خودروسازان دیترویت در قرعه کشی خطوط اعتباری کمک مالی نمی کند, برای اقامت مالی مناسب

پس از یادگیری یک درس از رکود اقتصادی در طول رکود بزرگ دیترویت خودروسازان جنرال موتورز و کرایسلر به اندازه کافی پول نقد در دست آن را از طریق سال بدون دولت کمک مالی یا ورشکستگی با توجه به CNBC.

هواپیمایی که ضربه سخت coronavirus همه گیر کردم $25 میلیارد دلار کمک مالی از دولت آمریکا. خودروسازان از سوی دیگر تا به حال به اندازه کافی پول برای آب و هوا طوفان است.

جنرال موتورز فورد و کرایسلر را شنود گذاشته خطوط اعتباری برای حدود 45 میلیارد دلار به نگه داشتن آنها را شناور بدون محرک امداد برای حداقل چند محله.

“خودروسازان خود را در بسیار کمی شکل های مختلف. آنها درس آموخته راه سخت از – ما نیاز به بهبود ترازنامه” مارک ویکفیلد یک مدیر عامل در AlixPartners که کمک GM بازسازی و ورشکستگی آن است.

ترین کارخانه ماشین در ایالات متحده بسته شده اند و از ماه مارس. اکثر نمایندگی خودرو نیز باقی مانده توقیف و یا در حال باز کردن در یک ظرفیت محدود.

در برخی از نقطه خودروسازان آمریکا می تواند فشار برای یک بسته محرک برای تولید فعالیت های مصرف کننده مانند 2009 “پول نقد برای Clunkers” برنامه اجازه داده است که صاحبان تجارت در اتومبیل استفاده می شود برای تا $4,500 نسبت به یک وسیله نقلیه جدید است.

استفان براون یک مدیر ارشد در رتبه Fitch در مانیتور جنرال موتورز و فورد.

“هر دو شرکت وارد این رکود در به طور قابل توجهی قوی تر موقعیت مالی من بسیار قوی تر موقعیت های مالی از آنچه که ما شاهد رفتن به آخرین رکود” براون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im