پلیس دیترویت چهره جنایت برای هدف قرار دادن روزنامه نگاران با گلوله های لاستیکی

یک افسر پلیس دیترویت بود که به اتهام چند فقره جنایت حمله پس از اتهام تیراندازی سه روزنامه نگاران در طول یک تظاهرات در ماه ژوئن.

دانیل Debono, 32 متهم شد توسط Wayne County دادستانی با توجه به آزادی مطبوعات بررسی مطبوعات آزاد دیترویت و میشیگان. Debono می تواند تا چهار سال در زندان اگر محکوم کرد.

نیکول هستر ست هرالد و متی هچر پوشیده بودند و مطبوعات اعتبار زمانی که آنها گزارش تظاهرات در دیترویت علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است. Debono اتهام شلیک گلوله های لاستیکی در سه پس از شناسایی خود را به عنوان روزنامه نگاران و شروع به راه رفتن در سراسر خیابان با توجه به دادستان Kym ارزش است.

هرالد گفته بود زده در مچ دست با پرواز گلوله های لاستیکی در حالی که هچر و هستر هر دو ضربه در صورت.

“شواهد نشان می دهد که این سه روزنامه نگاران ترک در اعتراض به منطقه بود که تقریبا هیچ کس دیگری در خیابان که در آن آنها” شایسته گفت: در انتشار. “آنها تهدیدی برای هیچ کس نیست. وجود دارد به سادگی هیچ توضیح دلایل اتهام اقدامات این افسر گرفته شد.”

Sgt. نیکول کیرکوود یک سخنگوی اداره پلیس دیترویت در بیانیه ای گفت: به تپه که پس از حادثه “بررسی شد بلافاصله راه اندازی شد و رئیس یک تصمیم به تعلیق افسر.”

مورد بود بعد از انتقال به دادستانی برای “بررسی و شارژ توصیه.”

“این مهم است که توجه داشته باشید که اقدامات این افسر منعکس نمی کند اکثریت قریب به اتفاق مردان و زنانی که مشغول به کار در این اعتراض برای آخرین 8 هفته” کیرکوود گفت.

دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ گفت: مطبوعات آزاد دیترویت افسران که به اتهام جنایت به طور معمول به حالت تعلیق بدون پرداخت.

“شما باید به یاد داشته باشید ما یک نیروی کار جوان و من نمی دانم که یک بار در سالهای اخیر است که ما تا به حال برای مقابله با خشونت معترضان را” کریگ گفت: با توجه به Detroit Free Press. “پس با این گروه انجام شده در دیدنی شیوه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im