دیزنی جهان است Furloughing 43K بیشتر کارگران

والت دیزنی جهان قصد دارد برای جلوگیری از پرداخت دستمزد به 43,000 کارگران در حدود یک هفته در حالی که اجازه می دهد آنها را برای حفظ منافع خود به مدت یک سال در بزرگترین موج furloughs پس از پارک رفت و آمد مکرر بسته در اواسط ماه مارس به دلیل جدید کروناویروس گسترش یافته است.

کارگران خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را در پزشکی و دندانپزشکی, بیمه عمر و مزایای طول کردند دوره و یا یک سال. ارشد و نرخ دستمزد بدون تغییر باقی خواهد ماند برای کارگران که furloughs شروع مارس 19 با توجه به بیانیه ای از خدمات معاملات شورای ائتلاف اتحادیه ها به نمایندگی از دیزنی جهانی کارگران است.

“اتحادیه توافق فراهم می کند قوی تر حمایت و مزایای 43,000 اتحادیه کارگران در دیزنی از تقریبا هر نوع دیگر furloughed یا گذاشته و کارگران در ایالات متحده” این اتحادیه در بیانیه ای گفت به اعضای.

حدود 200 کارگران باقی خواهد ماند و در کار انجام “وظایف ضروری” در طول بسته شدن آنها خواهد شد و پیشنهاد بر اساس ارشد اتحادیه گفت.

توافق با خدمات معاملات شورا مشخص شده بزرگترین گروه از کارگران در دیزنی جهان برای آمدن به شرایط furloughs با شرکت در طول جدید شیوع کروناویروس. با 77,000 کارگران دیزنی جهان است, بزرگترین سایت تک گروهی از کارگران در کشور است.

دیزنی جهان, پارک, سرگرمی, منطقه, هتل ها و بسته در اواسط ماه مارس و دیزنی پرداخت شده است کارگران خود را در حالی که آنها در خانه بمانند. که برنامه ریزی شده است تا پایان مارس 19, دیزنی گفته اند چرا که آنها نمی دانند زمانی که موضوع پارک توچال دوباره باز خواهد شد.

اتحادیه های کارگری به نمایندگی از نگهبانان و کارگران درگیر در تاسیسات و عملیات توافق تحت شرایط مشابه جمعه.

در اوایل این هفته دیزنی جهان و یک اتحادیه به نمایندگی از نوازندگان که انجام آن در پارک به یک قرارداد مشابه.

دیزنی همچنین گفت: آن را اجرایی کردند حقوق بگیر و ساعتی nonunion کارکنان که شغل لازم نیست در این زمان.

دیزنی متقابل شهر رقبای جهانی اورلاندو و سی ورلد اورلاندو و خواهر خود را پارک در سراسر کشور نیز بسته دروازه های خود را در ماه گذشته به دلیل coronavirus. SeaWorld گفت: آن را به حال furloughed 90 درصد از کارگران آن است.

Universal Orlando Resort و استودیو یونیورسال هالیوود در این هفته گفت که آنها می ماند بسته از طریق مه 31. کارکنان تمام وقت پرداخت خواهد شد و در 100 ٪ از طریق آوریل 19, اما پرداخت هزینه و حجم کار برای بسیاری از کارگران کاهش خواهد یافت و به 80% پس از آن و پاره وقت ساعتی کارگران خواهد بود furloughed آغاز مارس 3, جهانی, گفت:. این شرکت گفت: این امر در ادامه به ارائه مزایای کارکنان که در حال حاضر به حال آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر