دویچه بانک پروب دیرین بانکدار شخصی از کوشنر تهمت

دویچه بانک در آغاز یک داخلی پروب به رزماری Vrablic های دیرین بانکدار شخصی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را son-in-law, Jared کوشنر برای تعیین اگر او عمل نادرست هنگامی که او و دو همکار خریداری یک آپارتمان در حدود 1.5 میلیون دلار در سال 2013 از Bergel 715 همکاران به گزارش نیویورک تایمز در روز یکشنبه.

این حرکت باعث شده افشای مالی گزارش ظ روز شنبه توسط کوشنر و همسرش, Ivanka Trump, گفت که آنها تا به حال دریافت 1 میلیون دلار به 5 میلیون دلار از Bergel 715 سال گذشته برای نخستین بار از زمان شناخته شده است که زن و شوهر تا به حال سهام مالکیت در شرکت است.

یک فرد آشنا با کوشنر مالی گفت: بار او تا به حال سهام مالکیت در Bergel 715 در زمان Vrablic خرید آپارتمان, اگر چه درآمد گزارش شده در سال گذشته است نه متصل به آن معامله.

دویچه بانک نمی دانم Vrablic خریداری کرده بود این آپارتمان از یک شرکت کوشنر به حال سهام تا بار آن را نشان داد ، با توجه به این مقاله است.

آن است که مشترک برای بانک ها به نوار کارکنان از انجام کسب و کار شخصی با مشتریان به منظور جلوگیری از هر گونه احتمال تضاد منافع است.

در زمان خرید کوشنر و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر حدود 190 میلیون دلار وام از دویچه بانک و هر دو داده شد صدها میلیون دلار در وام پس از آن با توجه به بار.

این روزنامه اشاره کرد هیچ شواهدی وجود ندارد که از خرید آپارتمان شد در یک زیر قیمت بازار.

کوشنر شرکت های مشاور عمومی کریستوفر اسمیت گفت: این تپه که “کوشنر است نه شریک مدیریت از آن نهاد است و هیچ درگیری با فروش آپارتمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de