دینه کالج می بیند رکورد 53 درجه لیسانس را پیش از 8 مارس فارغ التحصیلی

دینه کالج اعلام کرد این امر مشورت یک رکورد 53 درجه لیسانس را در روز جمعه و ویژگی های بیش از 170 فارغ التحصیلان در وب سایت خود را برای حدود یک ماه است.

کالج عمدتا در خدمت نوجو جمعیت دانشجویی با پردیس اصلی آن واقع در Tsaile در ملت ناواهو با توجه به وب سایت خود را. ملت ناواهو شده است هواپیمای جدید بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 2,650 شناسایی موارد و 85 تایید مرگ به عنوان شب چهارشنبه.

مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور و در آریزونا نقل مکان کرد و به آموزش آنلاین و لغو شروع مراسم به دلیل COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. دینه کالج در 25 مارس به تعویق افتاد آن بهار شروع, با توجه به وب سایت خود را.

به جای یک فرد فارغ التحصیلی در 8 مه کالج اعلام کرد آن را تشخیص برای یک ماه در وب سایت خود 176 فارغ التحصیلان دریافت دیپلم و لیسانس درجه یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:. این وب سایت شامل برخی از زندگی نامه و عکس از فارغ التحصیلان و پیام های تصویری از سخنرانان مختلف از جمله دینه کالج رئیس جمهور چارلز Roessel.

“شما بپرسید نه به تحصیلات تکمیلی در طول یک بیماری همه گیر” Roessel گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در وب سایت. “اما داستان خود را از انعطاف پذیری و شجاعت و عشق الهام گرفته اند ما در اینجا در پردیس در جوامع خود و در سراسر ملت ناواهو. که ما در حال افتخار به شما تماس بگیرید رزمندگان.”

کالج نخواهد میزبان مجازی فارغ التحصیلی اما آن را اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان به شرکت در آینده فرد در مراسم مطبوعاتی گفت:. در این میان آنها می توان به حمل یک دیپلم کلاه و رشد و برخی از کالج سوغاتی برای جشن از خانه مطبوعاتی گفت:.

کالج اشاره کرد که یک سوئیچ به کلاس های آنلاین مطرح شده یک چالش برای برخی از دانش آموزان در ملت ناواهو که ممکن است تا به حال لپ تاپ ها و یا دسترسی به اینترنت.

“ناگهانی تبدیل به کلاس های آنلاین در میانه ترم بهار بود یک چالش برای بسیاری از دانش آموزان اما فارغ التحصیلان ثابت قدم” Roessel در بیانیه ای گفت از جمله در آزادی مطبوعات. “این دانش آموزان آویزان در آن وجود دارد و تکمیل دوره خود را مورد نیاز است. من می دانم که برخی از آنها حتی نمی باید یک لپ تاپ و یا دسترسی به اینترنت اما آنها غلبه بر این موانع است.”

از 176 فارغ التحصیلان یک رکورد 21 دانش آموزان را دریافت مدرک لیسانس در روانشناسی مطبوعاتی گفت:. همچنین دریافت درجه لیسانس را شد 10 دانش آموزان در مدیریت کسب و کار, هشت دانشجویان بهداشت عمومی پنج دانش آموز در, زیست شناسی, آزادی مطبوعات گفت.

دیپلم خود را خواهد بود حک با یک مه 8 تاریخ فارغ التحصیلی با توجه به آزادی مطبوعات.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im