پردازنده اذعان مشکل پرداخت اضافی $600 در مزایای بیکاری به عنوان ‘اپیدمی’ برنامه آغاز می شود

آریزونا وزارت امنیت اقتصادی در روز دوشنبه راه اندازی یک برنامه است که پرداخت خواهد شد $350 میلیون اولیه برای مزایای بیکاری به 165,000 پیمانکاران مستقل و دیگر افرادی که قبلا فاقد شرایط لازم برای بیمه بیکاری اما آژانس گفت که داشتن مشکل در پرداخت در درب.

“DES آگاه است که وجود دارد که متقاضیان ثبت هفتگی گواهینامه که به تازگی دریافت نکرده اضافی $600 هفتگی” در فدرال همه گیر مزایای بیکاری گفت: Brett Bezio سخنگوی این وزارت در یک ایمیل به Arizona Republic. “ما صمیمانه عذرخواهی می کنیم و در حال کار برای اصلاح این را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

بخش ارائه خواهد شد به روز رسانی پس از آن تخمین زده شده تاریخ برای پرداخت این ادعا است.

تحت جدید و همه گیر بیکاری برنامه کمک پیمانکاران مستقل خود اشتغالی افراد و دیگر فرفره-اقتصاد کارگران می تواند دریافت مزایای. این گروه گفت که پستی چک به 165,000 افرادی که تا به حال ثبت یک ادعای اولیه بین Feb. 2 و ممکن است 2 و نمی معیارهای منظم بیمه بیکاری اما فراموش دیدار با معیارهای واجد شرایط بودن برای این برنامه جدید است.

این افراد دریافت خواهد کرد پرداخت اولیه به نمایندگی از حداقل هفتگی PUA سود مبلغ 117 در هفته به علاوه 600 دلار در هفته در پرداخت های ویژه ارائه شده توسط دولت فدرال تحت مراقبت قانون تصویب ذیل جدید شیوع کروناویروس. اولین پرداخت خواهد شد عبارتند از سه هفته از مزایای.

این اداره گفته است که پردازش پرداخت های اولیه با مجموع بیش از $350 میلیون.

همه گیر مزایای بیکاری در دسترس هستند برای هفته ها از بیکاری شروع Feb. 2 و پایان دسامبر ، 26 سال 2020 است.

PUA مزایای محدوده از $117 به 240 دلار در هر هفته تا 39 هفته, به علاوه اضافی 600 دلار برای هفته ها از 29 مارس تا جولای 25.

شروع در 6 p. m. on May 12, متقاضیان قادر خواهد بود برای دسترسی به PUA سیستم azui.com به ارائه اطلاعات مورد نیاز به تکرار مداوم واجد شرایط بودن و یا برای تعیین واجد شرایط اولیه در مورد متقاضیان جدید.

رسیدن به خبرنگار در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im