‘ویران’ توسط COVID-19 خانواده سوگوار 2 ستون برتر جامعه که فوت هفته از هم جدا

زمانی که COVID-19 جان لوک برد و دایی خانواده خود رفت و از چهار به دو در یک ماده از هفته.

واقعا آن منقبض شده و حتی بیشتر از آن. خانه برتر, جایی که او زندگی می کردند با عمویش Roy چاوز; مادر کیمبرلی چاوز لوپز برد; و پدر جسی برد Sr شد همیشه یک محل تجمع برای tight-knit خانواده گسترده.

قبل از همه گیر در زمان برگزاری در آریزونا اگر آنها نبودند میزبانی کباب توسط یک دریاچه و یا در سفرهای کمپینگ در جنگل های شمال چهار نفر بودند دعوت از مردم برای cookouts یا احزاب است.

COVID-19 نه تنها سرقت برد از مادر و عموی خود را, اما همچنین از لذت و راحتی از صرف وقت با عزیزان.

“خانه همه چیز در اینجا فقط احساس خالی” برد گفت.

جان لوپز, برد قدیمی ترین برادر موافقت کرد که جدا از بقیه خانواده خود را باعث می شود روند عزاداری حتی دردناک تر است.

“ما شده اند قادر به سرند به درستی, ما نه به حال مردم می آیند به سرند یا جشن آنها گفت:” لوپز, 32. “که سخت ترین قسمت است. آن را فقط می افزاید: نمک به زخم.”

هر دو چاوز لوپز برد و چاوز بودند معشوق ارکان جامعه است. متولد و بزرگ شده در مس راهرو خواهر و برادر تا به حال روابط خانوادگی را برتر از اوایل 1900s. مادر خود آموخته مدرسه و پدر خود را به حال یک آرایشگاه در خیابان اصلی آنها با حضور تفکیک مدارس و آنها شاهد تغییرات بسیار زیاد در صنایع معدنی و جامعه خود آنها به عنوان مسن تر شدیم.

چاوز لوپز, برد, یک مربی مانند مادر خود آموخته بود چندین نسل از بسیاری از خانواده ها به عنوان معلم مدرسه ابتدایی در برتر منطقه برای تقریبا چهار دهه است. و همه می دانستند چاوز شهردار سابق شهر و مدیر و مالک و دی جی در جالبترین بار در شهر قبل از آن.

“مادر من آموخت همه بچه ها” لوپز گفت: با دلچسب, خنده, خود, دختر, در زمینه پخش. “و روی اساسا انداخت همه احزاب است.”

مورد علاقه هر کس معلم

برد کاهش یافت و در سکوت به او هم زده خود را پودینگ برنج در آشپزخانه خود را در خانه خالی است. 23 سال سن و 61 ساله شده بود پخت و پز شرکای تا او را به بیمارستان رفت در اوایل ماه ژوئن است. چاوز لوپز برد آموخته بود او این هنر و صنعت در حال رشد است.

“پس از من کوچک بود, من می خواهم به راه رفتن در آشپزخانه و او را بپرسید که” آیا شما می خواهید برای کمک به?'” برد توضیح داده شده است.

پخت و پز نبود تنها چیزی که او را به او آموخت. او تا به حال او را آورده و خواهر و برادر خود را شکار و کمپینگ سراسر دوران کودکی خود را القا در آنها عشق به طبیعت و ماجراجویی است.

لوپز گفت که مادرش نیز به او آموخته کودکان انعطاف پذیری پس از اولین شوهر, پدر خود را, تصادف اتومبیل درگذشت. بالا بردن دو فرزند به تنهایی قبل از او دوباره ازدواج کرد او همیشه مطمئن شوید که آنها تا به حال یک زندگی خوب است.

آموزش کامل و حرفه ای برای مادرش که او را دوست داشت دانش آموزان و مهربان بود و بیمار است.

هشدار: 3 مربیان مبارزه COVID-19 بعد از آموزش در همان اتاق. 1 درگذشت.

“در طول تمام مس راهرو او مردم او را تحت تاثیر قرار” لوپز گفت. “او این کار را برای تقریبا 40 سال است. او چند نسل خانواده است.”

اخیرا او در تدریس کلاس اول در هیدن-Winkelman Unified School District کوچک شرقی آریزونا جامعه است.

لوپز را نیز آغاز کرده اند آموزش خود را 4 ساله, دختر تنها بیولوژیکی نوه کسی که با او بسیار نزدیک است.

“او می تواند در حال حاضر به عنوان خوانده شده,” لوپز گفت: با افتخار. “او می تواند تمام راه را به یک هزار نفر است.”

لوپز واز بسیاری از پیام های تسلیت از مردم مادرش را لمس بیش از زندگی حرفه ای خود را. برد شنیده است از همکلاسی های سابق از زمانی که او بود و مادرش آموز دوم و سوم نمرات.

“مردم می گویند” مرد مادر خود را بهترین معلم مورد علاقه من معلم,'” برد گفت. سپس بی سر و صدا او اضافه کرد: “آره او را به معلم مورد علاقه من بیش از حد.”

‘بهترین شهردار در شهر’

برادران می گویند عموی خود را نیز به آنها آموخت یک نمایشگاه چند چیز در حال رشد تا زمانی که او در نقل مکان کرد و با آنها از خانه اش سوزانده است. او در زمان آنها را به اولین کنسرت روت آنها را بر روی گیتار و گلف و آموزش داده و آنها را برای مراقبت از زمین است.

به عنوان یک مرد جوان در ’90s او متعلق به یک نوار محلی لوپز به یاد.

