وزارت بهداشت و خدمات انسانی انتظار به صرف $66 میلیون برای پاسخ به کروناویروس که به کشته شدن بیشتر مردم از سارس را با توجه به اطلاع DHS ارسال شده به کنگره پنج شنبه, به گزارش هیل.

این $66 میلیون رقم بیش از نیمی از بودجه در بیماری های عفونی سریع پاسخ صندوق ذخیره فراهم می کند که این پول آژانس برای پاسخ به شیوع بلافاصله.

سی میلیون دلار صرف خواهد شد به تخلیه بیش از 800 شهروندان آمریکایی از ووهان چین که در آن شیوع اعتقاد بر این است که آغاز شده و صفحه نمایش جدا و قرنطینه آن دسته از افراد است.

سی و شش میلیون دلار خواهد بود مورد استفاده توسط مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری به ارسال کارکنان به کشورهای که در آن coronavirus موارد تایید شده است و افراد در حال قرنطینه.

فقط 12 آمریکایی ها آلوده شده است با کروناویروس که به کشته شدن بیش از 900 نفر در سراسر جهان. تعداد تایید عفونت در چین افزایش یافت به 40,171 چین ملی کمیسیون بهداشت روز دوشنبه گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل روز شنبه گفت: این طرح نیست به درخواست بودجه اضطراری از کنگره برای پاسخ به این ویروس هر چند قانونگذاران استدلال می کنند بهتر است به overprepared.

اما HHS وزیر الکس آذر در روز جمعه آن را خیلی زود به بحث در مورد درخواست بودجه اضطراری از کنگره است.

“آن را زودرس می شود صحبت کردن در مورد هر گونه نیازهای اضافی برای پول در این نقطه است. هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مورد وضعیت” آذر به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im