دیک موریس به نیوز مکس تلویزیون: ضد بایدن آگهی بیشتر در مورد چین از بایدن

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغات منتشر شده در ماه گذشته کوبیدن presumptive دموکرات نامزد جو بایدن در اقدامات مربوط به چین بود و نه آنچه در آن به نظر می رسد به عنوان هدف واقعی خود را به چین را مقصر شروع کند در ایالات متحده در حال آماده شدن برای دوزند coronavirus همه گیر استراتژیست سیاسی دیک موریس گفته نیوز مکس تلویزیون دوشنبه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین من فکر می کنم, می داند که این راه خیلی زود برای این که” موریس گفته نیوز مکس تلویزیون شان اسپایسر در “اسپایسر & Co.” “اگر آنها موفق شوند آنها (رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو) کومو یا کسی به عنوان یک نامزد که ممکن است سخت تر به ضرب و شتم.”

هدف واقعی از این آگهی برای تغییر سرزنش به چین و به دور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پاسخ به این بیماری است.

بایدن ستاد انتخاباتی موریس گفت: هل دادن که مغلوب ساختن پیشی جستن را مرحله به زودی به اندازه کافی است و او می خواهم با اشاره به این ویروس است که wreaked بهداشت و قتل عام اقتصادی در ایالات متحده به عنوان یک جعل است.

“دفاع که مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است این ایده که سرعت من حفظ چینی از,” گفت: موریس. “اما بیشتر دفاع موثر است که می گویند که اگر من آن را به دلیل (چین) آن را مخفی می کردند…که از راه او منحرف سرزنش و rebuts مرکزی دموکراتیک حمله به او را.”

اما این امر می تواند یک “اشتباه بزرگ” برای بایدن برای حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن در چقرمگی در چین به دلیل او را “از دست دادن بد” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور است و همیشه می توانید نگه دارید اقدام شدیدتر گفت: موریس.

“همه تهمت نیاز به انجام است اعلام کند فردا که او را تحریم چین یا قطع ویزای دانشجویی و یا اجازه دادن به آمریکایی ها سو چین و جبران علاقه آنها به ما بدهکار, مراحل که واقعا نابود چین گفت:” موریس. “مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند نشان دهد که چگونه سخت او در چین و بایدن نمی تواند. و آن را کوتاه اندیش اشتباه آنها را به باز کردن این خط حمله.”

موریس افزود که او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد به ایستادن به چین و مانند آن را انجام دهند با یک “مقدار بسیار زیادی” در چند هفته آینده.

“البته او فقط مذاکره ایران و او نمی خواهند به پیچ که گفت: موریس. “من فکر می کنم که اساسا او را درک اهمیت بودن دشوار در چین است. او نمی خواهد اجازه دهید مبارزات انتخاباتی خود دریافت کنید این مراتب در آن موضوع بدون برنامه ریزی به پشت آن را با ریاست جمهوری عمل است. بنابراین من می خواهم انتظار برای لحظه ای او را به انجام است که شاید امروز شاید فردا.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im