مارک های طراح Inc. فراهم می کند مالی نقدینگی به روز رسانی

کلمبوس, اوهایو, مه 1 سال 2020 /PRNewswire/ — طراح Brands, Inc. (NYSE: DBI) یکی از شمال امریکا بزرگترین طراحان و تولید کنندگان و خرده فروشان کفش و لوازم جانبی امروز اعلام کرد که اصلاح آن 400 میلیون دلار خط اعتباری گردان. این قانون همراه با پشتیبانی از دریافت از فروشنده همکاران و صاحبخانه کمک می کند تا برای تقویت این شرکت در کوتاه مدت نقدینگی به این آدرس ادامه اثرات COVID-19 و شروع به بازگشایی فروشگاه در انتخاب مناطق جغرافیایی.

به عنوان یک نتیجه از متمم شرکت محدود شده است از پرداخت سود سهام و سهم buybacks. علاوه بر این, اصلاح تعریف اجزای سازنده برای محاسبه نسبت های اهرمی و ثابت اتهام پوشش نسبت به تنظیم به صورت موقت برخی اثرات با توجه به COVID-19.

مدیر ارشد اجرایی راجر دربیاظهار داشت: “ما متعهد به حفظ پایداری بلند مدت کسب و کار ما در طول این بی سابقه ای در برابر این اقدامات ارائه خواهد شد بیشتر و انعطاف پذیری مالی و نقدینگی برای عملیات ما. ما همچنان به اهرم استراتژیک ما ستون ارائه متفاوت, محصولات, ارائه متفاوت تجربه و با تمرکز بر فرصت های رشد جدید برای خدمت به مشتریان ما در حالی که مرور در COVID-19 بیماری همه گیر.”

اطلاعات بیشتر در مورد اصلاحیه به طراح برندها به’ گردان خط اعتباری گنجانده شده در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K زمینه با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در مارس 1, 2020.

در مورد مارک های طراح

مارک های طراح یکی از شمال امریکا بزرگترین طراحان و تولید کنندگان و خرده فروشان کفش و لوازم جانبی. این شرکت به اجرا در نمونه کارها خرده فروشی مفاهیم نزدیک به 1000 مکان های تحت DSW Designer Shoe Warehouse® شرکت کفش® و کفش انبار® آگهی ها و خدمات کفش ادارات در ایالات متحده از طریق آن وابسته به گروه کسب و کار. طراح برندها به طراحی و تولید کفش و لوازم جانبی از طریق Camuto گروه پیشرو تولید کننده و فروش در بیش از 5,400 درب در سراسر جهان است. Camuto گروه صاحب حقوق صدور مجوز برای جسیکا سیمپسون® کسب و کار کفش و کفش و کیف دستی مجوز برای خوش شانس با نام تجاری® و حداکثر Studio®. در مشارکت با یک سرمایه گذاری مشترک با مارک های معتبر گروه طراح برندها نیز صاحب سهام در Vince Camuto®, Louise et Cie®, Sole Society® سی سی, Corso Como®, Enzo Angiolini® و دیگران. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.designerbrands.com.

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه

برخی اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی تشکیل اظهارات به جلو نگاه در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. این اظهارات به جلو نگاه بر اساس انتظارات و پیش فرض است که شامل ریسک و عدم قطعیت و اطلاعات در دسترس شرکت از تاریخ در این خصوص. این شرکت نتایج واقعی می تواند متفاوت مادی از آن بیان یا ضمنی با توجه به ریسک و عدم قطعیت مرتبط با کسب و کار خود را که شامل عوامل خطر افشا در آن سالانه سه ماهه و گزارش در حال حاضر به عنوان زمینه با SEC از جمله اثرات COVID-19 بیماری همه گیر. به دنبال اظهارات شامل اظهارات در مورد این شرکت انتظارات و باورها و نیت و یا استراتژی های مربوط به آینده است و می تواند شناسایی شده توسط به دنبال کلمات مانند “طرح” “پیش بینی” “ايمان” “می” “ادامه” “برآورد” “انتظار” “قصد,” “مه” “باید” “را” و “را” و یا کلمات مشابه. به دنبال اظهارات در این آزادی مطبوعات شامل بدون محدودیت, اظهارات در مورد تاثیر COVID-19 در عملیات شرکت. این شرکت صراحتا هر گونه تعهد یا انجام به انتشار هر گونه به روز رسانی و یا تجدید نظر به هر رو به جلو به دنبال بیانیه موجود در اینجا منعکس کننده هر گونه تغییر در شرکت انتظارات با توجه به آنها نمیدهد و یا هر گونه تغییر در حوادث و شرایط و یا شرایطی که در آن هر گونه بیانیه ای استوار است.

منبع برندهای طراح, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.DSWinc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de