کویر باغ گیاه شناسی حفاری این باغ را افزایش می دهد کمک های مالی برای فصل های

بلیط-خریداران برای صحرا باغ گیاه شناسی محبوب Las Noches de las Luminarias اهدا $7,164 برای فصل های این فصل است.

که $4,000 بیشتر در کمک های مالی از سال گذشته است.

“باغ مفتخر شده است به بخشی از فصل های کمپین از سال 2008 کمک به افزایش آگاهی و حمایت از کسانی که بیشترین نیاز در آریزونا گفت:” باغ جولی Winslett وگنر.

“به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی است, آن است که همیشه یک فرصت عالی برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی دیگر که ما می توانیم.”

شرکت کنندگان از تعطیلات سالانه رویداد داده شد این فرصت را برای اهدا به فصل های زمانی که آنها خریداری بلیط. فصل های سالانه خیریه به کمپین حمایت شده توسط Arizona Republic و azcentral.com. اوج مالی دوره اجرا می شود از اواسط ماه نوامبر تا ژانویه. 31 هر سال است.

سال گذشته فصل های مطرح شده و به دور $2.1 میلیون به 162 آریزونا غیر انتفاعی است که کمک به کودکان و خانواده ها کمک به افراد مسن و حمایت از معلمان و دانش آموزان است. در این سال جمع آوری کمک های مالی بالغ بر اعلام خواهد شد در چند هفته.

“باغ و فصل های یک قدردانی متقابل برای جامعه ما و افرادی که در آن زندگی می کنند” گفت: Winslett وگنر.

دیگر فصل های همکاران شامل نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد و حفاری این باغ که ارائه کمک مالی مبتنی بر کلاس های یوگا و گیاه خانه کلاس در باغ به منظور بالا بردن $500 در کمک های مالی.

“ما همکاری با فصل های دوباره در این سال به دلیل تمام محلی فصل عشق برای به اشتراک گذاری است که قادر به ارائه به سازمان های خیریه محلی در مقیاس بزرگ” گفت: شرکت صاحب جسیکا Jerrell.

“این حفاری این باغ مشتری باعث می شود تفاوت با خرید محلی و همچنین حمایت از غیر انتفاعی باعث می شود. ما نمی خواهد که در آن ما امروز بدون محلی ققنوس عشق است.”

لس Noches de las Luminarias انجام شده است برای سال, اما کویر باغ گیاه شناسی جدیدترین نمایشگاه هنر همچنان از طریق ممکن است 10. وحشی افزایش کرک Artfeatures بیش از 1000 حیوانات مجسمه های ساخته شده از لباس های رنگارنگ و قابل بازیافت پلاستیک.

“وحشی افزایش’

وقتی که: از طریق مارس 10, 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

که در آن: صحرا باغ گیاه شناسی 1201 N. گالوین پارک وی, ققنوس.

پذیرش: $24.95-$29.95; $12.95-$15.95 سنین 3-17.

جزئیات: 480-941-1225, dbg.org.

الیزابت مونتگمری است یک تولید کننده برای Arizona Republic azcentral.com و آریزونا قصه گوهای. رسیدن به او را در emontgomery@azcentral.com یا 602-444-8764. کمک های مالی برای فصل های پذیرفته شده در طول سال در sharing.azcentral.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر