مربوط به تروریسم و اسلام که گلدار داد در سیاست جهانی ،

در میان پرسش شد: “در جایی که تروریسم را تشویق اسلامی دکترین و قانون ؟” و “آیا تروریست های اسلامی در تلاش برای تقلید؟”

پاسخ صحیح برای سوال دوم شد مشخص شده به عنوان حضرت محمد, رئیس پیامبر و مرکزی شکل از اسلام.

دیگر پاسخ به سوالات مسابقه منجر به اظهارات مانند “تروریسم توجیه است در چارچوب جهاد در اسلام” و “معاصر تروریسم اسلامی است.”

گلدار گفت: سوالات خارج از متن گرفته شد و بخشی از کلی واحد علیه تروریسم. سوالات مربوط به درس های اعتقادی توجیه که مواضع گروه های تروریستی مانند القاعده استفاده برای اقدامات خود را, او گفت:.

گلدار گفت: کلاس های خود را نیز بررسی تاریخچه یهودی متعصب فرقه و هندو Thuggee فرقه است.

“اگر وجود دارد چنین چیزی به عنوان مورمون تروریسم و باپتیست جنوبی تروریسم ما را یک واحد در آن بیش از حد” گلدار گفت. “اما ما نمی بنابراین ما لازم نیست به صرف هر زمان صحبت کردن در مورد آن است.”

2 رهبران مسلمان وزن در

حداقل یک صدا در جامعه مسلمان است گفت: این مدرسه تجاوز گلدار علمی و آزادی است.

دکتر Zuhdi Jasser یک ققنوس پزشک و بنیانگذار آمریکایی اسلامی برای دموکراسی گفت: این واکنش نشان میدهد که چگونه بسیاری در جامعه مسلمان در انکار زندگی می کنند در مورد جنبه های اسلام است که تهیه کردن به رادیکال تروریست ها.

“اگر شما در حال صحبت کردن به اسامه بن لادن و یا رادیکال آنها به شما خواهد گفت که چه انگیزه آنها” Jasser گفت. “آن من نیست, اسلام, اما سوال این است که در مورد چه چیزی انگیزه اند.”

Imraan Siddiqi اجرایی مدیر آریزونا فصل از شورای آمریکایی-روابط اسلامی گفت: این امکان وجود دارد برای Islamaphobic احساسات به ترویج تحت پوشش آزادی علمی.

اظهارات نادرست در مورد اسلام می تواند مضر به عموم و گلدار را عبارت از سوالات اشتباه تلفیق شدهاست اسلام به عنوان یک کل با تروریسم با توجه به Siddiqi.

“هیچ کس که مشروع محقق خواهد موقعیت این سوال که در صورت” Siddiqi گفت.

Jasser توافق کردند که این سوالات می توانست متفاوت بیان اما او گفت که او نگران است با فرهنگ فعلی است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرمسار معلمان آنلاین و لرز رایگان سخنرانی در کلاس درس به جای پر کردن یک شکایت رسمی.

“این ganglike ذهنیت رانندگی است آنچه که ما در آموزش بچه های ما” Jasser گفت. “این چیزی است که در رانندگی اولویت های ما به جای برخورد با مسائل است.”

تهدیدات در رسانه های اجتماعی

گلدار گفت: نگران دانش آموز بود که به او ایمیل فرستاده شده به بیان است که او به جرم و پرسش شد و سپس پست شده در اینترنت.

Siddiqi و Jasser گفت: سوالات به اشتراک گذاشته شد از طریق ویروسی Instagram ارسال توسط چند اثرگذارندهها و اعضای جامعه مسلمان.

یک پست در مدرسه Instagram صفحه عذرخواهی برای این سوال تا به حال هزاران نفر از نظرات در روز یکشنبه. بسیاری از نام گلدار استعفای اما برخی از رفت و تا آنجا که به درخواست برای آدرس خود را و دیگران را تهدید به مدرسه.

مدرسه پست حذف شد در روز دوشنبه بیش از یک هفته پس از اولیه عذرخواهی.

گلدار گفت: او نا امید شده بود مسئولان مدرسه اجازه تهدیدات ایستاده در آن صفحه رسانه های اجتماعی اشاره کرد که بسیاری از نظر ارسال شد در زبان های خارجی با پرچم های خارجی در Instagram حساب.

“این مماشات خارجی اوباش,” او گفت:.

گلدار گفت: دانشجو هرگز یک شکایت رسمی و مسئولان مدرسه فرستاده او را از قبل نوشته شده عذرخواهی نامه برای دانش آموز و به او گفت به ثبت نام در آن است. گلدار نمی امضای نامه و می گوید که او هیچ برنامه ای برای عذر خواهی.

“من هرگز عذر خواهی برای آموزش مطالب که من هستم یا شیوه ای که من تدریس آن” او گفت:.

‘اتاق تنفس” به آدرس مورد موضوعات بحث برانگیز

روز پنج شنبه در بنیاد برای حقوق فردی در آموزش و پرورش نوشت: به کالج مورد تلاش خود را به زور گلدار خود را تغییر دهید البته محتوا و موضوع عذرخواهی.

آدم Steinbaugh مدیر برای این گروه حقوق فردی دفاع برنامه گفت: این سازمان به دنبال دفاع از آزادی علمی, آیا برای دانش آموزان و یا دانشکده.

دانش آموزان نیز در حقوق خود را به نگرانی های خود را به مدیران و بر روی رسانه های اجتماعی در دادگاه افکار عمومی اما این سوال که چه چیزی برای آموزش باید به سمت چپ به معلمان Steinbaugh گفت.

جایگزین مدیران و اعضای هیئت مدیره که در حال پاسخگو به تصمیم گیری در مورد آموزش و پرورش, دانش آموزان, او گفت:.

“(معلمان) نیاز به آزادی علمی و اتاق تنفس می آید که با آن به آدرس جنجالی افراد,” او گفت:. “این چیزی است که آزادی علمی است که قرار است برای محافظت از, که آنها می تواند آن را به تصمیم گیری خود به خود و بدون ترس است که آنها در حال رفتن به از دست دادن شغل خود است.”

گلدار دوره انجام شده است آنلاین و به او گفت که او به رسمیت می شناسد که یک فرصت برای ارزیابی دانش آموز ناراحتی با بحث افراد ممکن است از دست داده اند.

“این سخت است برای بحث در مورد موضوعاتی که ممکن است بحث برانگیز و هنوز هم حفظ ارتباط با دانش آموزان,” او گفت:. “این نیست شخصی; نکته این است که برای یادگیری است.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im