“آن اجتماعی رفتن به محل در شهر” او به یاد می آورد از روی علاقه. “هر کس او را می دانستند … به عنوان فرد با بهترین نمایش و بهترین موسیقی است.”

به عنوان عموی خود را بزرگتر شدم و یاد گرفتم بیشتر در مورد مناطق اطراف آن است که میزبان برای عملیات استخراج از معادن پس از قرن 19 او بیشتر نگران محیط زیست و رفاه اقتصادی خود جامعه لوپز گفت.

که خود را سیاسی تمرکز هنگامی که چاوز شد برتر برای اولین بار مستقیم-انتخاب شهردار. او پس از تصدی او در راس گروه شهروندان نگران و بازنشسته معدن ائتلاف و شهادت به یک کمیته فرعی کنگره در واشنگتن دی سی در ماه مارس که در آن او به اشتراک گذاشته نگرانی های خود را در مورد از بین بردن بلوط تخت — منطقه شرق برتر است که مهم است به حدود ده آریزونا قبایل — برای ساخت یک معدن مس.

“او می دانست که چه معدن انجام داده بود در منطقه ما به هوا و آب” لوپز گفت. تا زمانی که مرگ او در 68 “او همه چیز را او می تواند به حفظ زمین و بالا بردن آگاهی برای نسل های آینده.”

“آنها تا به حال بسیاری از سال left’

“این دو ماه گذشته فقط باید ویران کرد خانواده من” لوپز نوشت: در یک پست در ق روز عموی خود درگذشت.

مادر و عمو شد برای اولین بار به طور جدی به علائم او اجتماعی-فاصله گرفتن با هم در نزدیکی یک دریاچه است. به دلیل لوپوس و آسم و دیابت شده اند به خصوص مراقب باشید به شستن دست های خود پوشیدن ماسک و اقامت شش فوت از هم جدا اما این که تا به حال به اندازه کافی است.

دیگران نیز آلوده و جان سالم به در برد اما آنها هنوز هم نمی دانم که بیمار صفر است. آن می توانست کسی که راه رفتن خود را اردوگاه برای همه او می دانست لوپز گفت.

اما قبل از او آزمایش مثبت چاوز لوپز برد و دو نفر دیگر از معلمان تدریس در مدرسه تابستانی کلاس تقریبا از همان درس است. هر سه معلمان پایین آمد با این ویروس.

چاوز لوپز برد در نهایت به حال گرفته شود به اتاق اورژانس و فرزندان او فکر می کردم او در حال رفتن به بهبود می یابند.

“فکر می کردم که مادرم در حال رفتن به آمده به عقب او در حال رفتن بود خوب” برد به یاد روز پدر خود سوار او را به بیمارستان.

در حالی که هر دو آنها تا به حال موجود شرایط لوپز گفت که آنها فعال و قوی است.

“هیچ چیز آنها را آهسته” او گفت:. “ما همه انتظار آنها را به گزاف گویی.”

چاوز لوپز برد درگذشت بعد از عوارضی از جمله عفونت ثانویه پس از دو هفته او را انتوبه در ژوئن 26. او برادر برگزار شد دیگر در دیالیز و یک دستگاه تنفس مصنوعی برای بیش از یک ماه قبل از مرگ در ژوئیه 17.

در حال حاضر, لوپز, برد و خانواده خود را در سمت چپ شوکه شده و به تنهایی. همه آنها معتقد بودند این دو تا به حال چند سال بیشتر زندگی می کنند.

“من فقط در یک افسردگی ناشی از خیرگی و احساس درماندگی. من می دانم که بقیه از ما جان سالم به در برد اما ما احساس می کنیم به دور از خوب” لوپز نوشت: در ق.

او توضیح داد که او را دل شکستگی در ق از آنجا که او می خواست مردم برای درک بزرگی از این بیماری همه گیر.

“من احساس می کنم به اندازه کافی از مردم متوجه است که این نوع از چیزی که اتفاق می افتد نه تنها من و خانواده ام اما برای بسیاری از خانواده” لوپز گفت.

برد توافق کردند که آن را سخت به تصور کنید که تحت تاثیر این بیماری تا زمانی که آن را لطمه می زند و کسی که شما را دوست دارم.

“شما واقعا فکر می کنم این چیزی بزرگ را به شما و سپس زمانی که آن را واقعا فقط قرار می دهد همه چیز به چشم انداز چقدر خطرناک این چیزی است که این ویروس با چه سرعتی آن را,” او گفت:.

لوپز همچنین گفت که بخشی از این مسئله است که این بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر کم درآمد جوامع از رنگ.

“چرا بخشی از آن را دور انداخته یا نه در مورد مراقبت به همان اندازه است زیرا آن را تحت تاثیر اقلیت ها بیش از دیگران است.”

اخیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از داده ها نشان می دهد که بستری نرخ برای مردم و مردم از رنگ ها به اندازه پنج برابر بیشتر از سفید پوستان بود. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد به مرگ از جدید کروناویروس از مردم سفید.

“توضیح همه از این به من 4 سال شکسته قلب من به خصوص پس از او تا متصل به مادرم و دایی” لوپز به اشتراک گذاشته شده در ق. “او شروع به تحقق بخشیدن به آنچه اتفاق افتاده است چرا که او به من می گوید چقدر او نتواند آنها هر روز در حال حاضر.”

لوپز گفت که اکنون دختر خود را از خواب بیدار هر روز گفت: “من از دست کیم نانا.” همه او می تواند پاسخ این است که “من می دانم که من او را از دست بیش از حد.”

رسیدن به خبرنگار در emily.wilder@arizonarepublic.com و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید