Mary Jo Copeland به یاد می آورد که او شوهر, کیر, بود کمی مشکوک زمانی که او برای اولین بار مطرح شده ایده شروع یک نمای مرکز برای کمک به فقرا در مینیاپولیس در اواسط 1980s.

او به او گفت که “این رفتن به یک آلباتروس در اطراف گردن خود را; شما هرگز قادر به ترک آن” او به یاد می آورد. اما او گفت: او را از خدا خواستار شد او را به آن را انجام دهد.

“من به شما کمک کند پیدا کردن یک نمای” او به او گفت.

Copeland که سر خریدار برای رنگین کمان مواد غذایی, مواد غذایی زنجیره ای و همچنین نقش حمایتی برای چندین دهه به عنوان همسر خود را راه اندازی پروژه در این شهرستان در منطقه انبار. امروز آن را شامل یک وعده غذایی برنامه که در آن به اشتراک گذاری و مراقبت از دست و در نزدیکی هدف زمینه تغذیه 700 تا 800 نفر در روز و در عمل مری جای 100-واحد خانواده سرپناه برای 600 تا 700 پدر و مادر و کودکان است.

کیر, Copeland درگذشت پنج شنبه در سنت ترزا پرستاری در خانه جدید امید. او 78 و تا به حال دچار زوال عقل و نارسایی قلبی, همسرش گفت.

دختر خود باربارا Copeland گفت: پدر او خواهد هر چیزی را برای حمایت از خود کار می کنند. “او در هیبت در آنچه او انجام آنچه او انجام,” او گفت:. “او همیشه وجود دارد با حمایت و پهلو کمی شوخی است. آن را یک داستان زیبا عشق.”

کیر, Copeland, پدر, جان, حال بوده است, استار تریبیون اجرایی است. Mary Jo Copeland گفت: او شوهر آینده اش در یک “sock هاپ” پس از یک بازی بسکتبال در LaSalle دبیرستان در مینیاپولیس. آنها ازدواج کردند و در سال 1959.

این زن و شوهر تا به حال 12 کودکان است. ابتدا در سال 1982 او به طور داوطلبانه در موسسات خیریه کاتولیک و آغاز یک نوانخانه.

بعد با $2,400 از جایزه او را دریافت کرد به علاوه یک کلیسا, اهدا, او خود را باز نمای خیریه که به لباس و غذا.

شوهرش او را سوار به کلیساها و باشگاه در سراسر منطقه که در آن او در سخنرانی های خود به جمع آوری پول. او می خواهم با صبر و حوصله نشستن او به یاد می آورد و پس از آن او بگویم “پسر شما خوب بود” یا “مریم شما را ترک می کند.”

او می افزاید: “او خیلی خوب بود به من. او تمام زندگی من است.”

بعد پس از خروج از رنگین کمان مواد غذایی, کیر, Copeland مشغول به کار در به اشتراک گذاری و مراقبت از دست ها. برگرد. Cory Rohlfing یک کشیش در رحمت الهی کلیسای کاتولیک در Faribault, Minn., و یک دوست خانوادگی گفت: او به ارمغان آورد “تیزهوشی” به پروژه. “شما می توانید تغییر و تحول در زندگی خود” Rohlfing گفت. “او عاشق کاری که او انجام داد.”

در علاوه بر این به او جان سالم به در با شش دختر ترزا Copeland, مریم Copeland, کتی LaMere جنیفر Walner باربارا Copeland و مولی Copeland; شش فرزندان مایکل, علامت, Stephen James جف و متی; و 15 نوه. او همچنین برگ جرمی بارتل که خانواده در نظر گرفته است.

به دلیل محدودیت در اجتماعات بزرگ با توجه به coronavirus خدمات مراسم تشییع جنازه خواهد بود کوچک و خصوصی, Mary Jo Copeland گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im