اختیار واحدهای جدا سازی هوا توسط ساسول آفریقای جنوبی محدود; معاملاتی بیانیه به روز رسانی و بیشتر احتیاطی اعلام

ژوهانسبورگ, 29 جولای سال 2020 /PRNewswire/ — ساسول خشنود است تا اعلام کند که ساسول آفریقای جنوبی محدود (“SSA”) یک شرکت تابعه از ساسول است امضا منحصر به فرد مذاکره و توافق با Air Liquide برای فروش آن شانزده درجه جدایی واحد واقع در سکوندا به Air Liquide صنایع بزرگ آفریقای جنوبی اختصاصی محدود (“Air Liquide”). درآمد حاصل خواهد شد در مجموع حدود R8,5 میلیارد دلار است.

درجه جدایی واحد که ظرفیت تا 42 000 تن در روز ارائه اکسیژن برای ساسول را سوخت و مواد شیمیایی و فرآیندهای تولید در سکوندا و همچنین تولید انواع گازهای دیگر مورد استفاده در سایت. Air Liquide عرضه خواهد شد گازها به SSA عملیات تحت بلندمدت عرضه گاز به توافق. پیش بینی آن است که Air Liquide تخصص اجازه خواهد داد تا در هماهنگی با ساسول یک هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) در ارتباط با تولید اکسیژن در طول سال های آینده خواهد شد که کمک به سمت گلخانه ای کاهش کلی سکوندا سایت.

Air Liquide شده است در حال حاضر در سکوندا سایت از سال 1979 و در حال حاضر صاحب و عمل هفدهم واحد جداسازی هوا که راه اندازی شد و در ژانویه 2018. Air Liquide داشتن و عامل کامل جداسازی هوا ناوگان است که انتظار می رود به ارائه بهینه سازی مدیریت دارایی ها و بازده انرژی مزایای.

معامله باقی می ماند موضوع بیشتر به دلیل سعی و کوشش بحثها مربوط قطعی و موافقت نامه های مرتبط داخلی و خارجی مصوبات از جمله کمیسیون رقابت و آفریقای جنوبی رزرو بانک. احزاب با هدف مذاکره توافق نهایی تا اواسط مرداد ماه و بیشتر اعلام خواهد شد که در آن زمان. معامله در حال حاضر انتظار می رود در سال مالی 2021.

این معامله بخشی از ساسول را شتاب divestment برنامه به عنوان بخشی از ساسول جامع طرح پاسخ اعلام کرد در 17 مارس سال 2020.

انتشار بیانیه تجارت به روز رسانی

شتاب ما در اختیار سرمایه برنامه تأثیر اتمام ما تا پایان سال در فرآیندهای. ما پیش بینی انتشار یک بیانیه تجارت به روز رسانی در اوایل ماه اوت سال 2020.

بیشتر احتیاطی اعلام

ساسول اشاره به سنس اطلاعیه منتشر شده در بورس اوراق بهادار سرویس خبری (“سنس”) در 17 مارس سال 2020ترسیم پاسخ جامع استراتژی طراحی شده برای کاهش تاثیر کاهش قیمت نفت و COVID-19. این استراتژی شامل یک نقد حفاظت از برنامه شتاب و گسترش دارایی اختیار برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک پتانسیل حقوق موضوع به ما 2 میلیارد دلار آن باقی مانده است موضوع به پیشرفت طرح های دیگر. بیشتر سنس اعلام شد منتشر شده در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020به روز رسانی سرمایه گذاران در پیشرفت مورد دارایی اختیار برنامه.

ساسول سهامداران توصیه می شود که اجرای استراتژی پاسخ در جریان است که نتایج آن ممکن است یک اثر مواد بر روی قیمت این شرکت اوراق بهادار. بر این اساس سهامداران توصیه به ادامه ورزش احتیاط در هنگام خرید و فروش در این شرکت اوراق بهادار تا زمانی که کامل اطلاعیه در اختیار واحدهای جدا سازی هوا دارایی اختیار برنامه و پتانسیل حقوق موضوع ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
ساسول سرمایه گذار روابط
Feroza سیدرئیس روابط سرمایه گذار افسر
تلفن مستقیم: +27-(0)-82-557-7740
[email protected]

سلب مسئولیت – به دنبال اظهارات

ساسول ممکن است در این سند برخی اظهارات که حقایق تاریخی و مربوط به تجزیه و تحلیل و اطلاعات دیگر است که بر اساس پیش بینی های آینده نتایج و تخمین مقادیر هنوز تعیین. این اظهارات نیز ممکن است مربوط به چشم انداز آینده ما, انتظارات تحولات و استراتژی های کسب و کار. نمونه هایی از چنین اظهارات به جلو نگاه شامل, اما نه محدود به, تاثیر رمان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در ساسول, کسب و کار, نتایج عملیات وضعیت مالی و نقدینگی و بیانیه های مربوط به اثربخشی هر گونه اقدامات انجام شده توسط ساسول به آدرس و یا محدود کردن هر گونه تاثیر COVID-19 در کسب و کار خود را; اظهارات در مورد نوسانات نرخ ارز, تغییر قیمت های نفت خام در دوره رشد و افزایش سهم بازار کل سهام, بازگشت, اجرای ما رشد پروژه (از جمله LCCP), ذخایر نفت و گاز, هزینه, کاهش, آب و هوا ما تغییر استراتژی و عملکرد کسب و کار چشم انداز. کلمات مانند “باور”, “پیش بینی” “انتظار” “قصد”, “جستجو”, “را”, “برنامه ریزی”, “می”, “مارس”, “endeavour”, “target”, “هوا” و “پروژه” و عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی چنین اظهارات به جلو نگاه, اما نه منحصر به فرد به معنی شناسایی بیانیه چنین است. ماهیت خود را به دنبال اظهارات شامل خطرات ذاتی و عدم قطعیت هر دو عمومی و اختصاصی و خطرات وجود دارد که پیش بینی, پیش بینی, پیش بینی و دیگر به دنبال اظهارات را نمی توان به دست آورد. اگر یکی یا بیشتر از این خطرات دلیلی یا باید مفروضات اساسی اثبات نادرست ما نتایج واقعی ممکن است مادی از آن پیش بینی شده است. شما باید درک کنند که تعدادی از عوامل مهم می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از برنامه ها و اهداف و انتظارات برآورد و نیت بیان چنین اظهارات به جلو نگاه. این عوامل و دیگران مورد بحث بیشتر به طور کامل در تازه ترین گزارش سالانه در فرم 20-F ظ در 28 اکتبر 2019 و در دیگر براده با ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. لیست عوامل مورد بحث در آن است که جامع نیست; هنگامی که با تکیه بر اظهارات به جلو نگاه به تصمیمات سرمایه گذاری شما باید با دقت در نظر گرفتن هر دو این عوامل و دیگر ابهامات و حوادث. به دنبال اظهارات اعمال فقط از تاریخ که بر روی آنها ساخته شده و ما نمی انجام هر گونه تعهد برای به روز رسانی و یا تجدید نظر در هر یک از آنها چه به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

منبع ساسول محدود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de