دیزنی طول می کشد $1.4 B Coronavirus آمار مجموعه تاریخ برای بازگشایی شانگهای پارک

والت دیزنی Co. تخمین زده می شود در روز سه شنبه که جهانی coronavirus مستندات کاهش سود توسط $1.4 میلیارد دلار بیشتر از آن توقیف پارک اما گفت که این امر بازگشایی دیزنی لند شانگهای در هفته آینده.

دیزنی خواهد پرداخت سود سهام برای اولین نیمی از سال مالی که حفظ 1.6 میلیارد دلار به صورت نقدی با فرض آن را تا به حال نگه داشته و سود ثابت در 88 سنت در هر سهم.

مدیر عامل شرکت رابرت Chapek گفت: دیزنی خواهد بازگشایی شانگهای پارک در مارس 11 با محدودیت در حضور, اما این شرکت با “دید محدود” بیش از زمانی که اکثر پارک ها و کشتی ها و فروشگاه ها خواهد بازگشایی شده است.

دیزنی را کنترل حضور و غیاب با استفاده از یک “رزرو پیشرفته و ورود به سیستم” و اجرا اجتماعی فاصله و سایر اقدامات احتیاطی سلامت از جمله نیاز به ماسک و متوسط قراضه.

“در حالی که آن را خیلی زود به پیش بینی زمانی که ما قادر خواهید بود برای آغاز از سرگیری تمام عملیات ما, ما در حال بررسی تعدادی از حالات مختلف برای اطمینان از احتیاط معقول و سنجیده با رویکرد احتمالی بازگشایی از ما پارک” Chapek گفت.

دیزنی ارسال شده تعدیل سود هر سهم از 60 سنت برای ماه ژانویه تا مارس به پایین 63 درصد از یک سال پیش از آن کوتاه و 89 سنت در انتظار تحلیلگران با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

دیزنی سهام (DIS) کاهش یافت 1 ٪ در بعد از ساعات تجارت پس از از دست دادن 2 درصد در طول جلسه به طور منظم. قبل از انتشار گزارش درآمد دیزنی سهام از دست داده بود بیش از یک چهارم از ارزش خود را در این سال است.

فقط سه ماه پیش دیزنی بود که مورد مباهات یک سال سابقه برای خود استودیو فیلم و قوی شروع به شرکت شیرجه رفتن به رسانه های جریان جنگ.

در اواخر ژانویه coronavirus شروع به ضرب و جرح کسب و کار در سراسر دیزنی جهانی, نمونه هنگامی که این شرکت توقیف شانگهای دیزنی توچال و هنگ کنگ دیزنی لند.

توسط اواسط ماه مارس تمام شرکت پارک بسته شد, سینما رفت و تلویزیونی و تولید فیلم در انتظار قرار داده شد. به علاوه دیزنی, شبکه ورزشی ESPN بود و سمت چپ با هیچ اصلی زندگی ورزشی به پخش.

“در مجموع ما تخمین می زنند که COVID-19 اثرات در حال حاضر ما سه ماهه درآمد حاصل از ادامه عملیات قبل از مالیات بر درآمد در سراسر همه از کسب و کار ما بود تا آنجا که $1.4 میلیارد دلار” دیزنی اضافه کرد که 1 میلیارد دلار از, که از زیان در پارک.

دیزنی است که انتظار می رود به یک بزرگتر آمار در سه ماهه جاری به پایان می رسد که در ماه ژوئن. دیزنی قصد ندارد به ارائه راهنمایی های مالی برای بقیه سال.

یک منطقه به عنوان به دست آوردن مخاطبان پناهگاه در خانه دیزنی+ و جریان خدمات این شرکت راه اندازی شد در ماه نوامبر. دیزنی+ تا به حال 54.5 میلیون مشترک پرداخت به عنوان از آوریل 4 تا از 50 میلیون در 8 آوریل.

مستقیم به مصرف کننده و واحد بین المللی که شامل دیزنی+ هنوز هم صرف مبالغ زیادی برای ساخت سرویس. این بخش از دست داد $812 میلیون دلار در فقط به پایان رسید سه ماهه کمتر از تحلیلگر پیش بینی $861 میلیون.

در پارک ها و تجارب و محصولات بخش سود عملیاتی کاهش یافته است 58 درصد از سال قبل به $639 میلیون.

شبکه های رسانه که شامل ESPN و پخش کننده ABC گزارش داد سود از 2.4 میلیارد دلار بود. که 7 درصد افزایش از یک سال قبل از آن افزایش و در بخش علاوه بر این از FX و National Geographic شبکه های خریداری شده از 21st Century Fox.

سود در استودیوی فیلم سقوط کرد و 8 درصد از سال قبل به $466 میلیون. دیزنی پیکسار منتشر شد فیلم “به بعد فقط قبل از سینماها بسته شده و سپس به سرعت نقل مکان کرد و آن را به ویدئو در تقاضا برای خانه های بینندگان است.

به طور کلی درآمد برای سه ماهه افزایش یافت 21 درصد به 18 میلیارد دلار فقط جلوتر از تحلیلگر پیش بینی $17.8 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im