دموکرات ها تقاضای پول برای انتخابات در لایحه

پول برای پست الکترونیکی-در و رای غیابی باید گنجانده شده در لایحه محرک اقتصادی را به مطمئن شوید که نوامبر انتخابات ادامه هموار در صورت رشد coronavirus اپیدمی اما مجلس نمایندگان و سنا در حال تقسیم در مورد چه مقدار پول است که باید به دنبال دارد.

در سنا coronavirus لایحه 140 میلیون دلار گنجانده شده است که توسط جمهوری خواهان در حالی که دموکرات سنسور. ctq از مینه سوتا; Ron Wyden اورگان; و کریس Coons دلاور دعوت 2 میلیارد دلار در انتخابات بودجه, به گزارش هیل.

در ضمن یک رقابت House نسخه از این لایحه خواستار 4 میلیارد دلار را به مطمئن شوید که انتخابات ها قطع نمی شود.

“هیچ آمریکایی نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن” Coons در بیانیه ای گفت.

اما, در خانه, Rep. رادنی Davis, R-Ill., گفت: 4 میلیارد دلار به دنبال دموکرات است “خطرناک شگرد به federalize انتخابات است.”

او همچنین گفت که او مخالف ارائه در خانه لایحه که نیاز به 15 روز از رای گیری و مقرر است که همه کشورها ارائه می دهیم همان روز ثبت نام رای دهندگان.

“بسیاری از انتخابات ابراز نگرانی در مورد این که چگونه اضطراری برای بهداشت عمومی را تحت تاثیر قرار خواهد انتخابات آینده” Klobuchar گفت. “ما باید گام های بسیار مهمی برای فراهم متحده با منابع به گسترش اولیه رای گیری و اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی می خواهد که برای رای دادن از طریق پست می شود یک رای گیری ارسال به درب خود را.”

نظرات او آمد و پس از او نازل شده شوهر او در بیمارستان بستری شده است برای کوروناویروس.

“من فکر می کنم هر کس در این تماس در عرض یک یا دو هفته است که به کسی که در خانواده خود و یا یک دوست است که برای رفتن به زده با این” Klobuchar گفت. “ما هرگز نمی توانیم فراموش کنیم که این یک دموکراسی و مردم باید قادر به رای دادن هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر