DHL و صخره های فناوری راه اندازی آزمایشی برای استفاده از Ecofriendly دوچرخه باری برای تحویل در مرکز شهر میامی

این دو شرکت در حال آوردن سازگار با محیط زیست e-محموله چرخه به میامی به عنوان بخشی از DHL GoGreen استراتژی برای کاهش ردپای کربن خود را. هدف کوتاه مدت از DHL به اجرای تمیز وانت و تحویل راه حل برای 70 درصد از عملیات خود را تا سال 2025. هر e-محموله چرخه مستقر سازد DHL به یکی معمولی تحویل ون جاده, کاهش ترافیک جاده سر و صدا و آلودگی در حالی که هنوز ارائه سریع و کارآمد تحویل برای مشتریان.

صخره ماموریت است که برای ساخت اکوسیستم است که متصل جهان به بلوک خود را. با اعمال نفوذ قدرت نزدیکی صخره reimagining امکانات پارکینگ با ایجاد آخرین بلوک تحرک و هاب لجستیکی است که در خدمت نیازهای شهرستانها ساکنان و کسب و کار. صخره مدیریت مراکز است که در خدمت به عنوان پایه های اصلی برای e-محموله چرخه که DHL با استفاده از طول این خلبان است. صخره های فناوری محور زیرساخت ها را فراهم می کند تراکم-کاهش بافر مناطق و سازگار با محیط زیست آگاه پارکینگ میکرو تحقق و تحویل راه حل برای فعال کردن اصطکاک حرکت کالا و خدمات است.

“ما هیجان زده به شریک با DHL و شهر میامی برای شکل دادن به آینده از گذشته-بلوک زايمان گفت:” ریف فن آوری مدیر عامل Ari Ojalvo. “ما درک کمیسر منلو ریس و رهبری او در مورد این موضوع از ابتدا و سپاس از شهردار سوارز, Ken Russell منطقه 2 امور مرکز شهر سازمان توسعه و همچنین پارکینگ میامی قدرت برای رهبری راه را برای تحویل حمل و نقل امن تر و پایدار تر برای کل جامعه.”

“ما هیجان زده به اعمال نفوذ مرجانی اکوسیستم و استقرار این جدید سازگار با محیط زیست دوستانه وسایل نقلیه نه تنها برای حمایت از تولید گازهای گلخانه ای-کاهش تلاش, اما همچنین به طور قابل توجهی کاهش چالش های مرتبط با کسب و کار شهری تحویل بهبود ایمنی و بهره وری و هزینه های” گفت: DHL اکسپرس آمریکا مدیر عامل شرکت گرگ هویت. “آنها تقویت خود ما برنامه های در حال اجرا برای به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی و حمایت از این شهر تلاش های دولت برای ترویج پایدار شهر زندگی می کنند.”

“این همکاری بین شهرستان میامیبه مرکز شهر و توسعه و اقتدار میامی پارکینگ اقتدار ریف تکنولوژی و DHL یک مثال از اینکه چگونه هر دو سازمان های دولتی و خصوصی می توانند با هم کار کنند به تحقق بخشیدن به نوآوری و زیست محیطی راه حل های که به نفع شهروندان میامیگفت:” کمیسر شهر منلو ریس.

“من افتخار می کنم که با حمایت بسیاری از شهرستان میامی تحرک سرمایه گذاری” گفت: کمیسیون معاون صندلی کن راسلکه منطقه شامل مرکز شهر میامی. “این یکی دیگر شریک عالی در تلاش های ما برای حفظ تعادل نیاز ساکنان و کسب و کار در شهری ما هسته ای.”

شروع در سال 2015 زمانی که DHL خود را معرفی کرد چهار چرخ Cubicycle در اروپاDHL اجرا شهرستان Hub مفهوم است که پشتیبانی از محموله های دوچرخه در مناطق شهری است. برای میامی e-محموله چرخه خلبان DHL مستقیم کامیون مجهز به یک سفارشی تریلر حمل خواهد شد تا نه ظروف حمل و نقل برای e-محموله چرخه. این ظروف در حال تحویل به صخره Hub جایی که آنها خواهد شد به سرعت متصل به e-محموله چرخه در ریف Hub گاراژ برای آخرین مایل داخلی شهرستان تحویل در صبح است. ظروف پس از آن می تواند reloaded برای خروجی محموله در بعد از ظهر. چهار e-محموله چرخه بودن مستقر در میامی خواهد شد در نتیجه انتظار کاهش 101,000 کیلوگرم CO2e سالانه است.

DHL پیک را دریافت خواهید کرد آموزش جامع برای کار با e-محموله چرخه در خیابان برای اطمینان از انطباق با تمام فدرال و ایالتی و محلی مقررات ترافیک.

برای دانلود با وضوح بالا b-رول e-محموله چرخه لطفا اینجا را کلیک کنید: https://bit.ly/2y2UO9N

تماس با رسانه ها:
DHL Express آمریکا
روابط رسانه ای
رابرت مینتز
تلفن: 425.984.4249
E-mail: [email protected]

کایل Sklerov (برای ریف تکنولوژی)
تلفن: 212.843.8486
E-mail: [email protected]

کتی فینبرگ (برای ریف تکنولوژی)
تلفن: 212.843.8047
E-mail: [email protected]

منبع DHL

لینک های مرتبط

https://www.dhl.com/en/express.html

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de