لذا پیشنهاد لایحه الزامی ماسک در فرودگاه, هواپیما

به منظور استاندارد مجموعه ای از قوانین برای مسافران در میان coronavirus همه گیر آمریکا معرفی یک لایحه که نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک در حالی که در هواپیما و در فرودگاه.

تپه گزارش می دهد که ابتکار عمل را روشن است که اداره هوانوردی فدرال است که توانایی اعمال ماسک به دستور.

“سالم پروازهای عمل” است که رهبری حمل و نقل و زیرساخت های رئیس کمیته پیتر DeFazio D-سنگ., و پانل حمل و نقل هوایی فرعی رئیس Rick Larsen, D-شستشو.

“سالم پروازهای عمل روشن را فراهم می کند مطابق قوانین و دستورالعمل ها است که به پرواز و کابین خدمه اقتدار آنها نیاز به نگه داشتن مسافران امن کاهش گسترش این بیماری موذی و کمک به کشور ما آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر” DeFazio در بیانیه ای گفت.

اکثر خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر نیاز مسافران به پوشیدن ماسک. برای مسافران که حاضر به پیروی هواپیمایی را تهدید به محل آنها را در یک فراموش-نمی-لیست پرواز.

اما فرودگاه در سراسر کشور فاقد استاندارد مجموعه ای از قوانین وقتی که می آید به پوشیدن صورت پوشش تپه گزارش.

تا کنون اداره امنیت حمل و نقل متکی است فرودگاه به مجموعه ای از سیاست ها در ماسک صورت. تا پایان ماه ژوئن ماسک مورد نیاز به توان داخل 20 از 30 بزرگترین hub فرودگاه در ایالات متحده با توجه به تپه.

در علاوه بر این به نیاز مسافران به پوشیدن ماسک این لایحه نیاز به کارکنان شرکت هواپیمایی و برخی FAA کارکنان برای دریافت ماسک و تجهیزات حفاظتی در طول هر اضطراری برای بهداشت عمومی ناشی از یک بیماری هوابرد.

این لایحه همچنین خواستار بررسی انتقال در کابین هواپیما.

این فرودگاه در شورای بین المللی-آمریکای شمالی با تمجید از قانون پیشنهادی.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر فرودگاه گرفته اند هر موجود گام برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و عمل ساده پوشیدن یک ماسک و یا دیگر صورت را پوشش می رود راه طولانی برای دستیابی به این هدف” ACI-NA مدیر عامل Kevin M. برک در بیانیه ای گفت. “این لایحه طراحی شده است برای اطمینان از سلامت و ایمنی مسافران و کمک خواهد کرد که بازگرداندن اعتماد به نفس در سفر است.”

بین المللی رئیس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA سارا نلسون نیز از طرفداران این پیشنهاد است. او همراه با هوا خط خلبانان انجمن بین المللی رئیس جمهور جو DePete و انجمن های حرفه ای خدمه پرواز رئیس جمهور جولی Hedrick ستایش این لایحه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net