Diginex همکاران با Itiviti به ارائه NYFIX اتصال به صورت دیجیتال دارایی مشتریان

هنگ کنگ و لندن, مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — Itiviti پیشرو در تکنولوژی و ارائه دهنده خدمات به موسسات مالی در سراسر جهان امروز اعلام کرد با همکاری Diginex دیجیتال دارایی های مالی و خدمات مشاوره شرکت. این همکاری سوخت شده است تقاضا از سرمایه گذاران نهادی که مایل به شامل دارایی های دیجیتال در پرتفوی خود را در حالی که با استفاده از انعطاف پذیر و مقیاس پذیر اتصال بر اساس رفع است; به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده صنعت پیام های استاندارد.

Diginex و مشتری خود را پایه را با استفاده از سود Itiviti جهانی NYFIX اتصال به پلت فرم فراهم می کند که مشتریان با راه حل های مبتنی بر سفارش مسیریابی شبکه که متصل 1,600+ خرید جانبی, فروش-سمت و مکانهای تجاری در سراسر تمام دارایی ترکیب دولت از هنر و تکنولوژی و زیرساخت های شبکه برای ارائه مستمر خدمات و عملکرد.

“NYFIX بود طبیعی انتخاب اول برای ما به عنوان اتصال شریک” گفت: Richard Byworthمدیر عامل شرکت در Diginex. “Diginex ماموریت برای ارائه بهبود دسترسی و تنظیم زیرساخت به موسسات و پیچیده سرمایه گذاران به دنبال شرکت در این جدید در حال ظهور دارایی کلاس. NYFIX را قادر می سازد تا با اتصال به یک جستم از نهادی دارایی مدیران و allocators از سرمایه است.”

“Diginex است که منجر به اتهام در نهادینه شدن دارایی های دیجیتال, به طوری که آنها را یک شریک ایده آل” گفت: راب مک کیمدیر عامل شرکت Itiviti. “NYFIX است که به سرعت تبدیل شدن به بالفعل شبکه برای دسترسی به دیجیتال دارایی سالن و ما خوشحال به استقبال Diginex پردازنده.”

Diginex می پیوندد تعداد فزاینده ای از دیجیتال دارایی مبادلات در سراسر جهان است که با استفاده از NYFIX منظور مسیریابی شبکه. NYFIX یک کارگزار مستقل فروشنده agnostic تعمیر جامعه که متصل خرید-جانبی, فروش-سمت و مکانهای تجاری در صنعت پایدار ترین و قابل انعطاف به منظور مسیریابی شبکه – تحویل به عنوان یک سرویس مدیریت است.

در مورد Itiviti

Itiviti را قادر می سازد موسسات مالی در سراسر جهان برای تبدیل تجارت خود را و ضبط فردا. با فن آوری های نوآورانه عمیق تخصص و تعهد به خدمات ما کمک به مشتریان به دست گرفتن فرصت های بازار و راهنمای آنها را از طریق قانونی تغییر دهید.

ردیف بالا, بانک, کارگزاران شرکت های تجاری و سرمایه گذاران نهادی تکیه بر Itiviti راه حل هایی را برای خدمات خود را به مشتریان و اتصال به بازارهای تجارت دقیق در تمام کلاس های دارایی ها توسط تحکیم سیستم عامل های تجاری و اهرم اتوماسیون به حرکت سریع تر.

جهانی تکنولوژی و ارائه دهنده خدمات ما ارائه نوآورانه ترین و سازگار و اتصال قابل اعتماد و راه حل های تجاری در دسترس است.

با حضور در تمام مراکز مالی و خدمت در حدود 2000 مشتریان در بیش از 50 کشور Itiviti ارائه در مقیاس جهانی است.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.itiviti.com.

Itiviti متعلق به شمال اروپا سرمایه است.

دنبال Itiviti در رسانه های اجتماعی در توییتر @Itiviti_AB در Facebook @ItivitiAB و در LinkedIn

در مورد Diginex

Diginex است blockchain خدمات مالی و فن آوری شرکت است. Diginex همکاران با سرمایه گذاران نهادی, شرکت ها و دولت ها به دارایی های دیجیتال در دسترس تر فرآیندهای کسب و کار کارآمد تر و امن است. Diginex معتقد است آن رویکرد مشترک و پیگیری جهانی همکاری مطلوب است به درایو نهادی تصویب blockchain فن آوری و تنظیم استفاده از دارایی های دیجیتال. برای کسب اطلاعات بیشتر در Diginex لطفا www.diginex.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

Itiviti

امل احمدرئیس محتوا, بازاریابی, روابط عمومی و ارتباطات
Tel: +44-20-7942-0986
[email protected]

Diginex

هدر دیلمدیر ارشد بازاریابی افسر
Tel: +852-9274-3312
[email protected]

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/itiviti-group-ab/r/diginex-partners-with-itiviti-to-provide-nyfix-connectivity-for-digital-asset-customers,c3091162

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Itiviti گروه AB

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im