لذا به دنبال در گزینه های پیش رو از کنوانسیون از جمله دیجیتال سناریو

دموکرات ها در حال بحث در مورد “برنامه های احتمالی” را به مطمئن شوید که حزب جولای کنوانسیون اتفاق می افتد در میان coronavirus همه گیر حتی اگر این بدان معناست که رفتن به طور کامل دیجیتال, به گزارش سی ان ان.

“ما هرگز در اینجا قبل از. ما در قلمرو ناشناخته و این برای من روشن است که مناسب است در این زمان… است که آنها به دنبال در گزینه های احتمالی گفت:” آنتونیو Villaraigosa سابق شهردار لس آنجلس بود که در صندلی 2012 کنوانسیون. “وجود دارد هیچ تصمیمی در عین حال به تعویق انداختن یا لغو این کنوانسیون در هر حال اما این امر می تواند قصور نیست نگاهی به احتمالات است.”

کنوانسیون تنظیم شده است را در میلواکی هر چند بسیاری از ایالت ها باید پناهگاه در خانه سفارشات در محل به محدود کردن سفر به عنوان تعدادی از coronavirus ادامه به افزایش در ایالات متحده است.

این ویروس که سرچشمه در ووهان چین آلوده بیش از 409,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 18,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده 50,000 آلوده شده اند و بیش از 600 فوت کرده اند.

کتی پیترز کنوانسیون سخنگوی نیویورک تایمز گفت که روز شنبه در وضعیت بسیار سیال است.

“همانطور که ما حرکت به چالش بی سابقه در پاسخ به coronavirus ما در حال کاوش در طیف وسیعی از گزینه های احتمالی برای اطمینان از ما می تواند ارائه موفق کنوانسیون بدون خطر غیر ضروری برای بهداشت عمومی” او گفت:. “این است که بسیار سیال وضعیت — و کنوانسیون است که هنوز هم بیش از سه ماه دور. ما متعهد به های به روز رسانی با مردم در هفته های آینده و ماه به عنوان برنامه های ما همچنان به شکل گرفتن است.”

Villaraigosa سی ان ان گفت که DNC صندلی تام پرز و دیگر دموکرات ها به دنبال “گسترده vulture از گزینه های که ممکن است شامل یک مجازی کنوانسیون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>