– شما می توانید ببینید که buzzsaw نورد پایین دشت های تگزاس مانند یک گردباد.

لیگ کارآمد ترین در دالاس بود و همه از آن اسب های در حال حاضر روز شنبه در حالی که بازسازی گرگ در آورده چهارم-بدترین دفاع از بازسازی فهرست خود را در مهلت تجارت.

با لوکا Doncic در حال حاضر پس از از دست رفته یک بازی شنبه و Kristaps Porzingis نیز در صف ماوریکس خرد کردن گرگ’ دفاع در یک 139-123 گرگ از دست دادن در خطوط هوایی آمریکا ،

Doncic پر ورق آمار به عنوان شما ممکن است انتظار برای صعودی ستاره به عنوان او به پایان رسید و با 20 امتیاز و نه ریباند و هفت پاس گل در فقط 25 دقیقه. Tim Hardaway جونیور قادر به بهره برداری از گرگ دفاع به لحن 23 امتیاز به عنوان دالاس باز 22-نقطه سرب در نیمه اول و هرگز به عقب نگاه کرد. گرگ که هرگز رهبری در این بازی برش آن را نه در سه ماهه سوم 86-77 اما Mavericks دوباره کنترل بازی را از وجود دارد. سه اشاره گر از کاری ست که به پایان رسید با 19 امتیاز به ارمغان آورد و منجر به 22 با 9:43 بازی در سه ماهه چهارم به ارائه برخی از تقارن در مسیر. دالاس به حال 19 دوم-شانس امتیاز و 24 سریع-نقطه شکستن.

روشن و ورزشی برای گرگ ها در این بود که حداقل هجومی آنها عمل خود را با هم کمی پس از herky-تشنجی سه ماهه اول.

D’angelo راسل بازگشت از یک روز استراحت برنامه ریزی شده به پایان رسید با 29 امتیاز. ملک Beasley 21 اضافه شده در حالی که جیک شخص غیر روحانی که اولین حضور خود را پس Nov. 18 به حال پنج بازی میآره. جیمز جانسون اضافه شده 19.

به خصوص دفاعی گرگ در حال پیشرفت و تماشای آنها را به بقیه فصل است رفتن به نیاز به صبر و شکیبایی در بخشی از طرفداران و حتی خود بازیکنان است. در حالی که وجود دارد لحظات نا امیدی در طبقه در برخی از آسان سبد ماوریکس شد, گرفتن, گرگ تلاش برای ماندن شادمان در ازدحام صحبت کردن با هر یک از دیگر در طول وقفه ها و کهنه جانسون گرفتن رهبری حاکم قبل از مربیان وارد huddle.

گرگ تا به حال فقط نه بازیکنان موجود در یکشنبه دست دادن به دنور. روز دوشنبه در دالاس آنها نگاه کمی بیشتر مثل خود راسل و روحانی در برابر.

مرکز Naz رید دوباره شروع در محل کارل-آنتونی شهرها (چپ مچ دست شکستگی) اما رید برداشت دو خطا در 1:13 منجر به جیمز جانسون آینده روی نیمکت زود است. جانسون بود که نگهداری گرگ در این بازی در ابتدا در حالت تهاجمی پایان, هدف قرار دادن 4 از 6 عکس در حالی که تیمی مثل راسل تلاش برای پیدا کردن ریتم خود را در اوایل. دیگر گرگ بازیکن تا به حال بیش از یک هدف زمینه در سه ماهه اول. آنها در 28-25 پس از Kelan مارتین سه نقطه بازی با 2:19 به بازی.

اما ماوریکس در زمان بیش از وجود دارد و قرار دادن فاصله بین آنها و گرگ گرگ مبارزه را به را تشکیل می دهند. آن آغاز شده و با دالاس بسته سه ماهه اول در یک 13-2 اجرا به 41-27 منجر شود. دالاس به ضرب گلوله 58 درصد برای سه ماهه. ماوریکس اجازه نداد تا مقدار در سه ماهه دوم در تیراندازی 14 از 26. نقطه روشن برای گرگ در دوم حداقل آنها رفتن هجومی به طور خاص راسل و Beasley.

پس از از دست رفته خود را چهار عکس از شب راسل آمار 5 از 6 بعدی به پایان نیمه اول با 13 امتیاز. بیسلی رو پخت و پز در دوم و آمار پنج سه-اشاره گر برای 17 امتیاز. گرگ 13 از 23 از طبقه دوم اما دفاعی آنها هنوز چکه کن و اجازه ماوریکس به نمره 40 امتیاز. دالاس led 81-65 در نصف Hardaway جونیور تا به حال 18, Doncic 15. گرگ ها ” بهترین فشار آمد در دقیقه افتتاح سه ماهه سوم. باز سوم در یک 12-5 اجرا به قطع Mavericks منجر به نه. راسل حتی باز بود نگاهی به سه تا برش آن را به مدت شش اما او از دست رفته است. Doncic آن را در زمان راه دیگر برای لیآپ آغاز 9-2 دالاس اجرا که همه به جز مهر و موم شده بازی از وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im