اولین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و سپس دیزنی-فاکس ادغام و در حال حاضر شیوع کروناویروس?

به نظر می رسد نبوی نویسندگان “سیمپسونها” انجام داده اند دوباره آن را پیش بینی و در عین حال یکی دیگر از رویداد جهانی — یا آنها ؟

یک سری از عکسهای از قسمت های قدیمی از آستین در حال اجرا کمدی متحرک شده اند که گردش آنلاین در هفته های اخیر به نظر می رسد نشان می دهد “سیمپسونها” به نحوی می دانستم که در مورد گسترش بیماری تنفسی بیش از یک دهه در پیش است.

ویروسی مجموعه ای از تصاویر گفته می شود که از یک سال 1993 قسمت نشان می دهد شخصیت های متعدد گسترش و ابتلا شوم ابر میکروب ها. در یک عکس فوری از یک سخنگو ارائه یک گزارش در “کرونا ویروس” را به عنوان نشان داده شده با یک عنوان اسلاید بیش از شانه خود را. Pieced با هم شواهد به نظر می رسد به سیمان “سیمپسونها” وضعیت به عنوان اوراکل از تلویزیون.

این نمونه ها بیش از حد prescient درست باشد. با توجه به مهلت عکسهای در سوال تگرگ از یک قسمت که در آن packagers کار در ژاپن به طور تصادفی با کشتی به “اوزاکا آنفولانزا” به اسپرینگفیلد. 2020 coronavirus شیوع سرچشمه در ووهان چین.

“لطفا نگویید سرپرست من آنفولانزا” یکی از کارگران می گوید همکارش در قسمت قبل از سرفه به یک جعبه خطاب به هومر سیمپسون.

اگر سه تا از این تصاویر در واقع از همان سال 1993 قسمت یکی از سخنگو است که از یک قسمت به طور کامل. و گرافیک بیش از شانه خود می گوید: “در آخرالزمان صدای گربه” نه “کرونا ویروس است.”

در سال 2016 یک قسمت از فصل 11 است که اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” به دست آورد کشش به دلایل آشکار پس از انتخابات. بعد طرفداران با اشاره به یک قسمت از فصل 10 که ذکر شده 20th Century Fox به عنوان یک “تقسیم والت دیزنی Co.” سال قبل از معروف دیزنی خریداری فاکس در زندگی واقعی است.

“سیمپسونها” نیز نه تنها نهاد به گفته پیش بینی شیوع کروناویروس. یکی دیگر از کولاژ از عکس های اینترنت ساخت دور صفات نبوت را به حال تعلیق نویسنده Dean Koontz, با استناد به گزیده ای از سال 1981 رمان “چشم از تاریکی” که در مورد “جدید سلاح بیولوژیکی” به نام “ووهان-400.”

یک تصویر از یک صفحه دیگر آمده است: “در حدود سال 2020 شدید pneumonialike بیماری را در سراسر جهان حمله به ریه ها و لوله برونشیال و مقاومت در برابر همه شناخته شده درمان است.” در واقع این گزیده ای است از یک های مختلف کتاب: سیلویا براون “پایان روز.”

همانطور که برای “ووهان-400” آن شباهت به 2020 coronavirus پایان با شهر مبدا. Koontz توصیف سلاح بیولوژیکی به عنوان یک بسیار عفونی مغز با خوردن بیماری با 100% “کشتن-رای.” Coronavirus بیماری تنفسی است با مرگ و میر 2-4 ٪ در ووهان کانون شیوع و 0.7% خارج از ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im