با وجود تماس برای اطلاعات بیشتر COVID-19 تست در آریزونا تعداد آزمایشات انجام شده در هر هفته کاهش یافته است

با وجود تماس های گسترده در آریزونا و در سراسر کشور برای اطلاعات بیشتر coronavirus تست به منظور ایمن بازگشایی اقتصاد COVID-19 تست در آریزونا است trended رو برای هفته ها با توجه به دولت رسمی شمارش.

بالا علامت آب برای تست آمد چهار هفته پیش در طول هفته به پایان رسید که در مارس 28, زمانی که 12,728 آزمون انجام شد. از آن زمان به بعد هفتگی تست اعداد کاهش یافت و به 11,864 و سپس 10,684 برای هفته پایان مارس 11.

تعدادی نیز در هفته گذشته به 11,127 آزمون با توجه به داده دولت در روز پنج شنبه. اما این رقم هنوز 13 درصد پایین تر از تعداد آزمایشات انجام شده در پایان ماه مارس فقط قبل از رژیم صهیونیستی است. mlb صادر شده خود را “خانه بمانند و سالم ماندن” منظور خاموش کردن دولت است.

در ضمن به عنوان تعدادی از آزمون کاهش یافته است, درصد از تست مثبت افزایش یافته است که چهار کارشناسان بهداشت عمومی می گویند نشان می دهد دولت نیست تست به اندازه کافی برای COVID-19. آزمون مثبت باید رها و به عنوان یک سهم از کل تست به عنوان تست را گسترده تر می شود که به گفته کارشناسان.

فراوان تست دیده می شود به عنوان نیاز اصلی با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد کشور و جلوگیری از شیوع آینده است که می تواند به سرعت بازیابی. یک کارشناس برآورد آریزونا نیاز 100,000 آزمون یک ماه با خیال راحت به بازگشایی شده است.

بیش از چهار هفته گذشته, درصد از تست های آینده را مثبت افزایش از 7 درصد برای این هفته که منتهی به مارس 28 تا 9% هفته آینده و پس از آن 11 درصد برای هفته پایان مارس 11 مارس 18. این هفته سهم مثبت آزمایش افزایش یافت و به 12 درصد.

“اگر شما در حال انجام آزمایشات برای مرتب کردن بر اساس از همه به خصوص علامتی مردم نرخ مثبت باید گفت:” دکتر مرتضی Akhter استادیار گروه طب اورژانس در دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی-ققنوس.

Akhter که با این نسخهها کار در اتاق های اورژانس برای Valleywide سلامت فلورانس بیمارستان و بیمارستان ها در پنسیلوانیا و Masschusetts گفت: بیمارستان’ تست های سخت سیاست ها ممکن است کمک به روند رو به پایین در تست. بسیاری از افرادی که به دنبال مراقبت در بیمارستان در بخش اورژانس هستند و تنها در حال آزمایش اگر آنها “تلقی می شود بیمار به اندازه کافی به آزمایش می شود” بر اساس سیاست بیمارستان.

“اگر شما در حال رفتن به در آمده و تخلیه شود و سپس شما ممکن است به آزمایش در همه,” او گفت:. “شما فقط تست شده اگر شما بیمار به اندازه کافی برای پذیرفته شود.”

یکی از بیمارستان خارج آریزونا که در آن او کار می کند تا به سریع-چرخش آزمون برای کسانی که بستری شده و دیگر کندتر آزمون برای افرادی که نیست.

او گفت: افرادی که بیمار به اندازه کافی به بستری در بیمارستان هستند بیشتر احتمال دارد به COVID-19 همین دلیل است که درصد مثبت آزمایش ممکن است بالاتر است. تعدادی از آزمایشات در آریزونا نیز می تواند حذف به دلیل فاصله فیزیکی اقدامات مشغول به کار هستند و تعدادی از عفونت انداختن Akhter گفت.

دکتر کارا مسیح مدیر آریزونا, وزارت بهداشت, خدمات, روز پنجشنبه گفت که دولت را ارشاد در تست تغییر کرده است و هر کسی که شده است در معرض COVID-19 در حال حاضر باید قادر به گرفتن یک آزمون. قبلا دولت دلسرد گسترده آزمایش به دلیل عدم تست اگر چه Ducey همواره گفت که او می خواهد آزمایش های بیشتری باید انجام شود.

Ducey در یک کنفرانس خبری این هفته گفت: زنجیره تامین مسائل در حال حل و فصل وجود دارد و قصد دارد به سطح شیب دار تا تست.

دیوید Dausey, کشيش و استاد علوم بهداشت در دانشگاه Duquesne گفت: آریزونا است که نه تنها در دیدن تست کاهش می یابد.

“تست در این کشور عظیم است ظروف سرباز یا مسافر” Dausey گفت.”و آن همه را با زنجیره تامین و این واقعیت است که این آزمون ها و قرار دادن آنها در کنار هم هستند و در واقع به اندازه کافی پیچیده است که آنها نیاز به … مواد از انواع مکان های مختلف. و آنچه ما در حال اجرا هستند به کمبود و گرفتن دسترسی به این مواد برای ایجاد آزمون.”

کشور متکی بر “فقط در زمان تحویل” برای بسیاری از اقتصاد است. در حالی که کارآمد و منظم رویکرد آن می تواند شکست در طول یک افزایش در تقاضا برای اجزای مختلف از سراسر جهان است.

Dausey گفت: فقدان رهبری از دولت فدرال مشکلات را تشدید کرده است.

