ناتوانی گروههای حقوق فایل فدرال شکایت در مورد ‘پزشکی سهمیه بندی’ در آریزونا

دو Arizonans و چندین گروه های حمایت را در پرونده فدرال شکایت که استدلال می کند که دولت بحران استانداردهای مجاز به دلیل COVID-19, تبعیض, مسن, Arizonans مردم از رنگ و کسانی که با معلولیت.

بحران استانداردهای راهنمای تخصیص منابع کمیاب به بیماران بر اساس عواملی مانند احتمال خود را برای زنده ماندن است. آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کارا مسیح در ژوئن 29 مجاز بیمارستان در دولت برای فعال کردن استانداردهای اگر مورد نیاز است.

این پروتکل در آریزونا بحران استانداردهای مراقبت و یک ضمیمه به استانداردهای قرار دادن برخی از Arizonans در معرض خطر ابتلا به “قریب الوقوع آسیب” می گوید: 20-صفحه: 17 جولای شکایت به راجر سورینو مدیر دفتر برای حقوق مدنی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

شاکی می پرسد از حقوق مدنی به نقد و بررسی آریزونا “بحران استانداردهای مراقبت” و ضمیمه “برای اطمینان تبعیض آمیز تصمیم گیری در مورد تخصیص صرفه جویی در زندگی مراقبت های پزشکی رخ نمی دهد در آریزونا است.”

دیرینه تبعیض علیه افراد معلول و افراد از جوامع از رنگ توسط ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی تا به حال منجر به نرخ بالاتر از شرایط بهداشتی اساسی و کاهش امید به زندگی در میان این گروه شکایت می گوید. به همین دلیل این شکایت می گوید: triaging مردم بر اساس امید به زندگی است که ذاتا ناعادلانه است.

آریزونا دولتی mlb آن که آگاه از شکایت سخنگوی پاتریک Ptak نوشت: در یک ایمیل.

“اولویت ما این است که اطمینان تمام Arizonans دسترسی به مراقبت های پزشکی و که مورد” Ptak نوشت. “آریزونا بیمارستان ها باید ظرفیت و triaging مراقبت — و نه هر بیمارستان در هر نقطه ای در شیوع ترياژ شده مراقبت است.”

دو نفر با معلولیت بخشی از شکایت

بحران استانداردهای ارائه بالقوه برای برخی از افراد معلول بودن “اشتباه درک شده به عنوان داشتن یک کوتاه امید به زندگی می گوید:” شکایت ثبت شده توسط Arizona مرکز قانون از کار افتادگی قوس آریزونا آریزونا مرکز به صورت قانون در جهت منافع عمومی و بومی آمریکا قانون از کار افتادگی ،

چند تن دیگر از کار افتادگی و حقوق مدنی گروه امضا در حمایت از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از آریزونا و Bazelon مرکز سلامت روان قانون است.

در علاوه بر این به کار افتادگی و حقوق مدنی گروه شکایت ثبت شده توسط دو نفر هر دو ساکنان آریزونا — دانا جفری, 47, که دیستروفی عضلانی و جوزف “جوی” Zachary 27, که فلج مغزی است. هر دو باید احترام پزشکی ارائه دهندگان اصلی تخمین می زند و نگران هستند که اگر آنها در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19 امید به زندگی خواهد بود به همین ترتیب قضاوت نادرست.

آریزونا بحران استانداردهای مراقبت و یک ضمیمه به سند “محل بسیاری از افراد معلول و افراد مسن و افرادی از جوامع رنگ در خطر قابل توجهی از آسیب و احتمالا مرگ می گوید:” شکایت ثبت و به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ژوئیه 17.

“این پروتکل ارائه پتانسیل های سیستمیک و سیستماتیک تبعیض علیه جمعیت های آسیب پذیر در سراسر آریزونا در ارائه مراقبت های بهداشتی از جمله کسانی که توسط این افراد و سازمان ها هستند که به این شکایت است.”

آریزونا رتبه دوم در ایالات متحده برای آن COVID مورد رای

اگر چه اصلی بحران استانداردهای سند و ضمیمه حاوی کلی ممنوعیت برابر با استفاده از نژاد یا سن برای توجیه د-اولویت مراقبت از شکایت استدلال می کند که ضمیمه شامل چندین مقررات است که می تواند منجر به تبعیض علیه افراد معلول و مسن Arizonans و افراد از جوامع از رنگ.

عواملی مانند یک ارزیابی از یک تا پنج سال و مرگ و میر به راحتی می تواند منجر به تبعیض علیه جوامع از رنگ چون برای مثال مردم سیاه و سفید از نظر آماری باید کوتاه امید به زندگی از مردم سفید, شکایت متحده است.

“بیشتر از پیش بینی های دقیق از امید به زندگی تا پنج سال هستند بسیار دشوار است تحت شرایط عادی و در چارچوب یک بیماری همه گیر که در آن تسریع تریاژ تصمیم گیری خواهد شد رخ می دهد آن است که تقریبا غیر ممکن است” شکایت می گوید.

مسیح به خبرنگاران گفت: ژوئن 29, که اجازه می دهد بیمارستان برای فعال کردن استانداردهای یک “گام فعال.”

“این بیمارستان یک چارچوب است که اجازه می دهد تا آنها را به تعیین اگر آنها را کوتاه و از منابع آنها چگونه می توانید اختصاص کسانی که به” مسیح گفت: در آن زمان.

کارشناسان بهداشت عمومی را آغاز کرده اند که به نشانه توجه آریزونا COVID-19 شیوع ممکن است تعدیل اما زمان بیشتری مورد نیاز است برای اطمینان می دانم.

هنوز آریزونا همچنان به شدت تحت تاثیر COVID-19. همانطور که از دوشنبه آریزونا رتبه دوم را در کشور برای خود نرخ COVID-19 عفونت در هر 100000 نفر در پشت شهر نیویورک داده ها از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را COVID ردیاب گفت. CDC جدا نیویورک سیتی از ایالت نیویورک در رتبه بندی.

آریزونا نرخ COVID-19 است 2,002.7 مورد در هر 100,000 نفر CDC داده می گوید. ایالات متحده به طور متوسط است 1,147.5 مورد در هر 100,000 نفر است.

آریزونا نرخ مرگ باقی می ماند کمتر از بسیاری از دیگر سخت-آمار مناطق. آن مرگ و میر است 38.5 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است. این COVID-19 مرگ و میر در شهر نیویورک مقایسه است 287.7 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر با توجه به داده های CDC.

Arizona Republic خبرنگار آلیسون Steinbach کمک به این مقاله است.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im