منچستر N. H. — با فوریت افزایش در نامزدی ریاست جمهوری مبارزه دموکرات ریاست جمهوری مدعی درگیری بیش از تجربه و electability در آتشین بحث شب جمعه که تست قدرت یک جبهه جدید-دونده سابق میانه شهردار پیت Buttigieg و تلاش معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

بایدن در حمله سراسر پر مخاطره face-off, پیش بینی او “آمار” در نیوهمپشایر بعدی-up اولیه انتخابات پس از ضعف نشان دادن در آیووا. اما او همچنین به پرسش های مطرح شده در مورد دراز مدت زنده ماندن پیشرو رقیب برنی ساندرز که شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و Buttigieg که هرگز در خدمت منتخب دفتر فراتر از شهردار South Bend, Indiana.

“برنی برچسب خود را نه من سوسیالیستی دموکراتیک,” بایدن گفت که او اذعان خود چالش های سیاسی.

“روشن کردن صفحه” 38 ساله Buttigieg گفت: در واکسن در 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور. “در حال حاضر ما باید برای پاسخگویی به این لحظه است.”

جمعه مشخص هشتم و شاید مهم ترین بحث در حزب دموکرات را yearlong تلاش برای ریاست جمهوری نامزد. نخست-زمان امر آمد فقط چهار روز پس از آیووا هرج و مرج قفقاز-و چهار روز قبل از نیوهمپشایر اصلی — با چند نامزد به طور ناگهانی رو به رو اشاره کرد و به پرسش در مورد سیاسی خود را به زنده ماندن.

بیش از رقبای خود بحث آزمایش جدید-دونده ساندرز و پیت Buttigieg که پدید آمده از آیووا در بالا راه می رفت اما به نیوهمپشایر با بدهی که خود را دموکراتیک رقبا سعی در بهره برداری. با مخاطرات افزایش روز به روز و پول به سرعت در حال خشک شدن بایدن الیزابت وارن و ctq نیز مبارزه برای اثبات به رای دهندگان و کمک کنندگان به طور یکسان است که مشروع مسیر به ریاست جمهوری باقی مانده است.

Klobuchar بود در میان underdog داوطلبانی که در زمان هدف در Buttigieg شلاق در هزاره شهردار گفت: در بیخ و بن سخنرانی که استیضاح شد “طاقت فرسا” و این که او می خواهم به جای تماشای کارتون.

“از آن آسان است برای رفتن پس از واشنگتن است. آن را بسیار سخت تر به سرب و بسیار سخت تر برای کسانی که موقعیت های دشوار را,” او گفت:.

او همچنین متهم Buttigieg از حمله واشنگتن “از آنجا که آن را محبوب می گویند و باعث می شود شما مانند نگاه سرد تازه وارد.”

اگر انتخاب Buttigieg خواهد بود جوانترین رئیس جمهور تا کنون انتخاب شده و او هرگز در خدمت منتخب دفتر فراتر از دفتر شهردار. اما او با استفاده از تجربه به عنوان یک سلاح در برابر بایدن دو دوره معاون رئیس جمهور است که صرف بیشتر از زندگی بزرگسالی خود را در واشنگتن است.

“من علاقه مند به این سبک از سیاست ما نیاز به قرار دادن به جلو در واقع در نهایت به نوبه خود به صفحه” Buttigieg گفت.

بایدن شد و سپس در دفاعی: “این سیاست از گذشته من فکر بودند که بد نیست,” او گفت:. “من همین حالا می گی چه در مورد گذشته در مورد باراک اوباما و جو بایدن خیلی بد بود.”

بحث گرم بود در آن زمان هنوز وجود دارد مقدار زیادی از لحظات وحدت با نامزدها آگاه باشید که دموکراتیک اولیه رای دهندگان باید کمی تمایل به دیدن یک intraparty نزاع و جدال.

وارن اجتناب از هر گونه انتقاد مستقیم از رقبا و بارها و بارها چرخد و به او هسته ای مبارزه با فساد پیام. به عنوان بایدن ساندرز و Klobuchar جنگیدند در مورد بهترین راه رو به جلو در مراقبت های بهداشتی وارن درگیر نیست به جای صحبت کردن به طور گسترده در مورد نیاز به کاهش هزینه داروهای تجویزی.

