Arizonans هم اکنون می توانید شماره گیری 2-1-1 برای دریافت اطلاعات اولیه در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش coronavirus یک سرویس رایگان راه اندازی با بحران پاسخ شبکه.

این تعداد به طور معمول یک خط تلفن برای افرادی که نیاز به چنین چیزهایی به عنوان سرپناه اضطراری دسترسی به مواد غذایی و یا کمک با آب و برق و خدمات دیگر اما اطلاعات در این کروناویروس جدید اضافه شده است برای کمک به مردم در درک چگونه برای جلوگیری از گسترش این بیماری نیز نامیده می شود COVID-19.

خط عمل از 8صبح تا 8شب به آن رسیده است به سادگی با شماره 2-1-1 در حالی که در آریزونا.

خط پاسخ به تماس ها در زبان انگلیسی و اسپانیایی و آدرس:

  • چگونه برای آماده سازی و جلوگیری از COVID-19 گسترش یافته است.
  • تست اطلاعات برای COVID-19.
  • چه جمعیت های در معرض خطر بالاتری از COVID-19.
  • چه باید بکنید اگر یک فرد بیمار می شود.
  • COVID-19 و حیوانات.
  • یک لیست از وب سایت ها با دقیق و قابل اعتماد و به روز اطلاعات.

“همانطور که ما همچنان به مبارزه با COVID-19 در آریزونا ما می خواهیم برای تضمین دسترسی به منابع مورد نیاز برای ایمن ماندن و سالم” رژیم صهیونیستی. mlb گفت: در آزادی مطبوعات. “ما همچنان به همکاری نزدیک با شرکای خود در سراسر کشور برای اطمینان از Arizonans به راحتی می توانید رسیدن به اطلاعات مهم و سالم بماند. با تشکر صمیمانه من به 2-1-1 آریزونا بحران پاسخ شبکه و همه کار برای به اشتراک گذاشتن زندگی-صرفه جویی در اطلاعات و جلوگیری از گسترش این بیماری.”

خط جدید راه اندازی شد با 2 میلیون دلار از وزارت امنیت اقتصادی است.

خط تلفن است که در نتیجه یک همکاری بین 2-1-1 آریزونا بحران پاسخ شبکه فرماندار این پردازنده و آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی.

DHS در حال حاضر دارای یک COVID-19 خط تلفن است که شامل به روز رسانی در مورد شمارش در آریزونا در 1-844-542-8201.

بحران پاسخ شبکه یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند یک زنجیره ای از بحران ارجاع داده و خدمات است.

“با تماس از طریق آمدن ما 2-1-1 آریزونا برنامه ما نگاه رو به جلو برای ما انجام ماموریت شرکت الهام بخش امید در کسانی که به ما خدمت می کنند در طول این تلاش بار” بحران پاسخ شبکه ای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جاستین چیس گفت: در آزادی مطبوعات.

رسیدن به خبرنگار Ryan Randazzo در ryan.randazzo@arizonarepublic.com یا 602-444-4331. او را دنبال کنید در توییتر @UtilityReporter.

اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net