دیزنی بازگشایی مرکز خرید در فلوریدا رفت و آمد مکرر در چهار شنبه

والت دیزنی با همکاری خواهد بخشی از بازگشایی آن دیزنی چشمه سرگرمی و خرید مجتمع در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا, on May 20, آن گفت: اواخر روز شنبه.

دیزنی و اتحادیه ها به نمایندگی از کارگران در فلوریدا والت دیزنی جهان, توافق در پادمان برای حفاظت کارکنان از coronavirus یک اتحادیه در بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: از بین بردن یکی از این شرکت موانع برای بازگشایی محبوب خود را پارک.

این شرکت گفت: در هفته آینده شخص ثالث عامل شرکت کنندگان خواهد باز در دیزنی چشمه ها و بعد از این ماه سه فروشگاه ها و سالن های متعلق به دیزنی – دنیای دیزنی, D-لوکس برگر و بازار Co-Op – بازگشایی خواهد.

“در حالی که ما پارک و هتل رفت و آمد مکرر باقی می ماند به طور موقت بسته مرحله به مرحله بازگشایی دیزنی چشمه خوش آمدید نقطه عطف به ما از طریق این بی سابقه ای با هم به عنوان مسئولانه به عنوان ما می توانیم” دیزنی چشمه معاون رئیس جمهور مت سیمون گفت: https://bit.ly/3cQFMTP در بیانیه ای.

سرگرمی غول گفت که اجرای اقدامات ایمنی و عملیاتی چون تغییر بدون پرداخت پول نقد و یا تماس با ما گزینه های پرداخت نیاز به پوشیدن “مناسب” صورت پوشش متوسط و قراضه اجتماعی فاصله شیوه های افزایش تمیز کردن و ضد عفونی روش.

در ایالات متحده آمریکا فلوریدا است که پیش از کالیفرنیا به دیزنی لند در بازگشایی کسب و کار است که بسته شد شروع در اواسط ماه مارس.

بستن پارک دروازه هزینه شرکت 1 میلیارد دلار از ژانویه تا مارس دیزنی گفت: در اوایل این ماه. در مورد 120,000 از شرکت کارگران قرار داده شده در پرداخت کردند بسیاری از آنها پارک “بازیگران و اعضای” به عنوان دیزنی تماس آنها. (گزارش شده توسط راما Venkat در بنگلور; ویرایش توسط Emelia Sithole-Matarise)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de