دلار هنگ کنگ, Feb. 7, 2020 /PRNewswire/ — DeskTrading یک رهبر در ابتکاری به طور جداگانه حساب های مدیریت شده (SMA) فن آوری مستقر در هنگ کنگرسما رونمایی XDesk – با نام تجاری جدید SMA پلت فرم معاملاتی برای خرده فروشی در بازار فارکس. این پلت فرم جدید را انقلابی انجام معاملات اوراق بهادار مدیریت توسط کارشناسان خانه برای کمک به مشتریان در رشد سرمایه گذاری های خود را.

ادامه مطلب

بخشی از XDesk پلت فرم هوشمند پرتفوی ایجاد شده برای ارائه یک هوشمند تکنولوژی-صفحه شفاف و به طور کامل سفارشی و رویکرد به تجارت مدیریت نمونه کارها با تخصیص بودجه در سراسر مختلف دارایی ها و استراتژی های معاملاتی بر اساس هر مشتری فردی تحمل ریسک است.

مناسب برای محافظه کارانه متوسط و تهاجمی سرمایه گذاران SMA-بر اساس تکنولوژی اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد استراتژی های معاملاتی خود را بر اساس مشخصات خطر و مجموعه ای از سیاست های از پیش تعریف شده آن را آسان تر برای مدیران نمونه کارها برای مدیریت دارایی به نمایندگی از اشخاص ثالث و یا برای سرمایه گذاران به مدیریت بهتر پرتفوی خود را در داخل.

رشد قابل توجهی از خطوط میانگین حرکتی است طراحی شده توسط یک تقاضای بیشتر برای خدمات برای سرمایه گذاران را با صورت جداگانه مدیریت حساب های مسئول بیش از یک تریلیون دلار و در مجموع سرمایه گذاری مشاوره دارایی در سه ماهه اول سال 2017.

حرکت رو به جلو به سال 2020 تقاضا برای خطوط میانگین حرکتی است که افزایش بیشتر هنوز هم با سرمایه گذاران بیشتر به دنبال تنوع سفارشی سازی و کنترل به منظور fine-tune پرتفوی خود را به هماهنگی بهتر با اهداف سرمایه گذاری.

الکس گروبرسر معامله گر از اتحادیه اروپا تجارت میز در DeskTrading گفت: “سرمایه گذاران فردی باید نیازهای فردی; بنابراین هوشمند پرتفوی ایجاد شده برای ارائه به مراتب بیشتر رویکرد مناسب برای خطوط میانگین حرکتی از همیشه قبل از. این توانایی را به طور کامل سفارشی کردن هر یک از نمونه کارها به هماهنگی بهتر با اهداف مالی کمک می کند تا مشتریان بیشتری را شاهد سرمایه گذاری های خود را فراهم می کند و شفافیت و سهولت استفاده از این صنعت شده گریه کردن.”

“اگر چه خطوط میانگین حرکتی نیست یک مفهوم جدید هوشمند ما پرتفوی فناوری طول می کشد چیزهایی که یک مرحله بیشتر در تلاش برای انقلابی چگونه پرتفوی سرمایه گذاری موفق. ما همچنین ارائه کاربران با این مزیت اضافه شده از داشتن متخصصین داخلی را انتخاب معیار برای بهترین عملکرد نمونه کارها.

“نه تنها این اجازه می دهد سرمایه گذاری در اوراق بهادار به بهتر کنترل می شود در خانه, اساسا از بین بردن واسطه برای معادله اما نمونه کارها هوشمند کاربران می توانند به سرعت و به راحتی خود را تغییر معیارهای انتخاب در سراسر حساب به سادگی ورود به حساب استاد از هر اینترنت متصل دستگاه در سراسر جهان و با استفاده از نوآورانه جدید XDesk نمونه کارها, ابزار سازنده.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در XDesk پلت فرم و هوشمند پرتفوی, تکنولوژی, لطفا www.desktrading.com

رسانه های تماس: ربکا اپلتونایمیل: 233711@email4pr.com UK TEL: +441623428996 وب سایت: https://www.desktrading.com/

منبع DeskTrading

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de