و در میان درگیری بیش از سیاست بایدن و ساندرز به نام حزب وحدت در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که یک مدیر خواسته Klobuchar برای پاسخ به هیلاری کلینتون نظرات که هیچ کس را دوست دارد ساندرز بایدن رفت و او را در آغوش بگیرید. Klobuchar در ضمن شوخی که ساندرز است “فقط خوب” و اشاره به زمانی که آنها در حال کار با هم در سیاست.

یک یادآوری بایدن بود سپاسگزار زمانی که Buttigieg در دفاع از او و پسرش هانتر بایدن در برابر حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح پرس و جو.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را تغییر دهید این موضوع این است که در مورد هانتر بایدن و یا معاون رئیس جمهور بایدن و یا هر بایدن. این است که در مورد سوء استفاده از قدرت توسط رئیس جمهور” Buttigieg گفت. “معاون رئیس جمهور و من و همه ما در رقابت هستند اما ما باید برای رسم یک خط است.”

میلیاردر فعال تام Steyer و نیویورک کارآفرین اندرو یانگ در ضمن مبارزه شد برای اثبات تعلق دارند در این گفتگو.

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ همچنان ناشناخته در ابتدایی ریاضی, پرش بحث و اولین چهار ایالت’ انتخابات در حالی که سیل امواج رادیو و تلویزیون با صدها میلیون دلار در تبلیغات و چیدن قابل تایید. او با تمرکز بر روی سبد خرید از سوپر جمعه شرکت کنند ،

به طور سنتی, چاقو آمده در این مرحله در انتخابات ریاست جمهوری اولیه روند.

آن را قبل از نیوهمپشایر بحث چهار سال پیش در طرف هنگامی که پس از آن-فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی ویران فلوریدا ایالت مارکو روبیو را جاه طلبی های ریاست جمهوری با بهنگام را به پایین. روبیو هرگز بهبود ساخت آن را آسان تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حزب خود را نامزد.

مخاطرات بودند بالا به خصوص برای بایدن که بازی های برگزار شده است پیشتاز در تقریبا در هر یک از قبلی هفت بحث گذاشت اما آیووا در دور چهارم. در حالی که گزارش مشکلات را با یکدیگر تاثیر آیووا مسابقه بایدن ضعف لرزاند هواداران که او را تشویق به گرفتن یک مهاجم رویه شب جمعه.

در عین حال بایدن نیز مجبور به دفاع از خود سابقه طولانی در دولت را به عنوان نامزد sparred دوباره بر تصمیم گیری نزدیک به دو دهه پیش به ارسال نیروی نظامی آمریکا به عراق است.

بایدن اذعان کرد دوباره که رای خود را به نفع جنگ مجوز به عنوان یک سناتور اشتباه بود, در حالی که ساندرز گفت: سنا رای در برابر استقرار نیروهای اثبات شد از قضاوت خود را در مسائل مربوط به امنیت ملی. Buttigieg بود که در کالج در آن زمان و بعد از خدمت در افغانستان گفت: او را به مخالفت با جنگ ،

هفت فرد زمینه نیز برجسته تکامل از دموکراتها 2020 نامزدی مبارزه آغاز شد که با بیش از دو دوجین نامزد شده است و به طور موثر محدودتر هم به یک تعداد انگشت شماری از بالا ردیف مدعی است.

روشن وجود دارد تقسیم خطوط بر اساس ایدئولوژی سن و جنس است. اما فقط یکی از نامزدها در مرحله یانگ بود یک اقلیت های قومی.

به عنوان آن را قبل از, مراقبت های بهداشتی نیز به عنوان یک نقطه اشتعال.

هر دو بایدن و Klobuchar گفت ساندرز’ حمایت خود را برای امضای مدیکر برای همه تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی برنامه ریزی واقع بینانه نیست.

“من گران گردن من گرفتن Obamacare, گذشت, گرفتن هر دموکراتیک رای من می دانم که چقدر سخت است” بایدن گفت: متهم پس از ساندرز از obfuscating چقدر طرح خود را هزینه.

Klobuchar سوال سیاسی امکان سنجی طرح.

“من نگه دارید گوش دادن به این بحث و این واقعی نیست,” او گفت:, و اشاره کرد که دو سوم از حزب دموکرات نیست امضا در ساندرز’ لایحه. “این ACA در حال حاضر نزدیک به 10 امتیاز محبوب تر از رئیس جمهور ایالات متحده — پس چرا ما صحبت در مورد باد آن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de