“مردم آن را توصیف کرده اند بقای اصلح” او گفت:. “شما رو متحده رقابت متحده به آزمون. و شرکت در رقابت شرکت ها برای دریافت قطعات را به آزمون.”

آزمون مثبت افزایش

12% مثبت آزمون در آریزونا به عنوان روز پنج مطلوب مقایسه با کشورهای دیگر و اعداد در سراسر کشور گفت: Jennifer هورنای, استاد و موسس و مدیر برنامه در اپیدمیولوژی در دانشگاه Delaware.

در سراسر کشور نرخ مثبت است و حدود 18% کلی و 21% اخیرا هورنای گفت. ماساچوست است و در 25% تا 30% مثبت در حالی که گرجستان است که در 23 درصد نشان می دهد این کشورها بسیار بیشتر تست را انجام, او گفت:.

اما آریزونا افزایش نرخ مثبت تست یعنی تست بیشتر مورد نیاز است برای شناسایی افراد بیمار که در ادامه به گسترش این ویروس, او گفت:. آریزونا تست نرخ نیز یکسان نیست بین استان ها نشان می دهد که نیاز به تست های بیشتر.

“اگر یک درصد بالاتر از آزمون دوباره مثبت و سپس آن را حذف وجود دارد نه به اندازه کافی تست را به تصرف تمام افراد آلوده” هورنای گفت. “پس در واقع شما در حال آزمایش مردم است که شما کاملا مطمئن هستیم در حال حاضر آلوده و واقعا شناسایی هر گونه موارد جدید.”

سازمان بهداشت جهانی صادر شده جدید راهنمایی که اگر تعداد آزمون مثبت است در 10 ٪ و پس از آن به اندازه کافی تست های در حال انجام در این منطقه است. که نشان می دهد به دلیل آریزونا مثبت درصد در حال حاضر افزایش یافته و به 12 درصد بیشتر تست های مورد نیاز اینجا هورنای گفت.

Dausey گفت: واقعیت این است که بیمارستان ها را تنها به آزمون به بیماران بستری نیز نشان می دهد که نیاز به تست های بیشتر, چرا که اگر شما بیمار هستید به اندازه کافی در بیمارستان بستری “احتمال شما از این بیماری واقعا بالا است.”

“این فقط به شما نشان دهد که چگونه از جان گذشته این وضعیت هر چند که مگر اینکه شما می تواند بستری شما در حال رفتن به آزمایش می شود,” او گفت:.

یک گزینه برای دریافت آزمون

داستان های فراوان در مورد افرادی که نمی توانند تست شده حتی اگر آنها بیمار هستند. افرادی که بدون علامت است اما از ترس آنها شده اند در معرض نظر می رسد به فرض که آنها حتی نمی باید سعی کنید و تست شده است.

اما دکتر ناتاشا Bhuyan گفت: یک شرکت پزشکی در تلاش است برای رسیدگی به آن نیاز دارید.

شرکت سرپایی مراقبت های اولیه خدمات دربان که به طور معمول هزینه 199 دلار در سال است ارائه عضویت رایگان برای 30 روز است که اجازه می دهد تا بیماران برای دریافت همان روز جدید کروناویروس آزمون گفت: Bhuyan شرکت منطقه ای, مدیر پزشکی برای سواحل غرب است.

یکی پزشکی تا کنون تست شده حدود 500 نفر در یک درایو-تا محل در اسکاتسدیل آریزونا — به طور متوسط حدود 100 نفر در هر هفته — و ظرفیت آزمون, 200, او گفت:.

در علاوه بر این به آزمایش افراد با علائم خفیف یک پزشکی که آزمایش افراد با علائم اگر آنها باور دارند که آنها شده اند در معرض COVID-19 گفت: Bhuyan بالینی دستیار استاد در دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی-ققنوس.

بیماران نیاز به مشورت با یک پزشک در یکی پزشکی قبل از آنها می تواند آزمایش می شود, او گفت:. (بیماران می توانند به onemedical.com و یا دانلود یک پزشکی برنامه برای ثبت نام است.)

“در ابتدا ما تنها آزمایش بیماران با باریک علائم مانند سرفه, تب, تنگی نفس,” او گفت:. “و پس از آن ما یاد گرفته ایم که COVID-19 می در حال حاضر … به عنوان یک طیف وسیعی از علائم اسهال و از دست دادن بویایی است.”

این شرکت می خواهد به آزمایش افراد با این و علائم دیگری مانند خستگی و بدن درد Bhuyan گفت.

“علاوه بر آن ما نیز آزمایش افراد بدون علائم است. من فکر می کنم این یک تغییر بزرگ و برای این کار باید بسیار گسترده تر در آریزونا,” او اضافه شده است.

او گفت: تست افراد بدون علامت مهم است که از ديدگاه بهداشت عمومی به دلیل آن را فراهم می کند اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را منتقل می شود که بسیار حیاتی است زیرا قابل توجهی وجود دارد بدون علامت گسترش COVID-19. و کسانی که تست مثبت می تواند خود را منزوی و مقامات بهداشتی باید توانایی برای انجام تماس ردیابی بر روی آنها, او گفت:.

یکی پزشکی نیز می خواهد برای تست ضروری کارگران و همچنین عموم, او گفت:.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما به عموم مردم نیز چون ما می دانیم که زندگی هر کس باید پیچیدگی” Bhuyan گفت. “شما ممکن است یک کودک مبتلا به آسم. شما ممکن است مراقبت از پدر و مادر است. و آن را کمک می کند تا بدانید که اگر شما آن را یا نه.”

تماس با خبرنگار راب اودل در [email protected] و یا در توییتر @robodellaz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de