DEVCON نام سابق مایکروسافت راه اندازی, GM, چاد فاولر جدید معاونت فناوری

آتلانتا, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — DEVCON اعلام چاد فاولر به سکان را به عنوان معاون رئیس جمهور از فن آوری است.

بر اساس در اواسط جنوبی نه چندان دور از DEVCON را Memphis, HQ, چاد خواهد نظارت بر توسعه محصول و استراتژی پیشرو شرکت رول جدید خود را DevSecOps مجموعه از SaaS ابزار امنیتی و محصولات است. چاد غنی در زمینه UX و توسعه نرم افزار را یک نقش کلیدی در این شرکت تمرکز بر روی محصول-چراغ رشد و گسترش است.

“من یک فن از چاد را پس از سال 2017 شد که او یک مشاور به شرکت و من. من هیجان زده برای به دست آوردن فرصت برای همکاری و ایجاد هم گفت:” جاش Summitt, co-founder & CTO در DEVCON.

به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یک تحول فن آوری, اجرایی, چاد برگ مایکروسافت جایی که او مدیر کل راه اندازی برای پیوستن به DEVCON تیم.

“اینترنت امروز مهم تر از ما می تواند آن را تصور می شود فقط چند ماه پیش. من مفتخر و هیجان زده برای پیوستن به یک تیم در یک ماموریت به کمک اینترنت رایگان باقی می ماند و امن” گفت: چاد فاولروقتی پرسید که چه او را سرمایه گذاری برای اولین بار به عنوان یک فرشته و در حال حاضر به عنوان یک کارشناس در آینده DEVCON.

چاد برگزار شد بسیاری از برجسته نقش رهبری در فن آوری است. او CTO از Wunderlist, همچنین شناخته شده به عنوان 6Wunderkinder (که به دست آورده بود توسط مایکروسافت در 2015) او SVP از تکنولوژی در زندگی اجتماعی و معمار نرم افزار & شش سیگما Blackbelt در جنرال الکتریک.

چاد یک کارآفرین سریال و شریک سرمایه گذاری در BlueYard سرمایه دارای چندین کتاب نوشته شده در Ruby on Rails را به عنوان یک مدیر در روبی مرکزی و تاسیس بین المللی یاقوت کنفرانس (RubyConf). او در سال های اولیه مشخص شد یک موفقیت حرفه ای به عنوان یک آوانگارد جاز نوازنده با چند متعاقب آن آلبوم محبوب از جمله Dopolarians 2019 انتشار تحت عنوان “گاردن پارتی.”

“چاد یک مشاور و اوایل سرمایه گذار فرشته به DEVCON و حامی از ابتدا. من فراتر از آن هیجان زده است که چاد تصمیم گرفته است برای پیوستن به این تیم در یک موقعیت دائمی است. آن را به تمام تفاوت در جهان به خود اختصاص داده تمرکز بر روی محصول و تجربه کاربر. من نمی دانم اگر کسی در امنیت سایبر اقدام به ایجاد تجربه ما در حال ساختمان است. من فکر می کنم آن را به تبدیل راه امنیتی شرکت است, خرید و فروش گفت:” مگی لویی, Co-founder & CEO از DEVCON.

چاد Fowler, VP تکنولوژی DEVCON
چاد یک ستارگان پیشرو در تکنولوژی که برای بیش از 20 سال است محور رشد برای برخی از بزرگترین شرکت های جهان از جمله مایکروسافت و جنرال الکتریک و LivingSocial.

در مورد DEVCON تشخیص INC.

تاسیس در سال 2017 DEVCON رهبر جهانی در جاوا اسکریپت SECaaS / cybersecurity SaaS هوش مصنوعی-صفحه CI DevSecOps ابزار برای حفاظت از جاوا اسکریپت شخص ثالث و کد سمت سرویس گیرنده امنیتی است. این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از محصولات و خدمات طراحی شده برای محافظت از مدرن آزادی در جهان متصل.

اطلاعات تماس را فشار دهید تنها:
[email protected]

تصاویر مرتبط

chad-fowler-vp-of-technology-devcon.jpg
چاد فاولر معاونت فناوری DEVCON
چاد Fowler, VP تکنولوژی DEVCON چاد است ستارگان پیشرو در تکنولوژی که برای بیش از 20 سال است محور رشد برای برخی از بزرگترین شرکت های جهان از جمله مایکروسافت و جنرال الکتریک و LivingSocial.

لینک های مرتبط

چاد فاولر

DEVCON

منبع DEVCON

لینک های مرتبط

https://devcondetect.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im