ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم فشار به ممنوعیت فروش سلاح های حمله شکست خورده است و پس از اعضای حزب خود او خودداری کردند در این پیشنهاد است.

سناتور رای به کنار گذاشتن این لایحه برای سال و از دولت جرم, کمیسیون برای بررسی این موضوع یک نتیجه است که کشید به سلامتی از اعضای اتاق بسته بندی شده با تفنگ طرفداران.

چهار وزش دموکرات پیوست و ارز در روز دوشنبه در کمیته, رای, رد قانون آن را ممنوع فروش برخی نیمه سلاح گرم از جمله محبوب AR-15 سبک تفنگ و ممنوع اختیار مجلات است که برگزاری بیش از 12 دور.

این لایحه یک اولویت برای نرتهم یک دموکرات که به شدت مبارزه کرد و به صورت گسترده بسته بندی, تفنگ-اقدامات کنترلی.

این قانون همچنین موجب بزرگترین پوش بک از صاحبان اسلحه و تفنگ-حق طرفداران که متهم فرماندار و دیگران مایل به مصادره معمولا متعلق به اسلحه و لوازم جانبی از مطیع قانون صاحبان اسلحه. نرتهم گفت: بارها و بارها او نمی خواهند به مصادره اسلحه اما استدلال کرد که ممنوعیت جدید برای خرید و فروش سلاح های حمله و با ظرفیت بالا مجله کمک خواهد کرد جلوگیری از قتل عام.

ویرجینیا فعلی کانون کشور بحث داغ بیش از کنترل اسلحه و تیرباران های دسته جمعی. دهها هزار نفر از تفنگ-فعالان حقوق از سراسر کشور آب گرفتگی دولت در پایتخت و مناطق اطراف آن در, اعتراض برخی از پوشیدن دنده تاکتیکی و حمل نظامی به سبک تفنگ.

نرتهم شده است قادر به گرفتن مقدار از تفنگ خود را-کنترل دستور کار گذشت این سال, اما با تلاش پیشنهاد حمله ممنوعیت سلاح. قبلا پیشنهاد به ممنوعیت در اختیار داشتن AR-15-سبک تفنگ و یا نیاز به صاحبان آنها را به ثبت نام با پلیس دولت شده اند scrapped. فرماندار امیدوار بود یک سیراب به پایین برنده خواهد بود بیش از اندازه کافی دموکراتیک میانه برای عبور.

حدود 8 میلیون AR-سبک اسلحه فروخته شده اند از آنجایی که آنها به طور عمومی در 1960s. سلاح شناخته شده به عنوان آسان برای استفاده و آسان برای تمیز و آسان برای تغییر با انواع, حوزه, سهام و ریل.

قانونگذاران در هر دو مجلس نمایندگان و سنا در حال حاضر پیشرفته دیگر تفنگ-اقدامات کنترلی و باید تصویب نهایی در روزهای آینده. صورتحساب آن شامل محدود کردن handgun خرید به یک بار در ماه جهانی چک پس زمینه در خرید تفنگ اجازه می دهد محلات به ممنوعیت اسلحه در ساختمان های عمومی پارک ها و مناطق دیگر و یک پرچم قرمز لایحه که به مقامات اجازه می دهد به طور موقت اسلحه دور از هر کسی تلقی می شود خطرناک برای خود و یا دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de