بیست و سه, کودکان, از نوزاد تا 16 سال هستند و نیاز فوری به یک پرورشگاه وزارت امور خارجه از ایمنی کودک گفت: در یک جمعه دادخواستی به پدر و مادر رضاعی.

آژانس درخواست — کامل با نمودار فهرست جزئیات هر کودک — پس از یک “سنبله” در حذف روز پنج شنبه آژانس سخنگوی دارن DaRonco گفت.

این در عین حال یکی دیگر از نشانه های DCS’ ادامه تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی در خانه برای 13,500 کودکان بازداشت. بیش از گذشته 2 1/2 سال تعداد فاستر تخت کاهش یافته است و 22 درصد در حالی که تعدادی از کودکان بازداشت کرده است کاهش یافته و 16 درصد, دولت, داده ها نشان می دهد.

معلوم نیست اگر این درخواست از DCS مدیر مایک فاوست آورده هر گونه نتایج فوری. کودکان در میان کسانی که در DCS’ قرار دادن مرکز در مرکز ققنوس.

نمودار اطلاعات ارائه شده در هر یک از 23 کودکان مانند سن و جنسیت و قومیت و پزشکی و سلامت رفتاری نیاز دارد. بسیاری از کودکان هنوز در فرمول نوزاد; یکی دیگر از این نمودار اشاره شد تا به حال بثورات پوشک.

پیچیده موضوع: 15 از کودکان در خواهر و برادر گروه پنج به هر. پیدا کردن یک خانه فاستر است که در حال حاضر با مجوز و دارای ظرفیت برای پنج فرزند باعث می شود پیدا کردن یک خانه فاستر مضاعف دشوار است گفت: Torrie تاج مدیر عامل شرکت کودک در بحران آریزونا فراهم می کند که پناهگاه سرمایه گذاری برای کودکان و همچنین به عنوان خدمات به تقویت خانواده است.

پرورش-مراقبت ‘بحران’: بیشتر بچه ها از ورود به آریزونا سیستم به عنوان تعدادی از خانواده ها کاهش می یابد

فاوست اذعان به همان اندازه در نامه خود به خانواده فاستر. در حالی که حدود 11000 کودکان در بازداشت هستند در خانواده مانند تنظیمات (یا با خانواده یا با یک خانواده فاستر) بیش از 2000 نفر در گروه خانه. بسیاری از این قدیمی تر جوانان, بزرگ خواهر و برادر گروه و یا کودکان مبتلا به بالاتر نیاز فاوست نوشت.

او با استفاده از این نامه را یک گام به استخدام جدید فاستر خانه. و او گفت: DCS در حال تلاش برای حفظ آن دسته از خانواده ها در حال حاضر 3,800 که در حال حاضر مسکن کودکان است.

DCS می شود گاه به گاه “موج” از کودکان به قرار دادن آن مرکز. در تابستان گذشته با آن مواجه شده وضعیت غیر معمول از داشتن کافی نیست تخت برای نوزادان که به طور معمول ساده ترین کودکان به جای.

آژانس ارائه شده است مشوق برای جذب جدید پدر و مادر رضاعی: موجود فوستر, پدر و مادر می توانید یک $200 کارت هدیه اگر آنها یک خانواده جدید به آموزش کامل و یک دولت-تصویب مجوز.

به تاج خروش در پرورش کودکان نیاز به یک خانه امتیاز به یک مشکل بزرگتر: نیاز برای ایمنی بیشتر-net خدمات به نگه داشتن کودکان از کودک-سیستم رفاه.

“من فکر می کنم چه این به ما می گوید این است که ما نیاز به صرف بیشتر وقت و انرژی و منابع در پیشگیری از,” او گفت:. “اجازه گرفتن این کودکان بالادست.”

در این مورد گزارش

گزارش کودک-رفاه مسائل این است که با پشتیبانی مداوم کمک مالی از آریزونا جامعه پایه و اساس است. به نگه دارید تا در اخبار در مورد وضعیت کودکان در آریزونا عضویت در آریزونا جمهوری/azcentral.com

رسیدن به خبرنگار در maryjo.pitzl@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @maryjpitzl.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im