دیجیتال دارایی نقدینگی استخر WOOTRADE ارتقاء به 2.0

تایپه, 29 جولای سال 2020 /PRNewswire/ — WOOTRADE, Inc. امروز اعلام کرد آن ارتقاء به نسخه 2.0 بهبود مقیاس پذیری و قابلیت دسترسی برای مشتریان سازمانی. نسخه جدید نیز به زودی ارائه حتی بهتر نقدینگی و اعدام قیمت با اتخاذ جریان استراتژی معاملاتی از شریک زندگی خود را کرونوس پژوهش است.

“پس از بیش از شش ماه از زندگی بهره برداری و توسعه مستمر ما خوشحال به اعلام WOOTRADE 1.0 با موفقیت به روز رسانی به نسخه 2.0,” گفت: جک قهوهای مایل به زرد, WOOTRADE بنیانگذاران. پس از انتشار WOOTRADE 1.0 در سال گذشته بیش از 65 ، 000 کاربران نهایی خود استفاده کرده اند معاملاتی عمق از طریق شریک مبادلات. حجم معاملات روزانه از WOOTRADE است به سرعت در حال افزایش است و آنها با هدف رشد نمایی. “پس از WOOTRADE 1.0 رفت زندگی می کنند تقاضا در بازار بیش از انتظارات ما است. برای اطمینان از سیستم های ما می تواند برآورده جدید تقاضا onboarding به تعویق افتاد تا در حال حاضر.”

WOOTRADE این مدت نزدیک به مراحل ارائه کاربران با سرمایه اهرمی برای بهبود بهره وری و راه اندازی قراردادهای آتی محصولات.

WOOTRADE جایگزین سیستم تجاری (ATS) انکوباتور توسط کرونوس و تحقیقات را فراهم می کند مشتریان صفر-هزینه های معاملاتی و در حدود ساعت نقدینگی بی نظیر توسط دیگران است. WOOTRADE این incentivizing آلفا-بر اساس بازار-ساخت تیم خود را برای ارائه بهترین قیمت موجود است. آن را به طور کلی فراهم می کند عمق 100+ BTC در گسترش 0.2%.

منبع WOOTRADE

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de