لذا عصبی در مورد ویژه خانه مسابقه در کالیفرنیا-25

دموکرات کنگره است که آشکارا وحشت زده در مورد ویژه انتخابات خانه در کالیفرنیا را باز 25th, District (لس آنجلس) مارس 12, پس از نتایج اولیه سه شنبه.

با تقریبا تمام اوایل رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در, عظیم 44.8 درصد از رای دهندگان که درخواست رای جمهوری خواهان. در مقابل اعتصاب تنها 35.3 درصد از اوایل رای دهندگان دموکرات بودند.

(باقی مانده بودند “کاهش یافته است به دولت” است که در کالیفرنیا به صورت مستقل و یا بدون اولویت رای دهندگان).

“معده ما فقط کاهش یافته و در آخرین اخبار در انتخابات ویژه در کالیفرنیا” خواندن یک ایمیل مختصر و مفید از DCCC به همکاران.

امتیاز محافظه کار جمهوری خواه مایک گارسیا فقط ممکن است انتخاب کنید تا صندلی استعفا داد با تشکر. کتی هیل D-کالیفرنیا در سال گذشته در آمد و پس از آن درخواست وجه بعد در این پیام: “ما تنها شش روز به نوبه خود چیزهایی در اطراف این مهم ویژه انتخابات.”

درخواست تجدید نظر برای وجوه در آمد از قوی حمایت از دولت دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

در اولیه انتخابات مارس 3, گارسیا, تزئین سابق نیروی دریایی خلبان و تاجر جلب 28 درصد آرا به 33 درصد اسمیت. چه ابرو مطرح شده در هر دو طرف بود گارسیا همکار جمهوری خواه سابق و تشکر. استیو نایت بود که مقامش را از دست بدهد توسط هیل در سال 2018 قرار داده شده سوم با 18 درصد.

همراه با آرای جزئی جولان نامزدها در حدود نیمی از آرای اولیه مسابقه در ماه مارس بودند برای جمهوری خواهان.

یکی دیگر از DCCC درخواست تجدید نظر برای کالیفرنیا-25 به نقل از نیویورک تایمز داستان تماس نژاد یک “همه پرسی” در رئیس جمهور تهمت و هشدار تهمت و متحدان او می تواند “سرقت” نژاد—با وجود آن هرگز هرگز کاملا توضیح می دهد که چگونه “سرقت” انجام خواهد شد.

جان Gizzi ارشد, مقاله نویس سیاسی و کاخ سفید خبرنگار نیوز مکس. برای اطلاعات بیشتر از گزارش خود به اینجا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im